Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka, jestem Przemek 19 lat i właśnie rozglądam się za autem, i tu liczę również na waszą pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fascynatów marki szczególnie tych ze śląska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Dominik, jestem z okolic Wadowic, obecnie przemieszczam się hondą shadow, ale planuje zakupić audi a4 b6, i mam nadzieje że uda mi się taką w niedalekiej przyszłości kupić.

Pozdrawiam MiSiEk2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem Rafał, jestem z okolic Warszawy. Aktualnie rozglądam się(dość mozolnie) za nowym autem, wstępnie miało to być A4 B7 2.0TDi, ale po wypisaniu wszystkich za i przeciw będę szukał bardziej w kierunku B6 1.9TDi AVF. Aktualnie jestem posiadaczem od 5 lat - '94 80-tki Avant z silnikiem 1Z. O swoje auta zawsze dbam dość mocno na ile pozwalają finanse i zdrowy rozsądek. Mój klekocik jest aktualnie po wymianie całego kompletnego rozrządu łącznie z rezaniem czoła wału i nowymi kołami zębatymi. Przebieg org. 485 tys. km, ja jestem pierwszym właścicielem w Polsce i zrobiłem nią +/- 200tys. km. Liczę że na forum znajdę wiele ciekawych informacji dot. problemów A4-ek tak żeby zakup był jak najbardziej opłacalny a i żeby móc samodzielnie przynajmniej z częścią sobie poradzić po zakupie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów Audi ;)

Dołączyłem do tego forum ponieważ od niedawna jestem szczęśliwym nabywcą Audi A4 2013 2.0 TFSI.

Wcześniej jeździłem A2 1.4 TDI 2001, później Audi A6 2005 2.7, ojciec śmiga Audi Q7 3.6 z 2009 a wcześniej jeździł Audi A6 Allroad 2.7 Bitburbo, a jeszcze wcześniej Audi A6 2003 :)

Więc jak widać Audi towarzyszyło nam przez całe życie i oby tak dalej.

Pozdrawiam serdecznie

Seb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Paweł mam już 40 wiosenek pochodzę z Warszawy od kilku pokoleń i kilkanaście aut na koncie z czego trzy z pod znaku audi, kocham prawie każde auto bo każde ma w sobie coś, każdy z nas wie co, od tygodnia A4 Avant B8 2012r 2.0TDI CAGB,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...