Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich Audimaniaków! Jak wiadomo nikt nie jest alfą i omegą w związku z tym w kilku sprawach technicznych pewnie będę potrzebował Waszej pomocy na co liczę.Oczywiście w sprawach mechaniki jestem obeznany i jak będę mógł to również pomogę. Pozdrawiam Serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA witajcie klubowicze od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 96r

dlatego postanowiłem się do was przyłączyć, :kox: by dowiedzieć się więcej na temat tej pięknej maszyny :wink4:

Nie jestem takim zwolennikiem forum gdzie ktoś coś narzuca tak jak się jemu podoba, czy wysyła do google by poszukał odp. na dręczone go pytanie...

szkoda gadać bo by można było się rozpisać...

ale dla tego autka można się przełamać, wiec mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i klubu, bym mógł bardziej zadbac o A4 ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! na początek trzeba się zapoznać aby mieć dostęp do forum, kilka słów posiadam VW Golf IV 1.9TDI AHL 90PS ale od zawsze byłem fanem BMW oraz AUDI, mój ulubiony model audi to A4 B5 gdy kupowałem Golfa to też oglądałem audi lecz nic poczciwego nie znalazłem a trafił się golf fajny i wiecie co dalej :D

ale nic straconego postanowione że z moim ukochanym Golfem będę się rozstawał potrzebuję coś większego i bardziej komfortowego.. więc stawiam na audi jeszcze nie wiem czy benzynka czy dieselek, wiadomo latwiej bedzie znaleźć benzynke ładną ale zobaczymy, mam nadzieję że pomożecie w doborze silnika w przyszłości ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim fanom niemieckiej perły A4:) Mam na imię Konrad, jestem z Płocka:) Obecnie posiadam i użytkuję Audi A8 z 98 roku w bogatej wersji wyposażenia :) Autko niezawodne i bardzo komfortowe.

Pozdrawiam Konrad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...