Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

odebralem wlasnie klosze z polerowania... :banan:

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 10:15 ----------

rozporka gorna zamontowana, mysle ze w tym tygodniu wreszcie zaloze letnie kola i cykne jakas fotke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła poka :decayed: jakieś przymiarki, ten teges:whistling: jednak na 215/45 padła decyzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 215/45. zrobil bym przymiarke ale na kolach sa opony 255/55 wiec hmm... musial bym chyba na podniesionym aucie przymierzac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255/55 :shock3: na czym to jeżdziło, ale przynajmniej wiem do kogo się zwrócić jak (niedajBoże) rozwalę 1 felgę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cię kosztowała wymiana popychaczy ??

Robiłeś przy okazji kapitalke silnika??

Bo jak gadałem z mechaniorem to mówił mi że nie ma co ruszac popychaczy narazie bo by trzeba odrazu cała hydraulike wymienić i przy okazji głowice wyplanowac a mi już klepia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola jezdzily na a8 :decayed:

nie pamietam bo przy okazji zmienialem rozrzad, tylni zacisk itp, ja wymienilem bo klepaly i nic wiecej nie musialem w silniku robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciepnalem go gdzies w garazu i zapomnialem o nim :grin: teraz to ja musze ogarnac to stukanie przy skrecaniu bo przeguby nowe a napierdala jak z karabinu... :whistling: aaa i czekam az TAKI JEDEN KASKADER wyzdrowieje i mi szyby sciemni :decayed:

---------- Post dopisany 22-06-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 18:17 ----------

z nudow wzialem sie za kolektor ktory lezal w garazu od stycznia chyba :decayed:

d746e74e46d92dee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero do domu dotarłem xd

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ----------

z blutucza padaka :decayed:

de22a9c2fcec51aemed.jpg

nowy gwint ustawiony narazie na wyczucie, jutro opuszcze :naughty:

ba284bec0419849bmed.jpg

8baf10136ad9fda9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gwint czy springi? :grin::grin:

te te przecież napisałem że ustawione Narazie żeby wyczuć zawieszenie :wink: jutro pójdzie w dol:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam gwint ale jeszcze na zimowym setupie :facepalm:

ciekaw jestem jak zjedziesz w dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jezdzilem na 60cm przod :kox: nie bylo tak zle ale jutro 1cm do gory bo sie opona chowala w blotniku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo to nieźle ;]

klucze do regulacji masz ori czy jakieś uniwersalne lub dorabiane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie Booster! Jeszcze jakieś większe koło i będzie cycuś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie ze dzisiaj udalo mi sie zrobic klimatyzowany schowek :naughty: spelnia swoja funkcje nawet niezle :decayed:

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 16:09 ----------

cef8ca2c2f30f01am.jpg

---------- Post dopisany 01-09-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 23:46 ----------

nowe fotki w pierwszym poscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile masz finalnie ustawione? ja swojego podniosłem bo ostatnio często z żoną jeżdżę i już nie mogę słuchać tych tam "aluzji" (delikatnie nazywając jej słowa) odnośnie prześwitu :grin:

ps. znaczek OOOO z tyłu mogłeś zostawić :wink: a gdzie są dekle felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...