Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem Robert, 23 lata ze Szczecinka. Obecnie posiadam Mondeo mk1 i jestem Klubowiczem " Mondeo Klub Polska ". Planuje zmienić markę, wiem jak kluby potrafia dużo wnieść i pomóc w aucie dlatego postanowiłem założyć tutaj konto. Mam w planach do wiosny kupić Audi a4 b7 1.8T 163km(i zagazować), ciężko będzie ale jeśli się nie trafi również zacznę oglądać b7 1.9TDI:) Jak najmłodsza. Oczywiście najlepszy wypas. Kwota przeznaczona na zakup: 35tys. Pozdrawiam :):hi::hi::hi:

Cześć ja też zacząłem od takiej kwoty i szukaniu A4 B7 i wylądowałem z B8 za 42 tysiące :) Powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć jestem z Chojnic to moje pierwsze Audi Pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Niezmiernie mi miło że mogę dołączyć do grona pasjonatów a4 :D Sam posiadam a4 b5 1.8 . Niebawem się nią pochwale ale wszystko w swoim czasie.Mam nadzieję że miło spędzę tu czas i zaczerpnę sporo informacji na temat mojego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem posiadaczem audi a4 1.9tdi 2000r. s-line i jest mi niezmiernie miło z wami się przywitać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby trochę bym dołożył i bym miał b8 :P Ale jeśli mam wybrać full opcje b7 niż średni wypas z b8 to wole to pierwsze. Zresztą 23latek w audi b8 to niecodzienny widok :D Zresztą... :D Marzy mi się silnik 1,8T, jestem ciałem i duszą za gazowaniu aut a ten silnik świetnie się nadaje na LPG. Tym bardziej że pracuje w Niemczech już dłuższy okres i auto musi być niezawodne bo robię dużo km a do b8 bym nie miał zaufania. Jak pisałeś kwota 42tys za b8 :D Ja mam na auto odłożone 35tys+5tys na opłaty, rozrządy, podstawowe rzeczy. Jednak zostane przy b7 :D Też biore pod uwage a3 :) Ale to co kupie zależy głównie od stanu oglądanych aut. Pozdrawiam :)

Edytowane przez reganajax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie, mam nadzieje że mnie dobrze przyjmiecie do grona fanów a4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...