Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie,

Mam na imię Michał, mieszkam w Warszawie i kilka dni temu zakupiłem drugie już w rodzinie Audi A4. Pierwsze to B6 2004, to "nowe" to B7 2005. Silniki w obu to 1.8T. Można chyba śmiało powiedzieć, że to już miłość.

Mam kilka problemów z nawigacją BNS w FiS i mam nadzieję znaleźć tu to czego szukam, a przy okazji może trochę się udzielać na inne tematy. W końcu w grupie raźniej, a jesteśmy zwierzami stadnymi ?

,,,

Siemanko ;) jestem Wojciech pochodzę ze Śląska i mam zamiar kupić audi a4 b8.

,,,

Witam jestem z Dolnego Śląska.

Od roku czasu w moim posiadaniu jest audi a4 b6 1.9tdi 130km avant z 2004 roku. Mam nadzieje, ze uzyskam jakieś podpowiedzi od bardziej doświadczonych forumowiczow w przypadku jakiś usterek ?

pozdrawiam Maciej

,,,

Witam wszystkim nazywam się Damian posiadaczem Audi jestem od wczoraj i bedezapewne miał do was trochę pytań ?

Cześć,

Jestem posiadaczem Audi A4 B5 z zawrotnym silnikiem 1,6 :)

Pochodzę z Warszawy.

Miło mi was poznać i chętnie wezmę udział w spocie :)