Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

aaasdm.jpg

:bry:

Chciałem przedstawić Wam swoją nową 'skorupę', której stałem się posiadaczem w jakże piękny i ważny dzień tj. 31.12.2012 roku.

Autem tym jest Audi A4 B5 Sedan w pięknym perłowym kaktusowo-zielonym kolorze.

Moim poprzednim autem była audi 80 B4 z 1.9TD. Bardzo fajne, zadbane auto, które udało mi się znaleść. Niestety została rozbita nie z mojej winy i została sprzedana. Po wypłacie odszkodowania wyszedłem tylko na -3500zł, także nie było to zbyć szczęśliwe, że tak powiem 'zwarcie'. Po 9 dniach od kolizji stałem się szczęśliwym i dumnym posiadaczem Audi A4. Wierność marce od najmłodszych lat do czegoś zobowiązuje i napewno nie porzucę miłości do marki na rzecz jakiegoś japonca, albo, o zgrozo, włocha.

Tak się prezentowała moja była miłośc, do której miałem wielkie plany, w którą inwestowałem dość duże pieniądze, bo najpierw chciałem doprowadzić ją do jak najlepszego stanu technicznego. Przed wypadkiem otrzymała nowe kompletne sprzegło, termostat, nowe płyny. Była na nowych oponach, po remoncie przedniego zawieszenia.

20120712190653.jpg

20120712192613.jpg

noweaudi.png

dsc0490r.jpg

Pocharatało ją całkiem ładnie, zerwało poduszki silnika i skrzyni, wygieło obydwie podłużnice, rozrząd został serwany, chłodnica, wentylatory, pas przedni, błotniki, maska zderzak, lampy i wszystko po kolei. Stwierdziłem, że robić jej nie będę, szkoda było mi na to pieniędzy i czasu. Do tego nadarzyła się okazja, aby wymienić auto na coś nowszego z rodziny audi :banan:

Szukając samochodu wziąłem pod uwagę 2 modele. Audi A3 i Audi A4. A3 odrzuciłem jednak, bo to auto dość małe, troche takie 'pedałkowate'. zacząłem szukać A4 w dieslu. Oglądnąłem 8 egzeplarzy, prześwietliłem wszystkie portale ogłoszeniowe. Bieda i nedza. Diesle wołają o pomste do nieba, a w dodatku ludzie się mocno za nie cenią. Za 'padlo' trzeba zapłacić ok 10000-11000zł, do którego na wejsciu trzeba ok. 2000zł dołożyć. Nie lubię jak coś w samochodzie jest nie tak, więc mnie nie interesuje jazda z przekonaniem 'o coś póka, zrobię na wiosnę'. U mnie w aucie wszystko ma być na TIP-TOP i nie ma, że boli. Powiedziałem dość. Kupię benzynę i będę miał z głowy, a pieniądze, które musiałbym zainwestować w wysluzonego diesla lepiej odlożę na paliwo. I tak stałem się posiadaczem pięknej Audi A4 w benzynie. Pojemność dość mała, bo tylko 1.6, przez wielu uważana na za małą do tej budy. Nic bardziej mylnego, zdrowy silnik, ze zdrową skrzyniu i przeniesieniem napędu ma osiągi i naprawdę cieszy. Przebieg przy kupnie 104.700km. Wnętrze jak nowe, nie ma co sie rozpisywać, żadnych skaz, z zewnątrz również. lekko przerysowane prawe lusterko, ale i tak idzie do zmiany, bo te małe wgl mi nie leży.

Wyposażenie dość standardowe, mianowicie:

* Climatronic,

* 4 Poduszki powietrzne,

* Centralny zamek z pilotem,

* Domykanie i otwieranie szyb z kluczyka,

* 2 el. szyby,

* El. lusterka

* Pakiet oświetlenia wnętrza, nóg i drzwi,

* Oryginalne radio Audi Chorus,

* Regulowana kolumna kierownicy,

* Halogeny,

* ABS,

* 5 oryginalnych felg.

Kod lakieru: LZ6L

Kolor wnętrza: N4G/BP

Aktualizacja 14.02.2013

Audi przejechałem ponad 800km. Nie chcę przechwalać, ale super mi się jeździ, żadnych awarii czy jakiś niespodzianek. Jeżdzę autem codziennie, robię małe przebiegi po mieście. Jedyne co się rzuca w oczy to spalanie, przy mojej nodze, a lubię trochę docisnąć wychodzi około 10l/100km, ale nie jest to dla mnie problemem. Mocy oczywiście nie brakuje, miło i równo ciągnie, bardzo przyjemne uczucie. Auto sobię chwalę i robi duże wrażenie wsród osób, które je oglądają. Miałem również poważną propozycję KUPNA za 13.000PLN, ale niestety, narazie nie spieszy mi się do fundowania sobie straty czasu na przeglądanie rynku ZAJECHANYCH b5tek. Tutaj mam spokój, bo od kupna nic nie wylazło. Zawieszenie na ori czesciach, hamulce jak nowe, klocki grube na centymetr, rozrzad ORI audi, takie trochę auto jak z salonu, kupiłem i jezdzę, nic mnie nie interesuje. Tymczasem bywajcie moi mili i szerokiej drogi!

