Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z turbo, pytanie o BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Czy pod ~400Nm seryjny dwumas i sprzęgło dadzą radę ? Bo nie wiem czy mi się nie kończy dwumasa.. Sprzęgło jest ok. ale łapie już jak delikatnie nacisnę pedał.

w B5 400+ da rade... w B6 równie bywa... ( wieksza masa)

Opublikowano
:hi: Czy pod ~400Nm seryjny dwumas i sprzęgło dadzą radę ? Bo nie wiem czy mi się nie kończy dwumasa.. Sprzęgło jest ok. ale łapie już jak delikatnie nacisnę pedał.

w B5 400+ da rade... w B6 równie bywa... ( wieksza masa)

Nie przesadzajmy niestyrane sprzęgło przy jego umiejętnym wykorzystywaniu spokojnie da radę oczywiście mówię o sprzęgle z AVF

Opublikowano

ale tu kolega ma 2001.. czyli w 1000% AWX

Opublikowano

mój kolega jeżdżąc normalnie przelatał 3 lata na podobnym niutonie w AWX w FWD a teraz się ślizgnęło i wymienił tarcze, lata dalej.

Opublikowano
mój kolega jeżdżąc normalnie przelatał 3 lata na podobnym niutonie w AWX w FWD a teraz się ślizgnęło i wymienił tarcze, lata dalej.

Po co latac normalnie mając taką moc :D

Opublikowano
mój kolega jeżdżąc normalnie przelatał 3 lata na podobnym niutonie w AWX w FWD a teraz się ślizgnęło i wymienił tarcze, lata dalej.

Po co latac normalnie mając taką moc :D

dla mnie normalnie to nie strzelać ze sprzęgła i naciskać gaz po puszczeniu sprzęgła a moc i moment możesz wykorzystywać nawet w 105% ja ci sie uda;P

Opublikowano

To rozumiem ;) MAsz gdzies wiecej zdjec przeróbek silnika tego z podpisu?

Opublikowano
  • Autor

Turbo i FMIC założony

Chłopaki z Dem-Car Customs się postarali i ładnie ogarnęli temat :)

Opublikowano

No to teraz tylko soft:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeże temat..

Niestety poszukuje aktualnie trzeciej już turbiny, pierwsza brała olej, druga wstaje od 3000 obrotów :facepalm:

Opublikowano

A kto Ci to stroił?? że wstaje od 3000tyś obrotów?? Ja myśle że gdzie indziej lezy problem.

Opublikowano
  • Autor

nikt nie wystroił.

Przed wymianą góry silnika wywaliło 128koni, tragedia. Z nowymi szklankami i wałkiem rozrządu było 140koni, ale wykres jest lipa:

http://i.imgur.com/zHz99cJ.jpg

Mirek z ECU project wgrał jakąś standartową mapę, wypluła 170 koni ale wykres był masakra, szła dopiero od 3000 obrotów...

Co radzisz Adrian ?

Opublikowano
nikt nie wystroił.

Przed wymianą góry silnika wywaliło 128koni, tragedia. Z nowymi szklankami i wałkiem rozrządu było 140koni, ale wykres jest lipa:

http://i.imgur.com/zHz99cJ.jpg

Mirek z ECU project wgrał jakąś standartową mapę, wypluła 170 koni ale wykres był masakra, szła dopiero od 3000 obrotów...

Co radzisz Adrian ?

no jak wygrany gotowiec to co sie dziwić ze wstaje późno, wystroic i bedzie git...nowa dmuchawa nic nie pomoże

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki w ECU powiedzieli, że turbo do wymiany. Teraz już głupi jestem :facepalm:

Opublikowano

cały urok BRD :)

dlatego nigdy nikomu nie polecałem i nie będę polecał BRD :)

jedna wielka loteria... i po co ? jak wsadzisz gtb17 lub 22 i latasz... dużo lepiej niż na zasranej brd

Opublikowano
  • Autor

Muszka, jaki koszt montażu ?

Opublikowano

demontaż starej, założenie nowej z przerobieniem spływu oleju, dojściem do interoolera... itd okolice 400 zł

Opublikowano
  • Autor

trzeba coś mocno rezać ? Słyszałem że się wysyła ją z kolektorem do kogoś i się spawa czy cos ?

Opublikowano

Brd trzeba umiec wystroic to raz. Kazda sprezarka jest taka sama (skonstruowana mechanicznie) wiec problemow nie powiino byc. Ja nie wiem tyle juz tchy brd nazakladalo sie i problemow z budzenie nie bylo. U mnie moja brd pompowala 1.7bara przy 2 tys. Jeszcze jedno uklad paliwowy jest wazny. Jak kichawy to jej nie podniesie z dolu.

Opublikowano
  • Autor

Mirek wgrał program, 170koni wypluła i powiedział że nie da się jej wystroić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.