Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] DYLEMAT - które felgi i opony zostawić do B6


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie bo stoję przed niełatwym wyborem. Mianowicie kopiłem ostatnio B6 na fabrycznych pięcioramiennych alumkach 16" z nowymi oponami 205/55/R16 produkcja opony listopad 2007, opona produkcji japońskiej firma osobiście nic mi nie mówi, jakaś pneumant czy coś. Posiadam również NOWE felgi i opony które zakupiłem wiosną 2007 do wówczas posiadanej B5. Felga 16" firmy Alessio model California (5 ramienne) do tego nowe opony 205/55/R16 BF Goodrich G-force profiler. Doradźcie proszę co zostawić a co sprzedać bo wybór nie jest łatwy.

Zrobiłem małą sesje na fabrycznych felach i na Alessio i wydaje mi sie ze lepsze fabryczne, na Alessio wygląda jak słoń w szpilkach, wydają mi sie takie mizerne i delikatne do tego auta. Tylko co teraz z oponami, które mają lepsze właściwości, jedne i drugie opony są w rozmiarze 205/55/R16 i mają po 6000 km przebiegu.

Proszę Was o pomoc w podjęciu decyzji, które opony o fele zostawić a które sprzedać.

NA FABRYCZNYCH 16 AUDI

7c8b27f473ec71dcm.jpg

NA 16 ALESSIO CALIFORNIA

8f3623790dd9b662m.jpg

PRZóD AUDI, TYL ALESSIO

7a0d433d4c635999m.jpg

BF GOODRICH G-force profiler 205/55/R16

e564c3d24f1fa926m.jpg

Pneumant czy coś takiego 205/55/R16

36ca6dd58420a5efm.jpg

Lewa Goodrich Prawa Pneumant

a8ad3dd25fcbea4dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił ORI AUDI :naughty: a oponki Goodrich :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba komplety wygladaja podobnie , wybralbym ori bo sprawdzona marka tych drugich nie znam a opony BF GOODRICH .

jednak 16'' szalu nie robia i moze zdecydujesz sie sprzedac oba kompety i kupic jakies wieksze np 17, na forum sa ostatnio popularne 18'' pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze do tego auta to ani jedne ani drugie furory nie robią, ale nie będę zmieniał na większe bo na moje okoliczne dziurawe drogi 16" w zupełności wystarczy. Tylko muszę zdecydować co zostawić dla siebie a co puścić do sprzedaży. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został ori felunek i oponki goodrich

:th: bardzo dobra decyzja :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...