Aktualizacja 17.02.2013 DOBRE ZDJĘCIA

20130217151205.jpg

20130217150843.jpg

20130217150351.jpg

20130217150206.jpg

20130217142843.jpg

20130217142541.jpg

20130217142229.jpg

20130217142154.jpg

20130217143159.jpg

20130217142514.jpg

20130217142659.jpg

20130217142736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie pieknie ale dlaczego 1.6?:wink: spalanie duze, a osiagów i wrazen z jazdy nie ma gdzie szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jutro, bo dzis urwanie glowy z rejestracja, jak mialem juz chwile wolna to sie zrobilo ciemno. Nie macie racji co do osiagow 1.6, absolutnie sie nie zgadzam z opnia, ktore mowia ze nie ma to kopa. Idzie bardzo przyjemnie, a 100km/h pojawia sie niewiadomo kiedy. Ale co sie dziwic, jak kazdy samochod u nas jest zajechany i swoje czasy swietnosci ma juz dawno za soba. Naprawde auto ma przyjemnego buta, milo wciska w fotel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jutro, bo dzis urwanie glowy z rejestracja, jak mialem juz chwile wolna to sie zrobilo ciemno. Nie macie racji co do osiagow 1.6, absolutnie sie nie zgadzam z opnia, ktore mowia ze nie ma to kopa. Idzie bardzo przyjemnie, a 100km/h pojawia sie niewiadomo kiedy. Ale co sie dziwic, jak kazdy samochod u nas jest zajechany i swoje czasy swietnosci ma juz dawno za soba. Naprawde auto ma przyjemnego buta, milo wciska w fotel :D

przejedz się np 2.7 biturbo to zobaczysz to jest wciskanie w fotel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jutro, bo dzis urwanie glowy z rejestracja, jak mialem juz chwile wolna to sie zrobilo ciemno. Nie macie racji co do osiagow 1.6, absolutnie sie nie zgadzam z opnia, ktore mowia ze nie ma to kopa. Idzie bardzo przyjemnie, a 100km/h pojawia sie niewiadomo kiedy. Ale co sie dziwic, jak kazdy samochod u nas jest zajechany i swoje czasy swietnosci ma juz dawno za soba. Naprawde auto ma przyjemnego buta, milo wciska w fotel :D

przejedz się np 2.7 biturbo to zobaczysz to jest wciskanie w fotel :wink:

Wiem co to znaczy wciskanie w fotel, ojciec ma BMW E61 z 3 litrowym benzyniakiem. Chodzi mi o to, ze chodzi bardzo przyjemnie jak na taka mala moc, robi wieksza robote niz Wam sie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze chodzi bardzo przyjemnie jak na taka mala moc, robi wieksza robote niz Wam sie wydaje ;)

Szału nie ma ale tragedii tez nie , czasami dało rade dobrze pojechac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze chodzi bardzo przyjemnie jak na taka mala moc, robi wieksza robote niz Wam sie wydaje ;)

Szału nie ma ale tragedii tez nie , czasami dało rade dobrze pojechac:decayed:

Kolega widzę po swapie :)

Ja też myślę moje 1,6 podmienić na 1,8T ale jakoś ciągle brak funduszy.

Kolego ja też czekam na fotki, tymbardziej że też mam zielone 1,6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie racji co do osiagow 1.6, absolutnie sie nie zgadzam z opnia, ktore mowia ze nie ma to kopa. Idzie bardzo przyjemnie, a 100km/h pojawia sie niewiadomo kiedy. Ale co sie dziwic, jak kazdy samochod u nas jest zajechany i swoje czasy swietnosci ma juz dawno za soba. Naprawde auto ma przyjemnego buta, milo wciska w fotel :D

mam teraz w domu drugie auto: octavia I 1,6 z LPG i powiem szczerze ze tez myslalem ze bedzie tragedia, ale o dziwo daje rade

jedynie taki silnik powinien napewno mniej spalic (miasto10/trasa8) ale to moze tez przyzwyczajenia z poprzedniego auta (vectra B) kiedy to 1,6 palil mi 8/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow nie dalem rady. Ucze sie, wracam dosc pozno i zaraz jest ciemno. Narazie nie ma co komentowac, a nie chce byle jakich fotek dodawac. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA tam, co Ty opowiadasz, jest nas trochę na forum "seryjnych 1.6 umilaczy" także dawaj zdjęcia i nie marudź:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie pieknie ale dlaczego 1.6?:wink: spalanie duze, a osiagów i wrazen z jazdy nie ma gdzie szukac

przecież napisał ze auto do pokywania 5 km jest a nie do butowania, zresztą dużo nie pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy tego pierdo|enia o silniku :decayed: Jakby chciał 2.7 to by kupił 2.7 :facepalm: Dawaj foty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznac ze ladna ta zielen , no i srodek pasuje to koloru karoseri :wink: wnetrze wyglada na zadbane, nic tylko pilnowac aby takie zostalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh pozdrawiam jak bedziesz chcial jakis plastik wymienic w tym pieknym jakze malo spotykanym kolorze :decayed: podłokietnika pod kolor to jak szukac igly w stogu siana, a mam jeszcze inne pierdolki ktore wymagaja naprawy w srodku. Mimo wszystko, ladna i zadbana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wnetrze to bez flasha wypada bardziej na szare niz zielone, mowie fotki sa dupnej jakosci i wgl nie oddaja tego jak ten samochod naprawde wygalda. tutaj pachnie nowoscia, tu drzwi same sie zamykaja, wszystko chodzi na dotyk palca, takie to kur.. czę wszystko mile i fajne :D Podlokietnik mam od A6 C5, dol ma szary a gorna szmate w kolorze kierownicy, podpasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...