Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] by smuggler


smuggler

Rekomendowane odpowiedzi

ładna jest :kox: masz rejestracje OKR a ja kiedyś moje byłe b5 właśnie kupiłem na tych blachach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne A4:wink:

Ale dekory ladniejsze sa 1NK.

Schowki mam do sprzedania jak dalej szukasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzmacniacz też jest p&p? Kusi mnie trochę poprawienie audio. Bart ma w A3 Sportback BOSE i muszę przyznać, że gra o wiele lepiej. W e46 Mam również H/K i również przyjemnie brzmi. Niestety w moim B6 dźwięk jest nie co płaski a subwoofer to jakby ktoś trzepaczką do dywanów walił po kartonie. Musiałbym się wybrać na jakiś spot i odsłuchać BOSE u kogoś:) Bo czasem fabryczne systemy nie warte są zachodu i lepiej coś samemu wymodzić.

Tył być może i nisko siedzi, bo auto ma 200tys i pewnie sprężyny już kapitulują. Wiosną może zastanowię się nad gwintem. Póki co, szukam schowków i siatek na fotele, fotochrom. Wrzucam jeszcze fotkę drugiego wozidła

http://s5.postimage.org/8xlloxrtj/zz1.jpg

Wymienia się komplet wzmacniasz + tuba, kostki są inne więc trzeba kable przelutować. A co do dźwięku BOSE gra dużo lepiej niż standardowy wzmak i tuba, dziwię się że niektórzy piszą że jest mała różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki nocne - wybaczcie, uczę się dopiero

noc4.jpg

noc.jpg

noc2.jpg

noc3.jpg

DSC_0370.jpg

DSC_0373.jpg

image

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 22:02 ----------

Ostatnio nie było zbyt wiele czasu na auto, ale wpadło nowe sprzęgło z 2masą, bo na starym już lekko szarpało. Zaskoczyło mnie tylko, jak pozytywnie odbiło się to na pracy lewarka od biegów. Polecam.

Są też nowe gumy 195/65-15 balon...:facepalm: i wywaliłem śruby zabezpieczające przed kradzieżą

P5270555.jpg

direct upload

P5270559.jpg

gratis bilder hochladen

Udało się zamontować szufladki pod siedzeniami:

P5270559.jpg

gratis bilder hochladen

P5270539.jpg

direct upload

Włącznik światła błaga już o wymianę:

P5270547.jpg

fotos hochladen

Podobnie zresztą gałka:

P5270551.jpg

bild hochladen

No i fail roku... chciałem sobie robaki usunąć myjką ciśnieniową...teraz mam zatyczkę do malowania:

P5270506.jpg

bilder kostenlos

P5270537.jpg

fotos hochladen

P5270497.jpg

fotos kostenlos

P5270510.jpg

kostenlos bilder hochladen

Zdjęcie z niemieckiej autostrady:

P5280579.jpg

bild upload

P5300663.jpg

bilder upload

P5300674.jpg

foto upload

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 01:38 ----------

W sumie należy się mały writeup. Mija rok i zrobiłem ponad 30tys moim a4 i czas na kilka podsumowań. Rzeczy jakie zrobiłem w nim to: 2mas i sprzęgło, przegub, poduszka skrzyni, 4 razy olej i filtry... i to wszystko. Jestem niesamowicie zadowolony, bo poza sprawami eksploatacyjnymi to nic się nie działo. Wszystkie te naprawy mogły śmiało poczekac, ale zrobione były na wyrost. Pomimo, że mechanik powiedział, że 2 mas był w dobrym stanie i nie powinienem go jeszcze robic, to po wymianie czuc, ze biegi jakoś lepiej wchodzą. Poprzedni właściciel, którego pozdrawiam nic nie ściemniał i po roku, śmiało mogę powiedziec, ze to auto warte było każdej złotówki.

Oczywiście nie obiło się bez wpadek:

Brama i podmuch witru

P9062222.jpg

Myjka cisnieniowa i zbyt duże cisinienie

P9062236.jpg

A tu już naprawione

PA152256.jpg

PA152271.jpg

PA152266.jpg

P7091572.jpg

PA152266.jpg

Para nowych d1s

PC292814.jpg

I zimówki Conti na grubym balonie

PC292833.jpg

PC292808.jpg

PC292806.jpg

W zasadzie, jedyną wadą a4 z AWXem jest hałas silnika, który przy 150km/h plus robi się nieprzyjemnie uciążliwy. Brakuje mi też automatu, ale przecież nie kupowałem nowego auta:) Chętnie bym go dołożył jakby tylko się dało, nawet mulitronica.

Auto zostanie ze mną raczej na dłużej, więc będą jakieś mody. Na lato muszę kupic jakieś ladne felgi. Chce również koniecznie założyc czujnik deszczu z lusterkiem fotochormowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się rozpisałeś... :whistling::decayed:

widzę dbasz o autko oby tak dalej :wink: bezawaryjności życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były, też miałem kolor fis w 01r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuggler, witaj na wstępnie bardzo ładny Avant, a jeśli jesteś zainteresowany skrzynią automatyczną to ja swoją chętnie sprzedam swoją , stan bardzo dobry , niecały pół roku temu już po generalnym remoncie , olej wymieniany na bierząco, pracuje doskonale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...