Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co sądzicie o osłonie silnika z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam moaj osłona silnika jest troszke pokieraszowana

zastanawiam sie czy nie warto kupić jakąś osłone z allegro nową

nieoryginalną co o tym sądzicie moze ktos z takiej korzysta

czy bedzie pasowała na otwory

Opublikowano

kupowałem kiedyś rezaw plast, była ok.

Opublikowano

myślę, że warto, po to sie robi zamienniki aby zaoszczedzic kase kupujac w seriwisie audi...

Opublikowano

Kupiłem taka jak jeszcze miałem b5 i nic się z nią nie dzialo także na moim przypadku możesz inwestować

Opublikowano

ja mam taka i powiem tyle ze to masywne dziadostwo

Opublikowano

takze, kupuj, warto :)

Opublikowano

Ja swoje oslony kupilem w intercars bo z ori zostalu strzepy jak audi jezdzilo na polowania do lasu nim nie bylo terenowki,oslony trzymaja sie juz 4 lata i nigdzie nie pekly takze zamienniki daja rade i smialo mozna kupic

Opublikowano

też mam osłonę z allegro, która ma ponad rok i nic się z nią nie dzieje, więc śmiało brać :decayed:

Opublikowano

mam już 3 lata taką zamontowaną i silnik nie upaprany błotem , jedynie problem z wymianą oleju bo osłone trzeba zdemontować nie ma klapki\otworu na spust oleju

Opublikowano

Też mam taką osłonę firmy REWAZ i chwalę sobie. Spinki i wkręty dołączone do niej nie są najlepszej jakości i za bardzo jej nie trzymają więc można zainwestować trochę więcej w ori spinki i mieć pewność ze jej się nie zostawi na zaspie czy w błocie. Co do wymian oleju można sobie to uprościć. Wyciąłem sobie otwór w osłonie nad spustem oleju o średnicy ok 29 cm do wyciętego koła dosztukowałem i przynitowałem kilka blaszek i wkrętami przykręciłem do osłony.Teraz wymiana oleju należy do przyjemności:grin:

Opublikowano

Ja mam nawet wrażenie ze ona jest mocniejsza niż oryginał

Opublikowano

ja mam rezaw plast pod silnik i skrzynię , jeśli chodzi o trwałość daje radę , spasowanie osłon daje dużo do życzenia nawet jedna z drugą nie jest idealnie spasowana ,

Opublikowano

Kiedyś kupowałem zamiennik do golfa IV, jakość dużo gorsza, spasowanie bardzo słabe. Przejeździłem z taką osłoną 1,5 roku i nie pękła a miałem auto zglebione. Także dała radę.

Opublikowano
Ja mam nawet wrażenie ze ona jest mocniejsza niż oryginał

miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru :kwasny:

Opublikowano
Ja mam nawet wrażenie ze ona jest mocniejsza niż oryginał

miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru :kwasny:

Z mojej ori zostaly szczepy a jezdze glownie po miescie :-)

Opublikowano
Ja mam nawet wrażenie ze ona jest mocniejsza niż oryginał

miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru :kwasny:

Z mojej ori zostaly szczepy a jezdze glownie po miescie :-)

Ja w swoją już dwa razy wnitowywałe kawałki blachy ocynkowanej :whistling: WRCLaguna raz widział jak najechałem na jakiś kawał wydechu po ciężarówce... iskry leciały jak na F1 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.