Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

17 do renowacji jaki kolor wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj zakupiłem swoje upragnione 17-tki S-line zgodnie z założeniem - do malowania.

bb27eab2d2f37218med.jpg

7164f02790d16eb9med.jpg

I tutaj rodzi się pytanie czy odnawiać felgi na identyczny kolor jaki był ori, czy pójść w coś innego ??

Moje auto jest koloru grafitowy/tytanowy metalik LY7L - myślałem czy nie dać kół w taki kolor.

Jeżeli macie sugestie jak zrobić żeby nie upośledzić auta to z chęcią poczytam opinie. :)

Opublikowano

wklej tu jeszcze swoje autko - będzie można na rzucić okiem jak by to wyglądało :wink: ale moim zdaniem ta fela ładnie się prezentuje z ori kolorem :wink:

Opublikowano

W/g mnie to kółko wygląda zacnie albo ori albo właśnie taki szary/grafit ale obawiam się że mogłoby się to za bardzo zlewać z kolorem nadwozia więc chyba zostawiłbym ori.

Opublikowano

moim zdaniem biel :hi: ten sam kolor raczej nie zrobi efektu :wink:

Opublikowano
  • Autor

b1609205c616fb60med.jpg b1609205c616fb60m.jpg

Chciałbym odcień jaki mają dwie felgi z prawej strony. Słońce rozjaśniło sprawę :)

Opublikowano

Do tego koloru autka zrobił bym Black Mat :kox:

Opublikowano

Ja Miałem Taki i Byłem Zadowolony :naughty:

scaled.php?server=829&filename=dsc0412og.jpg&res=landing

scaled.php?server=812&filename=dsc0390is.jpg&res=landing

Opublikowano

w tych felgach wneki miedzy ramionami na czarno są pomalowane:)

Tylko jak pomalujesz nie zapomnij fotki zrobic :)

Opublikowano

Czarny mat :)

Opublikowano

tez oddaje do malowania dokladnie takie same fele ale ide w kierunku strasznie odmiennym od koloru auta :decayed:

Opublikowano

ramiona w grafit- połysk, a wnęka w czarną perłe, ew czarny mat.

Opublikowano

kolego ja bym nie robił w kolorze auta, zrób albo czarny mat albo biel :wink:

Opublikowano

Czarny mat :thumbup1: grafitowe moim zdaniem, pasuja bardziej do czarnego auta. U mnie grafitowy mat wygląda tak

23e0515b367a10c0gen.jpg

d53feb4c205044c6gen.jpg

Opublikowano

Tak pomalowane sa na tej fotce co zamieszczał.

Co do malowania w mat nie polecam.

Opublikowano

grafit:wink:

Opublikowano

Pomarańczowe na pewno wyglądały by zacnie :)

Opublikowano

ori srebrny albo jakiś polot z finezją typu siwo-koperkowy-róż w odcieniu bananowego brąz :decayed:

Opublikowano

Te felgi bardzo dobrze stroja w Ori, po malowaniu na fantazyjny kolor efekt koncowy moze byc gorszy niz przed malowaniem ale moja ocena jest subkiektywna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.