Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tylko ze jako pokrzywdzony przede wszytskim mam za***ane prawo do wglądu na jakim etapie jest postepowanie , po drugie odwołaj sie od wyceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwolabym sie ale nie znam numeru sprawy, ani nie mam wyceny na papierze, tylko telefonicznie mi ja podali. Nie wiem, nie chce mi sie jechac do ich siedziby, bo to mordega rozmawiac z tymi burakami

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 14:53 ----------

Audi sprzedana, poszukiwania B6 trwają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz wspomniałem, chcę młodsze auto, troche lepiej wyposazone czyt. audi a4 b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, nie gadam z Tobą.

Od dzisiaj zero kumpli:takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znalesc kupca w tych czasach, ciemnogrod woli diesle hehe. Mi się udało, jestem zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwe wyrwe :wink: Znów zapłacę cene o 10-15% wieksza od sredniej rynkowej i kupie zadbane auto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane to pewnie ze terzba dac te 15 da nawet 25% więcej niż ceny z alledrogo, ale z przebiegiem ponizej 80tys km nie kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nowy właściciel jeszcze nim pojeździ :wink:

A może znowu Audi trafi na to forum :naughty:

Powodzenia w szukaniu nowego wozidła :good:

W jakie silniki celujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego co poczne dalej ze swoim zyciem, czy pojde na studia dzienne czy zaoczne. Jak na zaoczne to zatrudnie sie na stale i bd mial staly dochod, bo dorywcza praca to troche kiha :/ jak bym mial stala prace to 1.8T, jesli nie, bede celowal bardziej w 1.9tdi 131km. Drugi plan jest taki, zeby kupic A3 8P (2003r-) w 1.9tdi 105km i zachipować ją, ta opcja z jednej strony do mnie przemawia, poniewaz jestem mlody wiec 2/3 drzwiowe nadwozie jest dla mnie atrakcyjne, nie jezdze z zaladowanym tylem, wiec 2 drzwi sa mi zbedne, zawieszenie w a3 sie trwalsze i tansze, a silniki diesla mniej wyexplatowane, z tego wzgeldu ze hatchbackiem 3 drzwiowym raczej nikt duzo w trasy nie latał, design tez jest ciekawy i wnetrze o wiele lepiej i ladniej zrobione niz w b6. Chce tez zalozyc wlasny biznes, mam troche planow, ale tez nie mam teraz samochodu, a bez samochodu nie ma zycia. Ehh nie wiem :P

co do mojej audi - nowy wlasiciel mieszka klatke obok, w tym samym bloku, jest nim kobieta, wiek 27 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...