Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz chyba wszyscy spia ? :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 170,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale się forumowicze lenią.Temat nam zanika :thumbdown:

Opublikowano

Bo wszyscy spia.. :naughty:

Opublikowano

Bo wszyscy spia.. :naughty:

Ale na ciebie jak zwykle można liczyć. :good:

Opublikowano

ale temat podupadł..... :gwizdanie:

nic się tu nie dzieje!

Opublikowano

ale temat podupadł..... :gwizdanie:

nic się tu nie dzieje!

Falstart :tongue4:
Opublikowano

ale temat podupadł..... :gwizdanie:

nic się tu nie dzieje!

Falstart :tongue4:

falstart Nr 2. :polew:

Opublikowano

witanko Yelo na nocnej jeździe :good:

Opublikowano

dobry wieczor :) jak miło widziec nasza naj naj piekniejsza i najmilsza i naj naj forumowiczke :mysli: ooooooooooooooooooooooooooooooooooske :)

Opublikowano

Jutro trasa, więc długo nie posiedzim

Opublikowano

dobry wieczor :) jak miło widziec nasza naj naj piekniejsza i najmilsza i naj naj forumowiczke :mysli: ooooooooooooooooooooooooooooooooooske :)

widzisz tu taką? donde?

ale temat podupadł..... :gwizdanie:

nic się tu nie dzieje!

Falstart :tongue4:

zamierzony

Opublikowano

nie spimy tylko po browarki lecimy :>

Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

Opublikowano

dobry wieczor :) jak miło widziec nasza naj naj piekniejsza i najmilsza i naj naj forumowiczke :mysli: ooooooooooooooooooooooooooooooooooske :)

widzisz tu taką? donde?

ale temat podupadł..... :gwizdanie:

nic się tu nie dzieje!

Falstart :tongue4:

zamierzony

dobry wieczor :) jak miło widziec nasza naj naj piekniejsza i najmilsza i naj naj forumowiczke :mysli: ooooooooooooooooooooooooooooooooooske :)

widzisz tu taką? donde?

ale temat podupadł..... :gwizdanie:

nic się tu nie dzieje!

Falstart :tongue4:

zamierzony

widze widze widze jak zdrówko ? bo Ty chyba sugerujesz ze mnie wzrok zawodzi :tongue4:

Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

Nie, ale mam Mariusza, może być? :naughty:
Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

Nie, ale mam Mariusza, może być? :naughty:

Yelo proszę Cię, ja o piwie mówię, brakuje mi tu polskiego browara ;(

Kicia zdrowie jak zwykle do d....!

Opublikowano

Witam kolegów i kolezanke :hi:

Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

bedzie na zbyciu tylko ze sklepu najpierw musi przyjechac :tongue4:

Opublikowano

ma ktoś Lecha na zbyciu?

Nie, ale mam Mariusza, może być? :naughty:

Yelo proszę Cię, ja o piwie mówię, brakuje mi tu polskiego browara ;(

Kicia zdrowie jak zwykle do d....!

po browarku brzusio rosnie :gwizdanie: .....a sam obaliłem leszkow 10 w sobote :polew: ale to sie juz nigdy nie powtorzy :wink4:

Opublikowano

Panowie, godziny sobie pozmieniajcie... :)[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 23:23_________________________________________________aaa... my mistake... to forum nie ma godziny przestawionej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.