Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny Avant by zychu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
relingów brakuje jak cholera

oby ten gwint już od wiosny zawitał, bo w chmurach będziesz jeździł :decayed:

pomarańcz elegancko nadaje mu uroku ;)

a ramki na licznik to koło rs nigdy nie leżały, zwykłe chromowane obręcze :facepalm:

na wiosnę wpadnie kit H&R - 40

jak byś przeczytał opis to byś zauważył:" - ramki na zegary ala RS4", :facepalm:

nie chromowane tylko srebrny mat

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

zadbana sztuka

a jakie ramki to niby RS? przeciez rs miał dwie i to czarne ramki zegarów

nic nie ściągasz... naklejasz na tą jakby listwę nad szybą. klej do szyb, dobrze docisnąć i siedzi.Próbę przy 200km/h wytrzymała :wink:

A oke :[ myslem ze cos sciagaleś bo tez mnie nachodziło na taka lotke ale widzialem ze niektorym odstawała i nie była na równo i dałęm sobie spokoj , gdzie ja kupowałes ?

na allegro,delikatnie odstaje, bo musi :wink:

Opublikowano

Gratki:wink:

Niech służy jak najdłużej.

Z pomarańczami to pojechałeś,ja gdybam na nad niebieskim wykończeniem bo ori jakiś taki nudny:grin:

Opublikowano

to nawet nie jest "ala" :wink:

ale nazywaj sobie to jak chcesz ;)

Opublikowano
to nawet nie jest "ala" :wink:

ale nazywaj sobie to jak chcesz ;)

właśnie

to raczej ringi polift a nie ala rs4:decayed:

ja mam zamiar robić ala rs4, czyli dwa ringi na czarno

Opublikowano

Zwolnijcie z tymi ramkami...

tak wyglada RS4

rs4kj.jpg

a wszystkie te ringi sa ala B6, w B5 poza RS4 nie było tego szmelcu:hi:

Opublikowano
  • Autor
to nawet nie jest "ala" :wink:

ale nazywaj sobie to jak chcesz ;)

właśnie

to raczej ringi polift a nie ala rs4:decayed:

ja mam zamiar robić ala rs4, czyli dwa ringi na czarno

to są dokładnie te ramki: Audi a4 / s4 - Audi a4/s4 wzór Rs4 - DIDO TUNING

tam nazywają je "wzór RS4" dlatego tak napisałem, więc odstosunkujcie sie troche :wink:

w zwykłych b5 nie było wogóle ramek :facepalm:

Opublikowano
to nawet nie jest "ala" :wink:

ale nazywaj sobie to jak chcesz ;)

właśnie

to raczej ringi polift a nie ala rs4:decayed:

ja mam zamiar robić ala rs4, czyli dwa ringi na czarno

to są dokładnie te ramki: Audi a4 / s4 - Audi a4/s4 wzór Rs4 - DIDO TUNING

tam nazywają je "wzór RS4" dlatego tak napisałem, więc odstosunkujcie sie troche :wink:

w zwykłych b5 nie było wogóle ramek :facepalm:

my cię tylko naprowadzamy, nie czepiamy się

to ze tam jest tak napisane to nie znaczy że to jest prawda

tu masz licznik od rsa

c90c98f1432b260effff811cffffffe1.jpg

Opublikowano
  • Autor

kowi go już wkleił na poprzedniej stronie :wink:

ok zmienie to żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień :wink:

jak myślicie, ściągać znaczek z klapy? tak się zastanawiam... później wypadłaby wycieraczka :naughty:

Opublikowano

fajny egzemplarz:) fajnie masz te dekory :)

Opublikowano

Felgi spoko nie kombinuj z niebieskim tam jak ktos polecal. Ringi zrob w polmacie dzieki ze wywaliles znaczek :decayed: Moze i faktycznie pomysl o relingach wkoncu to avant zostaw znaczek na klapie.

Opublikowano
  • Autor

zaopatrzyłem się już w nowe opony na sezon, padło na Hankook'i w rozm. 215/40 r18 :wink:

30012013215.jpg

nie myślałem, że będzie taka przepaść w wysokości profilu w stosunku do 17 :kwasny:

teraz tylko nie mogę doczekać się wiosny :facepalm:

Opublikowano

słuchaj mnie ile dałeś za komplet bo też się przymierzam do kupienia a i ile cali masz felgę ??? bo widzę tu 215

Opublikowano
  • Autor

felga 7.5 :wink:

cena za opony poszła na pw :wink:

Opublikowano

dobra opona, cicha i fajnie klei na suchym, przelatałem na takich 1,5 sezonu:thumbup1:

ale springi -40 to może być za mało do tego koła:whistling:

Opublikowano
  • Autor

miałeś nowe te oponki? ile km +- wytrzymały Ci te gumy?

właśnie się troche tego obawiam...

na gwincie to ja nawet z domu nie wyjadę :kwasny: mam podjazd na chodnik

Opublikowano

mam nadzieje że nie nowe i 1.5 sezonu stawiam na używki że miał :wink:

Opublikowano

miałem komplet nowych 225/45 R17, zrobiłem na nich 10-12tys km i sprzedałem - tylko dlatego że zmieniłem koła na 18":wink:

ale musisz się przygotować na to, że opony segmentu UHP dość szybko się zużywają

Opublikowano
  • Autor

niby te hankooki mają wg etykiety opór toczenia C, podczas gdy inne mają zwykle F, jest zaliczna do opon "ekologicznych" - ciekawe czy to przeklada się na przebieg na oponie :eusathink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Naprawdę, wg mnie zacna jest ta Audina :kox: Połączenie czarnego z pomarańczą w tym przypadku to strzał w 10tkę :decayed: ale wrzuciłbym tutaj gwint obowiązkowo :cheesy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.