Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

moja przygoda z :audi: zaczęła się tydzień temu, kiedy wreszcie (po długim urabianiu:)) przekonałem żonkę do zakupu wymarzonego A4 2.8 V6 AVANT QUATTRO. poprzedni właściciel nie za bardzo dbał o autko, więc mam nadzieję (korzystając z pomocy forumowiczów :biggrin: ) doprowadzić je do perfekcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam wszystkich ..

na imię mam Paweł jestem z Kłodzka ( dolnośląskie) moją przygodę z audi zaczołem 2 lata temu . Pierwszą niunie nabyłem u krzyżaków była to 90 Coupe 2.3 E ( NG ) sprawowała się idealnie , ale niestety sprzedałem ją i w chwili obecnej posiadam A4 B5 1995 r. 2.6 v6. , jestem zniej bardzo zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich. Jestem z Gdańsk posiadam samochód audi a4 1.8 turbo z którego jestem bardzo zadowolony chodz od pewnego czasu mam z nim problem ,ale mysle ze koledzy z forum mi pomogą w moim problemie :biggrin: szkoda ze wywalili mój temat po kilku godzinach. :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię i cieszymy się że do nas trafiłeś, forum posiada odpowiedni regulamin do którego wszyscy muszą się stosować dzięki temu jest pewien porządek dlatego też któryś z Modów wywalil Twój temat. Głowa do góry tematów napiszesz jeszcze setki na forum a jeśli będziesz miał jakieś pytania albo problemy na pewno postaramy sie pomóc na miarę naszych możliwości. pozdrawiam Robson - Olsztyn :a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie ze to moj trzeci post na forum, a powinien byc pierwszy - bowiem od powitania wszystkich tutaj powinno sie zaczynac jak nakazuje dobry ton :)

Witam zatem serdecznie wszystkich klubowiczow,forumowiczow i posiadaczy :a4fan: ktorzy tu zagladaja

Mam na imie Krzysiek, 35 lat i pije od .... uhmm nie to mialo byc.. a tak juz mam ... i od okolo miesiaca jestem mniej lub bardziej szczesliwym posiadaczem A4 1.8 z 1996 roku w kolorze granatowym ;)

To moje pierwsze Audi ale musze przyznac ze od razu polubilem jazde tym autem, nastepne zapewne bedzie bedzie tez mialo na grillu ten znaczek :audi:

Audiczka ma swoje kaprysy i gorsze dni co jest dosc naturalne w tym wieku a ja jestem typowy driver bez glowy - pod maska z wielkim trudem jestem w stanie odnalezc.... bagnet. :rolleyes:

Moze dzieki temu forum poznam swoje auto lepiej w sympatycznym gronie.

Mieszkam w poludniowo-zachodniej Anglii w dosc malowniczym "nadmorskim" miasteczku weston- super - mare aczkolwiek tubylcy wola dosc zlosliwie nazywac je Weston-on-the-mud ze wzgledu na ogromone odplywy, ktore powoduja ze przez znaczna czesc dnia widac jak okiem siegnac glownie bloto zamiast wody :D

Moje auto ma zatem kierownice po przeciwnej stronie niz na kontynencie.. mozna sie przyzwyczaic aczkolwiek po przekroczeniu english channel albo la manche (zalezy w ktora strone sie go przekracza hehe) juz nie jezdzi sie tak komfortowo.

To tyle o mnie tytulem lekko przydlugawego wstepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...