Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem nowy na tym forum. To moje pierwsze forum:D. Samochodziki AUDI sa dla mnie wszystkim nie widze innej marki dla siebie! Do tej pory jezdziłem 80 B3 (RU) i była to moja ksiezniczka!!! Nie stety juz troszke leciwa (87). Kto mnie zna to wie ze była moim oczkiem w głowie więc cięzko było mi sie rozstacz Nią.

http://grono.net/pub/u/443111/gallery/828849/1/

http://grono.net/pub/u/443111/gallery/828849/0/

Teraz kupiłem całkiem cywilna A4 avant quatrro (AFN) i bede sie starał zrobic z Niej równiez wyrózniajacy sie samochodzik w korku ;D Pozdrawiam!!! Szerokosci!!!

PS. Nie wiem jak czesto bede sie tu pojawiał bo mam mało czasu wolnego. Jestem z zawodu mechanikiem (obecnie TOYOTA MARKI). Bede sie starał słuzyc wiedza jak potrafie.;) :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :th: :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy kolegę w szeregach i zapraszamy do dyskusji :hi:

ładniutką tą leciwą beczuszke miałeś :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zgodnie z regulaminem najpierw się przywitam HOLA !!! Co prawda moim pojazdem nie jest Audi tylko Passat B5 AFN 110KM 81kW ale silniki w naszych autach to przecież jedna wielka rodzina więc w razie potrzeby nie omieszkam zaglądać na to forum, trafiłem do was dzięki linkowi zamieszczonemu przez jednego z użytkowników na forum Passata i pierwszą rzeczą jaka tu zobaczyłem był filmik z przeprowadzanego testy dynamicznego na audiczce kombi która miała a jakże silnik AFN 1,9 więc po obejrzeniu tego filmiku postanowiłem od razu się tutaj zarejestrować i myślę ze miło będę spędzał czas przeglądając to forum a w razie czego że i fachową pomoc otrzymam, pozdrawiam .............. siniakTDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich milosnikow AUDI :a4fan:Zapomnialem dodac jestem posiadaczem A4 2.6 [ABC]ktora czasami doprowadza mnie do bialej goraczki ale zawsze do przodu.Wczesniej bylem posiadaczem kilku (4)sroczek( scirocco)super autka ale ciut male .marzeniem jest S4 4.2 ale jeszcze troche,narazie trzeba sie cieszyc tym co sie ma.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem audi a4,1.6 benzyna (101 km) rocznik 1997, mieszkam w Alnwick UK,wersja saloon,czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

Chcę kupić AUDI A4 1.9TDI (110PS) QUATTRO.

Może posiada ktoś taki na sprzedaż lub wie gdzie mogę znaleźć ?

Później jeszcze chip tuning i jazda ;)

Bardzo dziękuję za każdą pomoc !

Pozdrawiam !

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Witam All tu AdiX [Libiąż] ;) wreszcie sie cos moge odezwaac dzieki jedenmu tu koledze ;) "Murzyn" pozdro :)

#Moze zrobie sie maniakiem :a4fan: audi-ki bo dopiero posiadam ja z 2tyg

#Moje Autko to.... A4 97r. 1,8T mam nadzieje ze dobrze wybrałem :gwizdanie: obym nie żałowal :P

#Dam niedługo jakies fotki ale narazie nie zrobiłem jeszcze audi-ki :)

# Pozdrawiam #

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...