Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

ViVa Espania x 10 piwo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No viva viva :naughty: a ja już qr#icy dostaję :wallbash: Właśnie się uczę na egzamin z żelbetu :wallbash: Może ktoś jest tak obczajony w temacie i pójdzie za mnie? konstrukcje sprężone, stropy gęstożebrowe, stropy grzybkowe, płyty krzyżowo zbrojone, ścianki oporowe, ramy żelbetowe itp. itd. :decayed: Jednym słowem padam na pysk :sesese:

Nie pociesze Cię :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ViVa Espania x 10 piwo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No viva viva :naughty: a ja już qr#icy dostaję :wallbash: Właśnie się uczę na egzamin z żelbetu :wallbash: Może ktoś jest tak obczajony w temacie i pójdzie za mnie? konstrukcje sprężone, stropy gęstożebrowe, stropy grzybkowe, płyty krzyżowo zbrojone, ścianki oporowe, ramy żelbetowe itp. itd. :decayed: Jednym słowem padam na pysk :sesese:

Powiedz cenę i idę

Gwarancji nie daję :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz cenę i idę

Gwarancji nie daję :polew: :polew:

Nawet na egzamin ustny się piszesz? :naughty: ile za taki egzamin można dać... 2 flaszki 0,7? :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 01:23 _________________________________________________

Nie pociesze Cię :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie ma to jak wsparcie... :decayed: Chociaż kciuki wypadałoby wysilić :tongue4: Jak ktoś ma wolne to we wtorek od 8.00 do 18.00 może je pomęczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz cenę i idę

Gwarancji nie daję :polew: :polew:

Nawet na egzamin ustny się piszesz? :naughty: ile za taki egzamin można dać... 2 flaszki 0,7? :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 01:23 _________________________________________________

Nie pociesze Cię :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie ma to jak wsparcie... :decayed: Chociaż kciuki wypadałoby wysilić :tongue4: Jak ktoś ma wolne to we wtorek od 8.00 do 18.00 może je pomęczyć :polew:

[/quot

Powiedz cenę i idę

Gwarancji nie daję :polew: :polew:

Nawet na egzamin ustny się piszesz? :naughty: ile za taki egzamin można dać... 2 flaszki 0,7? :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 01:23 _________________________________________________

Nie pociesze Cię :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie ma to jak wsparcie... :decayed: Chociaż kciuki wypadałoby wysilić :tongue4: Jak ktoś ma wolne to we wtorek od 8.00 do 18.00 może je pomęczyć :polew:

Na wszystko sie piszę :) Z naciskiem na " gwarancji nie daje" :polew: :polew: :polew:

Proponowana kwota zadowalajaca. Mogę ewentualnie "zejść" z ceny do poziomu "wspólnej degustacji" :polew:

Oczywiście zapłata "z góry" buhahahahahaha :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko sie piszę :) Z naciskiem na " gwarancji nie daje" :polew: :polew: :polew:

Proponowana kwota zadowalajaca. Mogę ewentualnie "zejść" z ceny do poziomu "wspólnej degustacji" :polew:

:polew: coś mi się wydaje że na podstawie tej "gwarancji" to ja już się mogę na wrzesień przygotowywać, do poprawy :tongue4: Ale za to wspólna degustacja :mysli: Każda okazja dobra :polew: Bo nie wazne czy się zdało czy nie to wypić trzeba :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam polibuda ?

yhy polibuda pojebuda... Wydział Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej kier. Budownictwo :decayed: 3 rok się kończy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 3-ci rok to powinienes już wiedzieć, że :

Dopóki się uczysz, dopóty młody jesteś :) potem juz tylko z górki :polew:

Śmiało więc mozesz zaliczyć ten egzamin na ostatnim semestrze hihihihihihih

Tak bywało przynajmniej jeszcze kilka latek temu :)

Studia też nie zawsze musza trwać 5 lat :):):)[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 01:47 _________________________________________________Co jest Panie i Panowie ?

Wiecej Gości niz Użytkowników ? :

Użytkownicy online

7 Gości, 6 Użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 3-ci rok to powinienes już wiedzieć, że :

Dopóki się uczysz, dopóty młody jesteś :) potem juz tylko z górki :polew:

Śmiało więc mozesz zaliczyć ten egzamin na ostatnim semestrze hihihihihihih

Tak bywało przynajmniej jeszcze kilka latek temu :)

Studia też nie zawsze musza trwać 5 lat :):):)

No nie do końca... Bo u mnie jest tak że po trzecim roku muszę mieć wszystko zaliczone, ja będzie coś w plecy wysyłają na urlop :decayed: Bo po trzecim roku podejmuje się decyzję albo studia jednostopniowe (magisterskie) albo dwu- (inżynierskie) Ale po samych inżynierskich się uprawnień fajnych nie da zrobić, a jak już kończyć taki kierunek to i uprawnienia wypada zrobić, żeby na fajną Audiczkę zarobić :naughty: Inna sprawa, że mało komu udaje się (na mojej uczelni) ten kierunek w 5 lat zrobić :decayed: A ten egzamin najgorszy nie jest, ale już mi się ch#lernie nie chce uczyć tych głupot :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie :)

Mgr trzeba zrobić bo sam inz raczej malą nagrodą za te lata wyrzeczeń

Generalnie trzymam kciuki i powodzenia......................

......................... Wiem,wiem, nie dziękujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie :)

Mgr trzeba zrobić bo sam inz raczej malą nagrodą za te lata wyrzeczeń

Generalnie trzymam kciuki i powodzenia......................

......................... Wiem,wiem, nie dziękujesz :)

:wink4: dokladnie :> Jak nie teraz to we wrześniu się zaliczy :th: Jak to mówią: studia to nie wyścigi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie :)

Mgr trzeba zrobić bo sam inz raczej malą nagrodą za te lata wyrzeczeń

Generalnie trzymam kciuki i powodzenia......................

......................... Wiem,wiem, nie dziękujesz :)

:wink4: dokladnie :> Jak nie teraz to we wrześniu się zaliczy :th: Jak to mówią: studia to nie wyścigi :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas zacząć nocną zmianę :gwizdanie: Ja kolejną noc a raczej dobę katuję żelbet na jutrzejszy egzamin, coś czarno to widzę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę na :sexinbed: a potem lulu :D :D

Kolejny co potrafi człowieka pocieszyć :tongue4: O losie takim to dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja kotka po operacji :th:

w tylnej lapie 3 druty

w przedniej druty i szyna

282a8b9c608350d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja kotka po operacji :th:

w tylnej lapie 3 druty

w przedniej druty i szyna

Nie wiem czemu ale te druty i gips kojarzą mi się z żelbetem :wallbash: Wybacz... biedne zwierzątko pewnie cierpi ;( ale będzie dobrze, jeszcze nie raz wyląduje na zdrowych 4 łapkach :) Trzymamy kciuki za Twoją kotkę :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...