Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem nowy tydzień temu zakupilem audi a4 b6 kombi 1,8t z lpg prins napęd quatro super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Hej!

Od 2 m-cy jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 avant.

Wcześniej był civic VI, leon mk1, e46... Tylko lepsze jest wrogiem dobrego :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie wszystkich :)

Zarejestrowałem się na forum ponieważ stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.8T, w zwiazku że mam troche z nia problemów często wchodzę na te forum. W zamian za pomoc mogę zaoferować w dobrej najniższej cenie najwyższej klasy serwery dedykowane oraz usługi programistyczne i administracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jest w trakcie poszukiwań b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puławy

Lubelskie

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Tomek.

Swoją przygodę z Audi zacząłem 6 lat temu kupując Audi 100 C4 2.3 Później zmieniłem ją na A6 C4 2.8 w automacie. Chwilowo jeździłem Passatem avf więc jak można się spodziewać szybko do głowy przyszła myśl zakupu A6 C5 1.9 130 koni. Kupiłem i niestety nawet nie zdążyłem zrobić zdjęć... Mam tylko jedno ale już po... Gdy tylną belka wraz z kołami oddaliła się od od auta o dobre 100m. I właśnie dzisiaj zebrałem się i po długich walkach z ubezpieczalnią (OC) wracam z kolejnym Audi tym razem A4 B7 1.8t BFB Sline . Na co dzień pracuje w dużej firmie. Gdy nie pracuje realizuje coraz to nowe projekty głównie Audi A4 B6. Automat->manual, 2.5tdi->1.9tdi w sumie to nawet było 2.0fsi>1.9tdi +quattro.Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy a ja będę w stanie jej udzielić to pomogę ile będę mógł. Garaż traktuje jako hobby, tylko takie dosyć profesionalne, z porządnymi narzędziami i obszerną diagnostyką komputerową. Nienawidze podróbek półśrodków i chińszczyzny. Z chińskich to mogę założyć nakrętki na wentyle?

Edytowane przez Kefiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Jako ze jestem już przed zakończeniem uprawnień kategorii B prosił bym was forumowiczów o małą pomoc ,

Mym marzeniem jest Audi A6 C5 z Silnikiem 2,8 benzyna , Ale tutaj mam mały problem i mam nadzieje ze mi pomożecie by moje marzenie o pierwszym Audi nie skończyła się mała skarbonką . :)

Potrzebuje informacji czy Quatro czy S-Line , czym się różni , na co uważać, jakie są koszty utrzymania . jaka skrzynia , spalanie , wyposażenie .. Co możecie mi powiedzieć o tym aucie, z góry dziękuje za każda informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy do lektury forum, masz tutaj wystarczająco dużo info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odebraniu prawka chcesz wsiąść od razu w 200 konnego potwora żeby to się źle nie skończyło dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że masz ok 18 lat skoro robisz prawko i musisz mieć spory portfel (może masz, nic mi do tego) ,ale jak zaczynasz z Audi i takim motorem to licz się ze sporymi kosztami eksploatacyjnymi , OC (pewnie zwyżka) też kupa hajsu. Jeśli na 4 łapy to zawieszenie razy 2, no i jak wyżej napisane już jest na 1 auto 200KM? Lepszym wyborem (moim zdaniem był by A3 na początek jakiś 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów! Właśnie przesiadłem się do a4 1.8t. Zapraszam do konwersacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, lukasz z woj. lodzkiego, obecnie w posiadaniu troche pomodzonego Audi A3 1.8T ale niedługo zaczynam poszukiwania A4 B6/B7 :)

Edytowane przez chudy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...