Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noc to sie dopiero zaczyna :przebiegly:

:decayed:

Tak tak a Ciebie już nie ma :tongue4: offline... :tongue4: cwaniak :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noc to sie dopiero zaczyna :przebiegly:

:decayed:

Tak tak a Ciebie już nie ma :tongue4: offline... :tongue4: cwaniak :gwizdanie:

Ja jestem ... to chyba było najdłuższe formatowanie dysku jakie miałem :drunk::D

A jeszcze musze list machnąć :shocked:

Opublikowano

noc z czwartku na piatek to najspokojniejsza noc z tego co slyszalem;]

a z niedzieli na poniedzialek najgorsza :wallbash:

Opublikowano

A jeszcze musze list machnąć :shocked:

Jaki list? :przebiegly:

noc z czwartku na piatek to najspokojniejsza noc z tego co slyszalem;]

o z tym się nie zgodzę :tongue4: Czwartki dla studenta są zawsze ciężkie :decayed::rolleyes: hehehe Znaczy się piątkowe poranki... :decayed:

Opublikowano

z tego co słyszę za oknem, to nie za bardzo. Można powiedzieć że jednostka wojskowa urodziny obchodzi tak sobie chłopaki śpiewają :decayed:

Opublikowano

danii1987- o kolega z okolicy :wink4: podobno obwodnica i dojazd do Białej fatalny jutro się wybieram na chwilkę... chociaż jeszcze nie wiem... A co tam takie święto? WKU zamykają? :polew: No wreszcie... :polew: Nie będą ludzi straszyć :naughty::kox:

Opublikowano

o obwodnicy nawet nie wspominaj już trochę sobie na niej spód w audioli porysowałem, teraz bezpiecznie 50 nie więcej.

A co zamykali to nie wiem, ale śpiewnik mieli bogaty :polew:

Opublikowano

Nie wiem czy to z Tobą gadałem czy z kimś innym z Białej ale jak coś to zapraszam do nas do Radzynia na spocika jakiegoś :wink4: Jak coś to pisz na PW :wink4: A co do obwodnicy i dojazdu ode mnie do Białej to wreszcie będzie po czym jechać, normalnie szykują się drogi bardzo ciekawe, a nie jak do tej pory, dziura na dziurze :thumbdown: Ciekawe jak długo to potrwa :mysli:

Opublikowano

A jeszcze musze list machnąć :shocked:

Jaki list? :przebiegly:

Do mojej księgowej :polew:

Opublikowano

może w końcu będzie można pomyśleć o większej glebie do autka bo jak na razie to na fabrycznej można zderzaczek zgubić.

Dobra trzymcie sie panowie

nie ma to jak na 7 do roboty :wallbash:

Opublikowano

No ja tyż chyba mykam... dobrej nocy Panowie i Panie których tu nie widać ostatnio :decayed::hi:

Opublikowano

branoc :hi:[br]Dopisany: Sierpień 07, 2008, 01:03:03 _________________________________________________Ikkkkkkaaaa kkaaaa sie jeszcze czaji w tym temcie :cool1:

:polew:

Opublikowano

I po Niuni :(

??

Opublikowano

może zauważył że odjeżdża....

Opublikowano

Sprzedana. Trochę smutno jak widziałem jak odjeżdża.

Opublikowano

Sprzedana. Trochę smutno jak widziałem jak odjeżdża.

znam ten ból :embarrassed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

:kox:

ten jak zwykle nie ma spania :nabijasie:

Opublikowano

Nie ma :kox:

Soca :banan::banan2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.