Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

odebralem wlasnie klosze z polerowania... :banan:

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 10:15 ----------

rozporka gorna zamontowana, mysle ze w tym tygodniu wreszcie zaloze letnie kola i cykne jakas fotke :wink:

Opublikowano

Koła poka :decayed: jakieś przymiarki, ten teges:whistling: jednak na 215/45 padła decyzja?

Opublikowano
  • Autor

tak 215/45. zrobil bym przymiarke ale na kolach sa opony 255/55 wiec hmm... musial bym chyba na podniesionym aucie przymierzac :grin:

Opublikowano

255/55 :shock3: na czym to jeżdziło, ale przynajmniej wiem do kogo się zwrócić jak (niedajBoże) rozwalę 1 felgę :decayed:

Opublikowano

Ile cię kosztowała wymiana popychaczy ??

Robiłeś przy okazji kapitalke silnika??

Bo jak gadałem z mechaniorem to mówił mi że nie ma co ruszac popychaczy narazie bo by trzeba odrazu cała hydraulike wymienić i przy okazji głowice wyplanowac a mi już klepia .

Opublikowano
  • Autor

kola jezdzily na a8 :decayed:

nie pamietam bo przy okazji zmienialem rozrzad, tylni zacisk itp, ja wymienilem bo klepaly i nic wiecej nie musialem w silniku robic.

Opublikowano

Rezaj, rezaj! Daszek pomalowany? :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

a ciepnalem go gdzies w garazu i zapomnialem o nim :grin: teraz to ja musze ogarnac to stukanie przy skrecaniu bo przeguby nowe a napierdala jak z karabinu... :whistling: aaa i czekam az TAKI JEDEN KASKADER wyzdrowieje i mi szyby sciemni :decayed:

---------- Post dopisany 22-06-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 18:17 ----------

z nudow wzialem sie za kolektor ktory lezal w garazu od stycznia chyba :decayed:

d746e74e46d92dee.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co jest z Toba kozak?:D gdzie te foty co mialy byc tu juz 2godz temu?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero do domu dotarłem xd

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ----------

z blutucza padaka :decayed:

de22a9c2fcec51aemed.jpg

nowy gwint ustawiony narazie na wyczucie, jutro opuszcze :naughty:

ba284bec0419849bmed.jpg

8baf10136ad9fda9med.jpg

Opublikowano

to gwint czy springi? :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
to gwint czy springi? :grin::grin:

te te przecież napisałem że ustawione Narazie żeby wyczuć zawieszenie :wink: jutro pójdzie w dol:naughty:

Opublikowano

mam taki sam gwint ale jeszcze na zimowym setupie :facepalm:

ciekaw jestem jak zjedziesz w dół ;)

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj jezdzilem na 60cm przod :kox: nie bylo tak zle ale jutro 1cm do gory bo sie opona chowala w blotniku :thumbdown:

Opublikowano

łoo to nieźle ;]

klucze do regulacji masz ori czy jakieś uniwersalne lub dorabiane?

Opublikowano
  • Autor

pozyczone ori ale i tak kupie

Opublikowano

Sam masz padake z niebieskimi znaczkami :polew:

Opublikowano

ładnie Booster! Jeszcze jakieś większe koło i będzie cycuś :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pochwale sie ze dzisiaj udalo mi sie zrobic klimatyzowany schowek :naughty: spelnia swoja funkcje nawet niezle :decayed:

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 16:09 ----------

cef8ca2c2f30f01am.jpg

---------- Post dopisany 01-09-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 23:46 ----------

nowe fotki w pierwszym poscie :wink:

Opublikowano

To na ile masz finalnie ustawione? ja swojego podniosłem bo ostatnio często z żoną jeżdżę i już nie mogę słuchać tych tam "aluzji" (delikatnie nazywając jej słowa) odnośnie prześwitu :grin:

ps. znaczek OOOO z tyłu mogłeś zostawić :wink: a gdzie są dekle felg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.