Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam takie pytanko jak odpowietrzyc uklad chlodzenia w audi a4 b5 1995 automat 1.6 lpg co sie moglo zdarzyc ze nagle autko zaczelo sie gotowac i nie wiem dlaczego przypuszczam ze jest uklad zapowietrzony ale nie jestem pewnien moze ktos mial taki przypadek i doradzi co zrobic pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Bogdan.

Jest to moje drugie już audi. Pierwsze to A6 C6 2.4 benzyna, które przejęła moja żona i nie chce wysiąść :) . Mam nadzieje, że będę mógł liczyć na waszą pomoc w bieżących sprawach związanych z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant rocznik 1998 1.9 TDI AFN 110 KM 81 kW, stan licznika 244 014 + 100 000 :-) sprawdziłem przed kupnem w ASO Rzepecki-Mroczkowski, Wiatraczna 5 Poznań. Jest to moje pierwsze Audi posiadam je od 16.12.2014 przedtem miałem Mazde Xedos 2.0. Jeżeli chodzi o ekonomię, blachę jakość materiałów to zdecydowanie Audi, gorzej z osiągami V6 140 KM w Mazdzie robi swoje ale postawiłem na ekonomię. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Od momentu kupna wymieniłem / naprawiłem:

25.06.2015

- pasek wieloklinowy

- uszczelka pokrywy zaworów

- uszczelka termostatu

- pompa wody

- sprzęgło alternatora

- rolka paska wieloklinowego

- napinacz paska wieloklinowego

- tarcze i klocki hamulcowe tył

- pasek rozrządu

- czyszczenie turbiny, odblokowanie geometrii (nadal mam problem turbina się zacina, czeka mnie kolejne rozbieranie)

19.09.2015

- sprzęgło LUK

- osłona prawego przegubu

- odgrzybienie klimy

16.01.2016

- wymiana wysprzęglika SACHS skrzyni biegów

Na chwilę obecną borykam się z pompą wspomagania, głośna praca + wyciek z przekładni kierowniczej (uzupełniam płyn). Zastanawiam się nad regeneracją lub kupnem nowej.

Planuje kupno alusów 17" z oponami + jakieś audio zamiast fabrycznego. Tubę i wzmacniacz już mam. Nie wiem jakie radio i głośniki na przód i tył (poczytam na forum to na pewno się dowiem)

To by było na tyle. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam. Liczę na Waszą pomoc :-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...