Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MIL, ESP, EPC po myjni...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc wczoraj pojechałem umyć samochód więc zgasiłem i umyłem go. Jak odpaliłem to obroty wskoczyły na 2000 i spadały powoli do 1200, później się uspokoiło wszystko.

Wracając do domo pogoniłem 1-2-3 i pod domem zapaliła się kontrolka ESP i EPC...

Zgasiłem silnik i poszedłem do domu, po powrocie wywaliło mi MIL nie wiedząc czemu :facepalm:

:whistling:

Może jeszcze dzisiaj uda mi się pod kompa podpiąć..

Opublikowano

Stawiam na nieszczelność w obudowie ECU

Opublikowano
  • Autor

No obudowa jest pęknięta, ale tyle razy myłem już po tym auto i nigdy nie było problemu..

Opublikowano

A nie zauważyłeś mokrego dywanika po myciu?? U mnie też miałem nieszczelny i jak umyłem auto to dywanik był caly mokry. Zrobiłem i jest dobrze.

Opublikowano
  • Autor

W sumie to nie zauważyłem, czy mokro się zrobiło :eusathink:

Ale pierwszy raz jak mi zalało ECU to tam wszystko pływało a w samochodzie suchutko i wtedy nie mogłem w ogóle odpalić samochodu, a teraz odpalam i jadę.

Opublikowano
No obudowa jest pęknięta, ale tyle razy myłem już po tym auto i nigdy nie było problemu..

Ja też kiedyś olałem dokręcenie wkręta obudowy ECU i po pierwszej trasie w dużym deszczu naprawiłem swój błąd :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tylko, że moja jest połamana od strony kabiny.

Opublikowano

Uszczelnij pokrywę, pokasuj błędy i nie będzie problemów, i radzę to robić jak najszybciej żebyś nie musiał nowego ECU kupować albo gaśnicy nie użyć, po to jest wszystko zrobione szczelnie żeby tam wody nie było robi ci się zwarcie i wtedy będzie problem. I tak miałeś sporo szczęścia że to się tylko tak skończyło.

Opublikowano

Zalany ECU to jedno zaraz pod nim masz MCE przekazniki pompy paliwa a w podlodze modol komfortu.Warto zmienic pokrywe bo potem jest wiekszy problem i wydatki.

Opublikowano
  • Autor

No to w robocie spróbuje ogarnąć jutro

W sumie tak to kiedyś wyglądało :grin:

306550_342779829130572_1221805973_n.jpg

Opublikowano

No niezłe akwarium miałeś :grin: Karpia wigilijnego tam hodowałeś???

Opublikowano
  • Autor

Złotą rybkę :naughty:

Opublikowano

:shock3: tyle razy temat wałkowany :facepalm:

przekazniki do wymiany jak na razie i oby na tym się skończyło

Opublikowano
  • Autor
:shock3: tyle razy temat wałkowany :facepalm:

przekazniki do wymiany jak na razie i oby na tym się skończyło

E tam, wystarczy wysuszyć :decayed:

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2013 at 23:25 ----------

Przekaźniki, ECU, SUCHO.....

Dzisiaj tylko check-engine się pali cały czas:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Może rozrząd przeskoczył przy upalaniu? :facepalm:

Opublikowano

Zobacz co VAG pokazał jak by rozrząd przeskoczył to samochodu byś nie odpalił :)

Opublikowano
  • Autor

Przed 15 jadą do kumpla laptopa pożyczyć dopiero.

Opublikowano
Przed 15 jadą do kumpla laptopa pożyczyć dopiero.

To na komunię nie dostałeś? :grin:

Opublikowano

Rozrząd po upalaniu na pewno nie przeskoczył, chyba, że upalałeś podczas mycia... Coś jest zalane, robi zwarcie i tyle.

Opublikowano
  • Autor

Sprzedałem żeby spłacić kredyt na ałdicę :grin:

W sumie :decayed: to porządnie nadkola myłem, bo metrowa warstwa błota tam była :decayed:

Opublikowano

To straszną masz kozę, że aż metr błota się zmieścił. :decayed: Posprawdzaj wszystko, wysusz elegancko i powinno być ok, chociaż może się okazać, że jakiś przekaźnik będzie do wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.