Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

I tak po sprzedaniu mojej poprzedniej czerwonej 1.8 T Quattro USA przyszla kolej na kolejne wozidlo.

Stala, nikt nie chcial, a mi szkoda troszke sie zrobilo. A jak juz zamruczala, to coz... jak tu nie przygarnac kotka :grin:

Po pierwszej jezdzie, okazalo sie ze to niezly szatan.

Fotki na szybko

image.jpg image_1.jpg

image_2.jpg image_3.jpg

image_4.jpg

To tak na szybko... :wink:

Opublikowano

bardzo fajna, pewnie daje więcej frajdy z jazdy, zresztą s ma coś w sobie :wink:

Opublikowano

troche skromnie poleciełaś z tematem:kwasny:lubie czerwień:wink:

Opublikowano
  • Autor

No kurcze, na szybko, na dodatek z jakiegos angielskiego laptopa gdzie nie mam polskich znakow, hehe.

Musze dokladnie papiery przegladnac co tam jest w tym aucie i wszystko opisze ;-)

Ale roznica do 1.8 T, po prostu przepasc, ogromna, na plus ;-)

Opublikowano

Ale roznica do 1.8 T, po prostu przepasc, ogromna, na plus ;-)

musi być :doh::doh::doh:

Ksiądz powinien się na czarno nosić :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ps- es w pytkę kolor w pytkę i to recaro- cholernie mi się podobają szmaciaki :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Byly skory pelne, ale kolega zabral bo sie oslinil na nie. A ja sobie wrzucilem te, bo lezaly na stanie, tez nikt nie chcial, hahaha.

No czerwony kolor, inny niz moja poprzednia, inny odcien.

Ale w planie siadzie plastidip na calosc, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

Opublikowano

no no no widze ze ksiadz sie w szatana zmienia ladnie ladnie :wink:

Opublikowano

Ale roznica do 1.8 T, po prostu przepasc, ogromna, na plus ;-)

zwłaszcza w zbiorniku :decayed:

Opublikowano

oplaty gigantyczne w uk?

Opublikowano
  • Autor

No coz, palic pali, nie ukrywam...ile wleje, hahahaha.

Oplaty? Za co? Tax prawie takie sam jak za 1.8 T, siedem funtow wiecej.

Ubezpieczenie,to roznie bywa. Ja nie narzekam.

Opublikowano

ta czerwień, zawsze mi się podobała :jerk: fajne recaro, sam bym się chyba wymienił na moje skórzane :decayed: ogarnij jakieś ładne foto jak wyczyścić tą piękną czerwień :jerk:

Opublikowano

ładna sztuka :slina:, a brzmienie bezcenne :thumbup1: i kolor duży plus

Opublikowano

gratki wozu :gicior:, czekamy na więcej zdjęć :decayed:

Opublikowano

zmień tytuł na "Czerwony Baron" :wink:

Opublikowano

Gratulacje fajna furka :-)

Opublikowano
  • Autor
zmień tytuł na "Czerwony Baron" :wink:

To jest dobre ;-)

Ale za jakis czas i tak kolor sie zmieni, jak wszystko pojdzie po mojej mysli ;-P

Opublikowano

Wasza Świętobliwość - zapier...cie na maxa :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Wasza Świętobliwość - zapier...cie na maxa :thumbup1:

Ze co ze niby? ;-P

Opublikowano

czerwone są najszybsze począwszy od 126p a na Enzo kończąc

Opublikowano

Dobra decyzja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.