Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana katalizatora


rav85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zakupiłem używany katalizator ponieważ mój już umarł, moje pytanie jest następujące , czy przy wymianie są potrzebne jakieś gumowe uszczelki/podkładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumowe raczej nie ale metalowa miedzy kolektor wydechowy a katalizator by sie przydala no i miedzy katalizator a reszte ukladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Wawy i wymieniasz katalizator? :doh: Katalizator się zastępuje rurą z kwasa a 2 Lambde wyłancza się u tunera przy czym się podnosi moc silnika :naughty:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

1.8T Audi A4 A6 VW Passat Downpipe Testpipe B5 B6 (2902063847) - motoAllegro

Ma też uszczeleczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator już mam wiec będę wymieniał, myślałem nad całkowitym wywaleniem ale wstawienie 2 wyjdzie mi taniej

znalazłem chyba te uszczelki o które mi chodzi, prosił bym o weryfikacje

1effb9e6cc1d7fa4m.jpg

moc silnika mam już podniesiona, a w Warszawie to przeglądów się nie robi? nie wiem jak w innych miastach ale nie mam już chęci robić przeglądów na lewo , bo mam auto bez katalizatora i tłumika środkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator już mam wiec będę wymieniał, myślałem nad całkowitym wywaleniem ale wstawienie 2 wyjdzie mi taniej

znalazłem chyba te uszczelki o które mi chodzi, prosił bym o weryfikacje

http://images40.fotosik.pl/1912/1effb9e6cc1d7fa4m.jpg

moc silnika mam już podniesiona, a w Warszawie to przeglądów się nie robi? nie wiem jak w innych miastach ale nie mam już chęci robić przeglądów na lewo , bo mam auto bez katalizatora i tłumika środkowego

No wstawienie drugiego na pewno wyjdzie drożej niż założenie DP:doh: Stary opychasz i masz za darmo DP tylko robocizna dochodzi:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator 250zl + wymiana 100zl , sama rura na allegro 399zl + do tego wymiana + wyłączenie sondy , dobra koniec ot , czy te uszczelki które pokazałem na zdjęciu powyżej będą pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator 250zl + wymiana 100zl , sama rura na allegro 399zl + do tego wymiana + wyłączenie sondy , dobra koniec ot , czy te uszczelki które pokazałem na zdjęciu powyżej będą pasowały?

Tak będą pasować.

:closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież całość tyle samo cię wyszła co rura, a ten kat używany też może być zasyfiony. Nie czaje. Sprzedaj jeden z katów na złomie to będziesz miał na rurę, a w razie przeglądu założysz ten co ci został. Piszę tak bo po chipsie bez kata jest zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech chce robić przeglądów na lewo, dlatego kat zostaje, a za stary w skupie jak dzwoniłem od tego modelu dają 50-90zl max, nie mam tez czasu bawić sie w spawanie kata i pozniejsez wyciąganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: jest ktoś na forum kto pospawa downpipe do 1.8T?

W sieci jest tylko 1 oferta za 399 na allegro. Może jest coś konkurencyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stary w skupie jak dzwoniłem od tego modelu dają 50-90zl max

To mało Ci powiedzieli , 200 to minimum:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...