Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ten.. :siema:
Paweł jestem, audi kupilem 20 lipca 2012 i tak sobie nia jezdze az wreszcie zdecydowalem sie zalozyc temat :wink:

Audi A4 B5 1999r 1.9 TDI 110KM Avant LY9B (264 tys km)

Oczywiscie na poczatku nie obylo sie bez napraw :facepalm:
- komplet wahaczy
- regulator napiecia
- pompa do regeneracji (ciekla)
- rozrzad i olej to wiadomo :wink:
- popychacze...
- wtrysk sterujacy..
- zacisk tył

Z wyposazenia
- ABS :kox:
- 4 jaśki
- 2 el szyby
- lustra elektryczne i grzane
- grzane dupska (nalesniki)
- climatronik
- radio Symphony I + ori 6 głośników, subwoofer i wzmacniacz :radocha:
- Kiera 4 ramienna, reczny, mieszek w skórze
- szyby domykane z kluczyka
- termometr
- podgrzewane spryskiwacze przód
- Alu 16' seria
- zawias 1ba
- czarne relingi
- halogeny
- hak (niestety nie odpinany)
i to chyba tyle ;)

Tak wygladala po przyjezdzie (ramke grila odrazu pomalowalem bo nie moglem na to patrzec :decayed: )
http://images37.fotosik.pl/1695/a69d9135e44c7671med.jpg
http://images40.fotosik.pl/1725/d67ff91f8badd7d0med.jpg

Plany:
- pompa hybryda
- wtryski 216 Zrobione
- FMIC
- turbo awx/asz Zrobione
- skrzynia dqs
- wałek z SDI 38e Zrobione
- kolektor ssacy AWX Zrobione
- jakis dobry wirus do tego Zrobione
- GWINT TaTechnix :banan2:Zrobione
- zaslepic EGRZrobione
- wywalic kata Zrobione
- Sciema szyb Zrobione
- Wycieraczki z paska b5 fl Zrobione
- rozporka dolna Zrobione
- rozporka górna Zrobione
- tempomat
- odczepiany hak Zrobione
- alu 18' Zrobione
- heble przód 312 Zrobione

- heble tył 269 Zrobione
- dystanse Zrobione
- szyby na tyl w prad
- daszek RS
- gril RS
- nadkole S4 Zrobione
- duze prawe lusterko Zrobione
- wywalic tylnia wycieraczke Zrobione
- wywalic oznaczenia z klapy Zrobione
- Bixy czarne :kox:Zrobione
- obrysy US Zrobione
- spryski reflektorow
- mgielkowe spryski szyby
- kubły
- lokiec Zrobione
- kiera 3 ramienna od S Zrobione
- dekory w black piano Zrobione
- ramki na zegary w black piano Zrobione
- podswietlane klamki (przeszczep z a6 c5)
- cupholder Zrobione
- klimatyzowany schowek :whistling::naughty:Zrobione

to chyba narazie na tyle :)

e96d9cb3c4d5b96emed.jpg
a12a8fa31a9eb9c9med.jpg
223b1e9a97deb2ffmed.jpg
2016f815b3a462a9med.jpg
ec537b7e510ae71emed.jpg
8198fe40ac86d7a6med.jpg

Edytowane przez booster70

Opublikowano

przydałoby się więcej fotek :decayed: z tego co widać to prezentuj się całkiem :good:

jakieś plany?? :mysli:

edit.

widzę :kox:

Opublikowano
  • Autor

uzupelnilem o plany ( i tak chyba wszystkiego nie napisalem )

Opublikowano

ładna więcej fotek zapodaj :naughty:

Opublikowano

ładna ;) kurde ja mam srebrną, ale jakoś zawsze czarna A4 mi się bardzo podobała :slina:

Opublikowano
  • Autor

jest pare nowych fot ;)

Opublikowano

jest fajnie :D ale plany to masz fajne :D

Opublikowano

fajne autko:) i kolor świetny:) Bezawaryjnosci:)

Opublikowano
  • Autor

Plany plany.. :) żeby tylko udało się wszystko zrealizować :) kolektor awx już w drodze :) bixy założe w następnym tygodniu. Hak też zniknie. Będzie tylko lepiej .

Opublikowano

zapomniałes jeszcze dodac do planow zderzak z dokladka i fifki :decayed::decayed::decayed::banan:

Opublikowano
  • Autor

pomyslalem ze nagram filmik, start troche z d*py..

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 04:54 ----------

nowe fotki z myjni w 1 poscie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo ładny poliftowy Avant :thumbup1: plany masz konkretne, więc realizuj realizuj a będzie dobry kozak :wink:

Opublikowano
  • Autor

niestety na ten sezon plany sie zmienily... powodem jest jak zwykle kasa :facepalm:

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 10:20 ----------

przymierzam sie do dystansow tylko niewiem jakie.. moge miec 21mm z wlasnym gwintem.. ale te na tyl to juz chyba za duzo bedzie.. i moge miec 16 i 10mm.. ktos cos poradzi ?

---------- Post dopisany 27-02-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 22:22 ----------

ehh.. przed momentem umarl dwumas :facepalm: przynajmniej tak obstawiam bo samochod na luzie przy wolnych obrotach caly sie trzesie.. :disgust:

Opublikowano

widze hak masz na sprzedaz. daj tutaj foto i ile chcesz. do avanta oczywiscie?

Opublikowano
  • Autor

poszlo pw

Opublikowano

do jakiego ET i szerokości felgi chesz dobrać dystans?

Opublikowano
  • Autor

do tych kol co mam teraz, et 45, szerokosc felgi 7', opona 205/60.. wiem balon :facepalm: ale na zime moze byc.. bede mial mozliwosc przymiarki tych dystansow 21mm i jak bedzie pasowalo to biore je bo z tylu te kola takie schowane jak niewiem w czym..

Opublikowano

Pokaz furke z czarnym bixem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj ja umylem to jutro coś pstrykne ;) w planach na nast tydzień są kierunki US to będzie ładnie się prezencic

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

foty na bixach w pierwszym poscie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.