Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki router do neostrady?


Rekomendowane odpowiedzi

Pany możecie polecić jakiś w miarę router wifi do neostrady?? Bo ten skur...ly livebox ma zablokowane wifi. Potrzebuje mieć w pokoju sygnał do kompa i do konsoli. Jakieś sugestie?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak to ma wyglądać. Live box zostaje a ja mam podpięcie do sieci poprzez te devolo które przewodzi net przez prąd. No i dopiero chce do tego podłączyć router. Czy zamiast liveboxa może to być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten linksys co ja podałem to zamiast livebox'a trza skonfigurować. Bo jeśli chcesz coś co podłączysz do livebox'a to np: Linksys E900-EE xDSL Wi-Fi-N 4xLAN 300Mbps (2968742566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale wg mnie to się mija z celem posiadanie dwóch urządzeń sieciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten linksys co ja podałem to zamiast livebox'a trza skonfigurować. Bo jeśli chcesz coś co podłączysz do livebox'a to np: Linksys E900-EE xDSL Wi-Fi-N 4xLAN 300Mbps (2968742566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale wg mnie to się mija z celem posiadanie dwóch urządzeń sieciowych.

A konfigurację samemu da radę przeprowadzić czy nie bardzo?:whistling: Bo ostatnio jakąs tam synchronizacje zgubił to musieli fachowcy z tp przyjeżdzać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nic sie nie zmienilo w tepsie, to dzwonisz iprosisz o login i haslo do neostrady i tyle. Reszte samemu powinienes dac rade ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wypowiedzi już wiem co zakupić:good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam do neo 20Mb/s router Netgear DGN 2200. Działa już jakieś 3 lata i żadnych z nim problemów nie ma. Śmiało mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz kupić , ale nie kupuj Asusa - mają do bani soft !

Poradziłem sobie wprawdzie z tym problemem ,ale czasu mnie to kosztowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...