Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam pieknie

Chciałem sie przywitać z wami jestem z Warszawy posiadam a4 b7 3.0 tdi asb

,,,

Witam jestem z wami z okolic Wrocławia. Posiadam Audi a4 b5 1.8t APU.Pozdrawiam :D

,,,

Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Zdzisław i jestem z Gdańska.

Posiadam od nie dawna Audi A4 B7 2.0 TDI Avant, kombi w wersji Sport tzn. posiada zawieszenie, fotele i kierownicę sportową.

Mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc odnośnie Audi, a także jeśli będę mógł to także podzielę się swoją wiedzą.

,,,

Wita wszystkich nowy użytkownik z mazowieckiego..

duuuuużo czytania, bo markę znam pobieżnie a nowy zakup będzie wymagał sporo troski..

Do zobaczenia na drodze :thumbup1:

,,,

Witam wszystkim jestem tu nowy i ciemny każdą rada mile widziana jeśli ktos zauwazy ze cos wpisałem w złym dziale proszę o delikatne naprowadzenie jestem z rudy śląskiej i mam audi a4b5 mam tam parę problemów które opiszę gdy znajdę chwilę w opdowiednim dziale mam nadzieję:)

• Pomoc techniczna 1

6 minut temu, Audi A4 Klub Polska napisał:

Dzięki Dzięki nigdy na żadnym forum nie byłem kiedyś musi być ten pierwszy raz ?