Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

DPF się szybciej nie zapycha po takich preparatach ?

Opublikowano
Myślałem cos o produktach STP

Ja zastosowalem stp do czyszczenia i calkiem calkiem ale najlepszy powinien byc LM 2666

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

A masz dokładnie ten sam środek z LM?

Mam coś podobnego i leży w garażu - okazało się po przeczytaniu instrukcji - że trzeba wlewać za filtrem paliwa jakoś - już mi się nawet nie chciało.

Czasami lepiej doczytać jak sie stosuje.

Jak coś to mogę odstąpić za 1/3 ceny.

napiszs kolego na pw jaka by cie cena interesowala za ten LM 2666

Opublikowano

ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl :D

wszyscy mowili ze glupota itp...

ale jakos auto do tej pory jezdzi

a co najlepsze na opale niebo a ziemia !

auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:)

zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km ;)

Opublikowano

Olej Mixol do baku,100ml na każde 10 litrów Oleju Napędowego i na taka trasę jak znalazł.

(Butelka 1 L tego oleju 14zł)

Pozdrawiam!

Opublikowano
ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl :D

wszyscy mowili ze glupota itp...

ale jakos auto do tej pory jezdzi

a co najlepsze na opale niebo a ziemia !

auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:)

zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km ;)

A 8-go stycznia to wtrysków szukał Duch Święty....

Opublikowano

he he dobra riposta, wracając do tematu głównego, na trasę nie dolewałbym niczego, przepali normalne paliwo i będzie git

Opublikowano
he he dobra riposta, wracając do tematu głównego, na trasę nie dolewałbym niczego, przepali normalne paliwo i będzie git

mój po kazdej dłuzszej trasie zawsze ''jakoś''żwawiej chodzi

Opublikowano

a czy wtrysków trzeba szukac jesli sie ma zle?

a kolega nie slyszal o czyms takim jak podniesienie mocy poprzez wtryski 0.216? :) no wlasnie....

Opublikowano
ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl :D

wszyscy mowili ze glupota itp...

ale jakos auto do tej pory jezdzi

a co najlepsze na opale niebo a ziemia !

auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:)

zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km ;)

swego czasu wszyscy cięzarówkami jeździli i problemów nie było,.

skoro juz o tym rozmawiamy czym naprawde różni sie opał od ON, chyba niema Bio?? i kolorem, ma ktos ekspertyzy, ???

mogę tylko gdybac że na stacjach nie zawsze super jakość sprzedają i również krzywdę wtryskom wyrządzić można,.

Opublikowano

rok remu w Fajsławicach byla stacja gdzie byl dystrybutor z Opałem i na wlasne oczy widzialem jak ludzie podjezdzali i lali do osobowek :D

gdzies mam nawet filmik musze poszukac ;d

moj kolega do passata b5 ahu i afn od x czasu leje opal i jezdzi to wlasnie od niego bralem w wakacje ;p

Opublikowano
rok remu w Fajsławicach byla stacja gdzie byl dystrybutor z Opałem i na wlasne oczy widzialem jak ludzie podjezdzali i lali do osobowek :D

gdzies mam nawet filmik musze poszukac ;d

moj kolega do passata b5 ahu i afn od x czasu leje opal i jezdzi to wlasnie od niego bralem w wakacje ;p

ludzie jeżdżą na mieszance Opał+Mixol ale starszymi konstrukcyjnie autami.nowsze raczej wykończysz opałem

Opublikowano
Witam

Wybieram się w dłuższą trasę (około 1300km) jaki dodatek mogę zastosować do paliwa by przeczyścić układ i wtryski by nie zaszkodzić i nie pogorszyć pracy silnika ? Silnik 2.0 TDI 140KM Przebieg 270 tyś

Jezeli jedziesz na zachod, to dobrze tu kolega keepper napisal, po prostu zatankuj za granica, ale nie musisz tego uszlachetnionego, tylko zwykly ON, cena jakies 10-15 gr drozsza, ale jezdzi sie o niebo lepiej i mniej spali. Jezeli koniecznie chcesz ten uszlachetniacz to wlej go do baku,ale juz po zatankowaniu za granica. Odczujesz momentalnie roznice :wink:

ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl :D

wszyscy mowili ze glupota itp...

ale jakos auto do tej pory jezdzi

a co najlepsze na opale niebo a ziemia !

auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:)

zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km ;)

A 8-go stycznia to wtrysków szukał Duch Święty....

:polew::polew::polew::laughing2::laughing2::laughing2: nie no padlem!!! lezem i kwiczem !!! riposta roku 2013 !!!

Opublikowano

nie no oczywiscie ze opal do klekotów lać mozna a nie do nowszych , kolega do paska na pompowtryskach to ukrainskiej ropy nie zaleje w zyciu powiedzial, do starych diesli olej roślinny lałem do ropy i wybełtalo i pojechal ;)

Opublikowano

Najlepiej żaden dodatek tylko do pełna ON Verva, DIESELGOLD z Statoil i po sprawie :)

Opublikowano
ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl :D

wszyscy mowili ze glupota itp...

ale jakos auto do tej pory jezdzi

a co najlepsze na opale niebo a ziemia !

auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:)

zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km ;)

A 8-go stycznia to wtrysków szukał Duch Święty....

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl :D

wszyscy mowili ze glupota itp...

ale jakos auto do tej pory jezdzi

a co najlepsze na opale niebo a ziemia !

auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:)

zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km ;)

A 8-go stycznia to wtrysków szukał Duch Święty....

:polew::polew::polew::polew::polew:

a czy wtrysków trzeba szukac gdy ma sie zle? a mocy nie da sie podniesc poprzez 0.216stki?;)

szukalem 216stek ale to jeszcze troche czasu i pieniedzy zanim zmienie bo moje w bdb stanie a nie mam kasy na modyfikacje

Opublikowano
Najlepiej żaden dodatek tylko do pełna ON Verva, DIESELGOLD z Statoil i po sprawie :)

Kolego, w Polsce nawet Verva ON albo DIESELGOLD nie sa tak dobre, jak na zachodzie zwykly ON, nie mowiac juz o uszlachetnionym. Wiem z wlasnego doswiadczenia - jezdze po Niemczech....

Opublikowano

Mam coś podobnego i leży w garażu - okazało się po przeczytaniu instrukcji - że trzeba wlewać za filtrem paliwa jakoś - już mi się nawet nie chciało.

Czasami lepiej doczytać jak sie stosuje.

Jak coś to mogę odstąpić za 1/3 ceny.

Podobne ale nie to samo :wink: 2666 zalewałem i jakoś szału nie było...

Opublikowano
  • Autor

Niestety trasa w Polskę :( zaleję na shellu zwykłej ropy do tego czarnego STP

Opublikowano

kiedys kupilem pare razy jakis dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy, calosc wlewalem na pelen bak paliwa, kilka razy tak zrobilem i wydaje mi sie ze troche to pomoglo.

a co do paliwa do niestety ale w Polsce bezsensu jest przeplacac i kupowac drozsze paliwo typu VERVA czy VPOWER czy jak to sie tam jeszcze nazywa, to wszystko i tak to samo, na zachodzie jest roznica, z doswiadczenia wiem ze w Austrii czy w Niemczech jest duzo lepsze niz nasze VERVY itp.. wole w Austrii caly bak sobie zalac jak jade niz w Polsce... nawet taniej tam wychodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.