Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mówię BRANOC i biorę się za projekcik :hi:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz mam zimówki:D

u nas(tj poznan) też zacinało ni to grat ni to deszcz

Opublikowano

a w opocznie słonko świeci.....................

Opublikowano

a w opocznie słonko świeci.....................

:chytry: juz ?? czy jeszcze :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 00:02_________________________________________________uciekam do spania :hi:

Opublikowano

jakby to powiedzieć- u mnie pogoda "butelkowa" - dosłownie i w przenośni;D mamusi nie widać jakoś...pewnie odpoczywa i odpuszcza forum, coby dziecka nie zarazić A4 - i tak się jej nie uda;D lecę spać, bo trzeba jutro kilka rzeczy zrobić...no i dalej polerka :decayed: Pozdro!

Opublikowano

wrocław odrzutowcem smiga :naughty: ??

aaa już skumałem ... to takie hobby i niedoszłe marzenia.

We Wrocku przydałby się :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: i zarazem :hi:

jutro kolosik, a jeszcze nie wiem z czego :mysli:

Opublikowano

hej hej hello :siema:

Opublikowano

wrocław odrzutowcem smiga :naughty: ??

aaa już skumałem ... to takie hobby i niedoszłe marzenia.

We Wrocku przydałby się :gwizdanie:

i moje:) moj ojciec jest lotnikiem:D i chyba po nim odzedziczylem pociag do samolotow i smiglowcow:)

a tak na marginesie dzisiaj zmienialem kolka na wintery, w sobote ma juz pruszyc w calej polsce:)

Opublikowano

Podobno :>

Opublikowano
:siema::a4fan:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mmmy... jak napierdziela...Krótko mówiąc szał za oknem...

Opublikowano

Mmmy... jak napierdziela...Kródko mówiąc szał za oknem...

u mnie dokladnie to samo :thumbdown:
Opublikowano

A u mnie cisza husky (dla innych to rasa psa) siedzi i patrzy czy posypie :decayed:

Opublikowano

u mnie dokladnie to samo :thumbdown:

U mnie tyż :decayed:

Siema ludziska. :hi: Może komuś coś zaprojektować? właśnie siedzę i męczę projekcik, tzn. rysuję sobie w CADzie :wink4:

Może ktoś obczajony w temacie lapków pomoże wybrać? -> http://www.a4-klub.pl/smf/laptop_jaki-t16652.75.html ostatni post :wink4:

Opublikowano

u mnie dokladnie to samo :thumbdown:

U mnie tyż :decayed:

Siema ludziska. :hi: Może komuś coś zaprojektować? właśnie siedzę i męczę projekcik, tzn. rysuję sobie w CADzie :wink4:

Może ktoś obczajony w temacie lapków pomoże wybrać? -> http://www.a4-klub.pl/smf/laptop_jaki-t16652.75.html ostatni post :wink4:

Kurcze u Wszystkich sypie :wallbash::kwasny:

Opublikowano

po pifku %%%%%%%%%%

<wesoły>

Opublikowano

u mnie dokladnie to samo :thumbdown:

U mnie tyż :decayed:

Siema ludziska. :hi: Może komuś coś zaprojektować? właśnie siedzę i męczę projekcik' date=' tzn. rysuję sobie w CADzie :wink4:

Może ktoś obczajony w temacie lapków pomoże wybrać? -> [url']http://www.a4-klub.pl/smf/laptop_jaki-t16652.75.html[/url] ostatni post :wink4:

Kurcze u Wszystkich sypie :wallbash::kwasny:

Sypie spie :kwasny: a ja nawet jeszcze zimowych bucikow nie mam dla mojej niunki :wallbash: Oto co wychaczylem nie dawno :kox: moze juz ktos widzial :wink4:http://moto.allegro.pl/item476969636_audi_a4_profesionalny_tuning.html :tongue4:
Opublikowano

po pifku %%%%%%%%%%

<wesoły>

Ty po piwku a ja :sexinbed::thumbup:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 00:10_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item476969636_audi_a4_profesionalny_tuning.html było w dziale ciekawe aukcje allegro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.