Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolizja z radiowozem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za skur...stwo :facepalm:

Opublikowano

o to polska wlasnie... :takiego:

Opublikowano

kolega z forum miał podobny problem :facepalm:

ale z tego co pamietam to wygrał

Opublikowano

Dokładnie, kolega z forum wygrał sprawę po blisko roku sądzenia się z policją (2lata od kolizji). Niestety poszła za tym kasa...

Opublikowano
:blowup:
Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem takich policjantów powinni zwolnic dyscyplinarnie,no i oczywiscie kolegium przywalic słone.a oni dostali jeszcze odszkodowanie od MSW.w polsce wszystko moze sie wydarzyc.jadac 20 na godzine to nawet przy zderzeniu czołowym nic by sie im nie stało.:facepalm:

Opublikowano

oni poniosą jakieś konsekwencje wewnątrz?

przecież żaden "normalny", "nieskorumpowany" lekarz nie podbije się pod czymś takim określając 10% uszczerbku.

czy chodzi o podrabianie pieczątek i dokumentacji medycznej?

Opublikowano
  • Autor

jakis lekarz to podbił skoro dostali odszkodowania.

Opublikowano

pózniej sie dziwia ze nikt policji nie szanuje, a niby za co??:thumbdown:

Opublikowano

W zeszlym roku mialem wypadek na motorze z honda civic

Jechalem na zielonym a gosc zajechal mi droge. Klasyczny lewoskret

kierowca okazal sie synek policjanta z kryminalnej w dodatku bez prawka

dwa tygodnie chodzilem na policje aby dostac nr polisy goscia

okazalo sie ze gowniarz nie dostal wowczas mandatu

ciagle cos sciemniali, w koncu sie wqurwilem, wysmarowalem list

do komendanta wojewodzkiego z opisem sytuacji, nazwiskami, adresami i

telefonami swiadkow, zamiesciem w liscie zdjecia z wypadku

za dwa dni byl juz telefon z komendy zebym przyszedl po dane

policjant ktory podawal mi dane smial sie pod nosem ze wczoraj

cala komenda drzala w posadach po telefonie z Gdanska :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a synkowi pewnie nic nie zrobili.bo to przeciez synek policjanta.:kwasny:

Opublikowano

Dostal dwa mandaty, za kolizje i brak uprawnien

policjant mi powiedial ze w takich sytuacjach trzeba dzialac natychmiast

nie czekac bo czas dziala na nasza niekorzysc

a widzial juz rozne cuda

dobrze zrobilem ze napisalem list do komendanta z opisem

swiadkami i zdjeciami, na drugi dzien bylo male trzesienie ziemi :facepalm:

Opublikowano

Tak to jest ze psiarnią:thumbdown::thumbdown:

Współczucie dla rodziny ze jeszcze musi sie z kutafonami użerać:facepalm:

Łepek u nas jechał narąbany w 3 du...nie wyrobił zakrętu wrypał się w pole,dachował itd

Na całe szczęście wyszedł cało,ktoś zadzwonił na policję,policja przyjechała zabrała łepka,wsio jak ma być.

Po 3 tygodniach dowiaduje sie ze jego szwagier został zdegradowany dlatego ze miał wtedy służbę i rzekomo zapomniał podać mu balonika:wallbash::wallbash:

Masakra, i jak tu nie wierzyć w jeb...korupcję w policji???

Jeszcze gorzej jest jak któryś zostanie złapany na przekroczeniu prędkośći itp,wystarczy pokazać odznakę i wsio wyjaśnione:facepalm::facepalm:

Opublikowano

Devastation a po tym występie nie upolowali cię na mieście.W małych miejscowościach to zaraz wszyscy o wszystkim wiedzą i zaczyna się polowanie:facepalm:

Opublikowano

byłem busem w Łodzi i na dwupasmówce razem z kolesiem wjechaliśmy na ten sam pas, ja wielkich strat nie miałem

koleś przyznał sie do winy ale gdzieś zadzwonił, po 5 min. przyjechała Kia

reszte możecie sie domyślać

miałem iść do sądu ale rozprawy w Łodzi i poszło z mojego OC

znając życie zaraz znalazłby sie świadek

polecam program Państwo w Państwie na Polsacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.