Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jestem Witek moje auto to Audi a4 b6 2002r 2.5tdi avant multitronic pochodzę z Ostródy aktualnie Niemcy Lathen dolna saksonia 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Mam na imię Michał, pochodzę z województwa Opolskiego. Moje auto to audi a4b6 1.9tdi (avf) z 2002r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nazywam się Bartek. Pochodzę z województwa lubelskiego. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant (1,9TDI AWX, 2002r).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich

Spoiler

mam pytanie mam a6 c6 qatro 2006 automat i gdy jest zimny silnik jest wszystko ok czyli jest dynamiczny kiedy się rozgrzeje brak jest tej mocy.pomoze mi ktoś co jest przyczyną?

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

Na forum zaglądam już od kilku lat, jednak dopiero teraz zdecydowałem się na czynny udział :).

Mam na imię Marcin, pochodzę z Warszawy i tu też mieszkam.
Moja przygoda z marką Audi zaczęła się już daaaaawno temu, ale ta najkrótsza to: Audi 8p -> Audi b6 -> Audi b8, które mam obecnie ( jak wygląda pewnie prędzej czy później pochwalę się w odpowiednim dziale).

Pozdrawiam i mam nadzieję "do zobaczenia" na jakiś spocie w Warszawie, a może w przyszłości również w innym miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Patryk jestem z Warszawy w ostatnim czasie stałem się szczęśliwym posiadaczem B8 sedan 2,0 TDI CAGA, i mam nadzieję że miło będzie się wspólnie spotykać, pomagać i wymieniać wspólną wiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Zastanawiam nad zakupem Audi A4 w automacie i mam nadzieję, że troszkę mi pomożecie w ewentualnym wyborze odpowiedniego samochodu  :) . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam audi a4 b7 1.9 TDI

Spoiler

 

i mam problem na wolnych obrotach mam drgania kierownicy oraz tak jakby całym środkiem poduszki pod silnikiem wymieniłem 

Również czasami pomiędzy 1500-2000 obrotów tak jakby z okolic tłumika wydobywa się dziwne buczenie 

Macie jakiś pomysł co to może być ? 

 

Pozdrawiam 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem nowym użytkownikiem forum. Audi mam od 2007 roku. Nie przyszło mi do głowy tutaj się zarejestrować ponieważ Jestem stałym użytkownikiem forum Lexusa. Ale od dziś również i Tutaj, mam plany odnośnie Audi ale to w innym wątku.  Zdjęcie Dodam za jakiś czas bo obecnie przebywam za granica, Pozdrawiam Patryk ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszego swojego audi.

Przesiadłem się z aut włoskich i puki co jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

jestem posiadaczem audi a4 b8 2008r 2,7 TDI automacik Mieszkam w woj.malopolskim Ok Tarnowa 

pozdrawiam 

IMG_1751.JPG

 

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...