Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny Avant by zychu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy ten pomaranczowy .... Tylko relingów brak

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

relingów raczej nie będzie... (choć kto wie, 18'' też miało nie być :grin: )

zobaczymy jak będzie na -40 z tymi 18'', jak będzie koza to będe myślał o gwincie :wink:

zastanawiam się nad ściemą lamp przednich na jasny czarny (coś jak miał gracjan) co o tym myślicie? + ew. halogeny na żółto :eusathink:

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 17:20 ----------

springi sprzedane dla kolegi z forum :wink: nawet ich nie założyłem na auto :facepalm:

zamówiony gwint Supersporta od Pumy :kox: będzie w przyszłym tygodniu :banan:

Opublikowano
relingów raczej nie będzie... (choć kto wie, 18'' też miało nie być :grin: )

zobaczymy jak będzie na -40 z tymi 18'', jak będzie koza to będe myślał o gwincie :wink:

zastanawiam się nad ściemą lamp przednich na jasny czarny (coś jak miał gracjan) co o tym myślicie? + ew. halogeny na żółto :eusathink:

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 17:20 ----------

springi sprzedane dla kolegi z forum :wink: nawet ich nie założyłem na auto :facepalm:

zamówiony gwint Supersporta od Pumy :kox: będzie w przyszłym tygodniu :banan:

:dance2: elegancko

Opublikowano

autko konkret nie bylo czasem na filmiku vag nysa 2012 ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie, nie było na pewno :wink:

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 22:04 ----------

15032013269qm.jpg

gwint jest :naughty: teraz tylko czekamy na wiosnę :banan: ale narazie sie nie zanosi (prawie metr śniegu :facepalm:)

Opublikowano

O fajnie szybko doszedł:wink:

Opublikowano
  • Autor

express jak na pocztę :wink: powiedz, do przednich amorów nie ma nakrętek kontrujacych? nie będą się popuszczać?

Opublikowano

Nigdy nie było. Ja w KW też nie mam kontrujących i nic się nie dzieje

Opublikowano
  • Autor

aaa, jest imbus w nakrętce :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:48 ----------

rozpórka dolna home made zamontowana :whistling:

19032013272.jpg

19032013273.jpg

Opublikowano

Ja bym do tego założył relingi ale w kolorze pomarańczowym :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

rozpórka kielichów od a6 c5 już na swoim miejscu :naughty:

28032013275.jpg

Opublikowano
rozpórka kielichów od a6 c5 już na swoim miejscu :naughty:

http://img341.imageshack.us/img341/4433/28032013275.jpg

w jakich a6 były takie rozpórki?:mysli: we wszystkich czy tylko w niektórych modelach?

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem w c5 w niektórych wersjach silnikowych, żeby ją spasować do a4 trzeba ją skrócić o ok. 2cm, jest gdzieś na forum poradnik :wink:

Opublikowano

Powiedz długo grzebałeś się z rozpórka??

Zmieniło sie prowadzenie:decayed:

Opublikowano
Powiedz długo grzebałeś się z rozpórka??

Zmieniło sie prowadzenie:decayed:

z tego co czytałem to rzeba chyba ją skracać i nawiercać tak?

Opublikowano
  • Autor

zeszło mi ze 3h, ale dlatego że malowałem te mocowania rozpórki i czekałem aż wyschną :wink: sam montaż banalnie prosty. Montowałem na aucie opuszczonym na koła

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Powiedz długo grzebałeś się z rozpórka??

Zmieniło sie prowadzenie:decayed:

z tego co czytałem to rzeba chyba ją skracać i nawiercać tak?

dokładnie:wink:

Opublikowano

Teraz B5 jeździ się jak C5:grin:

Komfort prowadzenia znacznie się poprawia, buda się usztywnia. Chociaż nie wiem czy to aż tak będzie czuć skoro masz już dolną.

Opublikowano

A nie łatwiej było wziąć seryjną rozpórkę od A4 2.5tdi?

Opublikowano
  • Autor

podobno nie było rozpórek w a4 b5 :eusathink: a montaż z a6 to nic trudnego i kupiłem ją w zarąbistej cenie :banan:

Opublikowano

Seryjna jest zamontowana na stałe w 2, 5 i to tez nie w kazdym a montaz gornej polecam bardzo odczuwalna różnica

wysłane snickersem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.