Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilna wymiana koncowek drązkow


nicko999

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pilnie musze wymienić końcówki drązków bo te o mało co nie odpadą.Nie stać mnie na razie na drogie bo auta nie zostawiam na pół zycia tylko moze juz w tym roku sprzedam.

W sklepie jakieś za 79zł za szt polecali ale jest trudna sytułacja finansowa i nie stać mnie na allegro są takie:

Końcówka drążka Audi A4 A6 A8,VW Passat B5 GERMANY (2870663847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiem,że pewnie lipa ale może nie padną od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS nie są polecane,ponoć szybko siadają ale bierz byle jakie jak Twoje się rozpadają,może z rok wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mechanik zobaczył moje to na cały głos o ''Mój Boże'' a dwaj mechanicy do niego co a ten te końcówki ledwo co się trzymają i do mnie chcesz się zabic tym autem.Wkładać w niego nie bd bo i tak go pewnie w tym roku sprzedam.Dużo jeżdzę,miasto,trasa,i wieś.Ogolnie te master zeby tak powiedzmy do sierpnia wytrzymały nawet lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mechanik zobaczył moje to na cały głos o ''Mój Boże'' a dwaj mechanicy do niego co a ten te końcówki ledwo co się trzymają i do mnie chcesz się zabic tym autem.Wkładać w niego nie bd bo i tak go pewnie w tym roku sprzedam.Dużo jeżdzę,miasto,trasa,i wieś.Ogolnie te master zeby tak powiedzmy do sierpnia wytrzymały nawet lipca

Piszesz że dużo jeździsz a chcesz takie gówno włożyć. Współczuję osobie która przejmie twój pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bd się tamta osoba sobie lepsze wstawiała.

Jednak tego Master Sport wezme tylko tutaj pytanie czy drązki są jednakowe tzn prawy i lewy to to samo? czy są inne?

aha i przy wymianie drążków trzeba jakiś łącznik stabilizatora czy jakoś tak wymieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki prawa.lewa to to samo,żadnych łączników przy wymianie końcówek.

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

chyba,że chcesz Sobie dodatkowo wymienić łączniki stabilizatora ale one to już pod autem.Nie mają nic wspólnego z końcówkami drążka kierowniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij o ustawieniu zbieżności

raz pokusiłem się na Ruvilla i nawet roku nie wytrzymały :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij o ustawieniu zbieżności

raz pokusiłem się na Ruvilla i nawet roku nie wytrzymały :facepalm:

potwierdzam , równiez takie miałem i roku nie wytrzymały. Dwa miesiące temu wsadziłem LMF .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa kasą ,ale głupotą jest wstawianie tanich końcówek drążka bo po każdej takiej wymianie trzeba jechać ustawić zbieżność i to dopiero okaże się kosztowne:kwasny: używając tanich zamienników:facepalm:. Kupisz dobre to: robocizna 1-raz ,koszt części 1- raz , a eksploatacja przez parę lat:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zbieznosc bedzie musial sobie ustawic kolejny wlasciciel, zmieniajac koncowki na porzadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zbieznosc bedzie musial sobie ustawic kolejny wlasciciel, zmieniajac koncowki na porzadne.

Pewnie tak ,ale do lipca czy sierpnia to zmieni jeszcze opony:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadac panowie

nawiew na nogi nie działa,elektryczny szyber dach nie dziala, auto z zewnątrz na zderzaku rysy,z tyłu też,na boku drzwi wybulenie(otarłem o supek) drzwi o klapniete itp itp szkoda gadac.Olej bierze,plyn bierze,zawieszenie do wymiany itp.Żeby to działało tak jak nalezy to okolo 3.500 do 4tys trzeba wydać na auto.Auto kupilem za 9.800 2 lata temu włozylem w nie juz z 5 tys tak,że 15 no z 16 tys i teraz jak przyjdzie sprzdać to wziąsc 7 to jak 5 lotka za to no moze z 7 wziąłby bo sekwencja jest ale cóż sekwencja,wtryski do wiany reduktor itp szkoda gadać.Żeby to działało tak powaznie to z 5tys trzeba włożyć.FAKT kupilęm zloma.Bo to pierwsze auto w rodzinie to człowiek zobaczył o jakie wypucowane itp i napalił się.

Z drugiej strony zrobiłem nim już przez 2 lata 75tys km.

I co mnie wkurza silnik 1.6(wsiądą 4 osoby) i pod górkę to az nerwy puszczają bo trza piłować i kto sobie co pomyśli(mój fiat to wyprzedzi)

Sprzedać to w cholere.

i kupić a4 b6 1.8T albo A4 B5 też B5 tylko 1.8 150 na gazie lub e46 320 B+GAZ znależć

A w to moje audi to tak

nowe opony letnie continental

pompa wody

kable WN 2X BERU 1X NGK tyle na kable wydałem

cewka zaplonowa

swiece 3x razy wymieniane

filtr paliwa,oleju,gazu(wszystkie)

rozrząd

termostat

króciec od chłodnicy

Palec

Kopułka

Migacze P/L jeden odpadł to juz kupilem dwa zeby nie bylo ze ten ciemniejszy itp

Przegub oo teraz wlasnie strzelił mi przegub(mialem firmy jakiejś AD za 120zł i jeden już kaput)

i jeszcze sporo

jeszcze 2 zaciski tylne po 350zł

nowe tarcze tył przód

klocki tył przód

ale z tył cześći to wcześniej drogie wstawiałem tarcze tył brembo przód lucas klocki ferrodo i girmin jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pilnie musze wymienić końcówki drązków bo te o mało co nie odpadą.Nie stać mnie na razie na drogie bo auta nie zostawiam na pół zycia tylko moze juz w tym roku sprzedam.

W sklepie jakieś za 79zł za szt polecali ale jest trudna sytułacja finansowa i nie stać mnie na allegro są takie:

Końcówka drążka Audi A4 A6 A8,VW Passat B5 GERMANY (2870663847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiem,że pewnie lipa ale może nie padną od razu?

Właściwie to nie wiem po co zakładasz taki temat. Pokazujesz jedne z najtańszych końcówek (w hurcie pewnie za paręnaście złotych:facepalm:) i oczekujesz, że niby co Ci napiszemy? Są gówniane ale tak jak napisałeś, nie możesz/nie chcesz w tej chwili kupić czegoś lepszego więc kup te co pokazałeś i tyle... Ile wytrzymają końcówki za 25 zł? To zależy od ich hm "jakości", typu zawiechy, stanu dróg po których jeździsz, od tego jak i i ile jeździsz... Kryształowej kuli nikt nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa kasą ,ale głupotą jest wstawianie tanich końcówek drążka bo po każdej takiej wymianie trzeba jechać ustawić zbieżność i to dopiero okaże się kosztowne:kwasny: używając tanich zamienników:facepalm:. Kupisz dobre to: robocizna 1-raz ,koszt części 1- raz , a eksploatacja przez parę lat:banan:

jak to mówi mój brat: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...