Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Hej. Jestem Weronika. jestem zielona w sprawach moto,  ale chcę się poduczyć :) ... Nauczajcie, więc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich użytkowników-forumowiczów ;) 

Kiedyś posiadacz bmw e36

Póżniej przyszedł czas na Audi a4 b6

Następnie Audi a6 b5

aż w końcu skończyło się na obecnym MB w203, choć w planach jest też powrót do A czwóreczki ;)

Edytowane przez BigMajk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 z 2012 roku. Jestem na etapie ogarniania co i jak i bardzo wiele przede mną do nauczenia. Liczę, że forum mi w tym pomoże :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) Gratulacje zakupu, pochwal się autem w dziale Mój samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzień dobry! 

Miał być Saab lub Volvo, przed Audi długo się wzbraniałem. Skończyłem z A4 B8, w którym jestem zakochany. Spasowaliśmy się idealnie i czuję, że marki prędko nie zmienię. Cieszę się, że mogłem się w końcu tym z Wami podzielić, do usłyszenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo też brałem wcześniej pod uwagę ale po problemach szwagra w S80 z elektroniką i odległym trochę ode mnie Aso to mi przeszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 1 post, 1 audi po bmw i raczej nie ostatnie :)

Troszkę tematów już przejrzałem, dużo się dowiedziałem więc wypada się przywitać.

Więc witam klubowiczów i odrazu pytam o klubową wlepkę tudzież ramkę :)

Pozdrawiam!

auto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To często indywidualne przypadki myślę. Przed zakupem też nasłuchałem się o Audi w kontekście problemów np. z awaryjnością nowych modeli, niekompetencji ASO, itp. Zawsze coś się znajdzie na każdego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem -

miło i serdecznie już było -  do wyboru :)

Moja historia audi jest krótka jak ogonek u mopsa - miał być jakiś kasztanek na chwile po sprzedaniu  BMW 3 taki do pracy   - przypadkowo wyszło audi rs5 .  Jakieś czasem spotkanie w wawie, w bardzo wąskim gronie -ale za to z ludźmi pierwsza klasa - ( Artur vel. ojciec  red a5)  POtem było .... ble ble ble ... długo nic - cytując pewną piosenkę - << aż nagle przyszedł maj .... >>> ktoś coś wspomniał gdzieś kiedyś o jakimś spotkaniu w łodzi, właściwie pod łodzią no i się zaczęło. Tam jakoś ni z gruszki ni pietruszki podszedł Maciuś król pierwszy :) przywitać się  ( czarne  a4 ) a chwile potem  już było z górki,  lecieliśmy z tymi znajomościami jak r8 po niemieckiej autobanie lub jak Paweł Kosmita  ( jakiś szary dziwny kolor a4 ) z pod knajpy pełen gaz i ogień - tak powinno się jeździć ha ha ha  i jego księżniczka czarno włosa zwana Lidią -  zostałem zaproszony na spotkanie pod stadionem ...

reasumując - kilka spotkań pod stadionem wspaniali ludzie sympatyczna atmosfera i genialne samochody każdy piękny na swój sposób - oczywiście szanuję każdy wybór auta i każdą grupę nawet alfe romeo ha ha ha

i o to jestem ja i moje audi rs5 kolejne dziecko w drodze właśnie się robi -  mam nadzieję że za jakieś dwa tygodnie dotrze audi s3 8v red :) witam jeszcze raz wszystkich i miło mi że tu jestem z wami pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

jestem pod wrażeniem klasy tekstu... co za barwa i polot:banan:

Witaj RadosnySzaleńcze5, wygraną w wyborach 2020 masz jak w banku:hi:

 

Edytowane przez ALIENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...