Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to chyba takie też będą jej pasować? ;-)))

areqapu6.jpg

Opublikowano

fajne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I kuźwa mi uciekły, bo daun nie zostawił numeru, pisałem do niego chyba z dziesięć razy i d*pa... sprzedał komuś :facepalm:

Opublikowano

No ksiądz ładna przesiadka. Gratuluje

Opublikowano

no prosze! w końcu kolejna eSka w sedanie :) kolorek cacy, nakładki na pedały od rs4 kozacko wyglądają :slina: szkoda, że RS4 nie było w TIP-ie...

gratki fury !!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu wczoraj byłem na VIC teście, czyli taka kontrola auta, po tym jak ubezpieczalnia nadała autku kategorię (wypadek albo nieopłacalność naprawy w stosunku do wartości auta). U mnie przez te rysy dostało auto kategorię C :grin::grin::grin:

Także czekam już tylko na dokument autka i trzeba kupić jeszcze ROAD TAX :facepalm:

Dzisiaj, w końcu znalazłem chwilkę i siadły dekory karbonowe:

IMG_3742.jpg IMG_3743.jpg IMG_3744.jpg

IMG_3745.jpg - niestety, komplet od 1 DIN, więc mam szparę pomiędzy :doh:. Da się to jakoś zrobić? Czy tylko wymiana na 2DIN? Ewentualnie ktoś chętny?

I udało mi się jeszcze zahaczyć o warsztat na podpięcie.

Tylko w silniku wyszły błędu, tylko, ale chyba to najgorsze :facepalm:

Address 01: Engine Labels: 079-910-560-BBK.lbl

Control Module Part Number: 8E0 910 560 HW: 8E0 907 560

Component and/or Version: 4.2L V8/5V G 0030

Software Coding: 0011711

Work Shop Code: WSC 63351 000 00000

VCID: E2C10ED63E50FC0E78D

3 Faults Found:

17979 - Left Engine Mount Solenoid Valve (N144)

P1571 - 001 - Short to Plus

17985 - Right Engine Mount Solenoid Valve (N145)

P1577 - 004 - Open Circuit - Intermittent

17537 - Fuel Trim; Bank 2 (Mult)

P1129 - 002 - System too Rich - Intermittent

Po skasowaniu, wracają.

Wrzucę to do odpowiedniego działu, ale jakby ktoś coś interesującego na ten temat napisał, będę wdzięczny :hi:

Opublikowano

Obydwie poduchy silnika robią zwarcie więc pewnie popękały i nadają sie do wymiany, a z bogata mieszanka to nie wiem co może być, w v8 słabo sie orientuje ;)

A co do poduch jeszcze zobacz czy wtyczki po prostu nie są odlaczone lub uszkodzone przy nich

Opublikowano
  • Autor
Obydwie poduchy silnika robią zwarcie więc pewnie popękały i nadają sie do wymiany, a z bogata mieszanka to nie wiem co może być, w v8 słabo sie orientuje ;)

A co do poduch jeszcze zobacz czy wtyczki po prostu nie są odlaczone lub uszkodzone przy nich

Super, dziękuję pięknie.

Właśnie też robię rozeznanie po necie, co gdzie i jak :decayed:

---------- Post dopisany 19-05-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 15:18 ----------

No i jest jeszcze jedna "drobna" bolączka. Wywala mi czasami dwójkę :facepalm:

Kuźwa, a miało być tak pięknie :grin:

Ale nie ma co, za tą cenę co ją wziąłem to nie można aż tak narzekać.

Opublikowano

Synchronizator siada

Opublikowano
  • Autor
Synchronizator siada

No to ciekawe jaka będzie cena naprawy :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Gość mi dał wycene na dwię poduchy z czujnikami - 205 F. Niezła cena za dwa kawałki aluminium, gumy i rezystorów ;-)

Opublikowano
Synchronizator siada

No to ciekawe jaka będzie cena naprawy :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Gość mi dał wycene na dwię poduchy z czujnikami - 205 F. Niezła cena za dwa kawałki aluminium, gumy i rezystorów ;-)

kup w polsce lema, wyjdzie ci moze 6 stowek z wysylka do uk za dwie

---------- Post dopisany at 06:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:06 ----------

29961 • Łożyskowanie silnika • LEMFÖRDER • 287 zł • e-autoparts.pl

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu!!!!!!!!

Po ponad trzech tygodniach przyszły papiery ;-)

Teraz już tylko MOT w poniedziałek i ROAD TAX i jaaaazda :-)

Przepalić pająki z wydechu (nagram jakiś filmik jak ona mruczy, bo się naprawdę dzieje). A jak katy pójdą out, to i chyba żadnego MILLTEKA nie będzie trzeba ;-P

Opublikowano

katy niewiele zmieniaja w dzwieku, troche głębiej jest, ale bez zadnych czarów ;)

Opublikowano
  • Autor
katy niewiele zmieniaja w dzwieku, troche głębiej jest, ale bez zadnych czarów ;)

No coś tam chyba jednak zmienią, skoro nie będą blokować :decayed:

Póki co będę musiał się zadowolić tym, bo nowy, hmmmm, troszkę drogo :facepalm:

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 08:50 ----------

Panowie, szybką informację potrzebuję. Czy kiera z S5 2008 rok, podejdzie do mojego autka?

Opublikowano

raczej tk tylko poducha nie wystrzeli tak jak przy zmianie na kiere z b7 b8

Opublikowano
  • Autor
raczej tk tylko poducha nie wystrzeli tak jak przy zmianie na kiere z b7 b8

Tak myślałem że powinna podejść, będzie chyba ładnie się prezentować ;-)

A z tym wystrzeleniem poduchy, czytałem, nie martwi mnie to.

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 13:41 ----------

A dzisiaj przyszła paczuszka:

IMG_3916.jpg

IMG_3917.jpg

A tak prezentuje się w autku:

IMG_3919.jpg

Niestety zabrakło wtyczki na AIRBAG i muszę poczekać do poniedziałku. Póki co mała choinka na zegarach :grin:

Opublikowano

Esa to esa, nie ma co :decayed: Co z dipem? odpusciles? Gaz w UK? :shock3: Sprzedaja u was? Bo u nas raz przez ostatnie 7 lat widzialem stacje z gazem i to z 250km ode mnie

Opublikowano
  • Autor

Przecież poprzednią dipowałem.

Z tą zrobie dach na czarno, grill i koła. Chciałbym listwy chrom, ale zobaczę jak wyjdzie.

Gaz, jak najbardziej. Skoro o połowę taniej kosztuje, to czemu nie? Instalacja zwróci się juz po roku myślę, a planuję autko zostawić na dłużej ;-)

Opublikowano

Nie o to chodzi, ze zle, szok ze jest u nas bo u nas jak powiesz LPG to sobie pomysla, ze to nazwa piwa :decayed: A co do dipa to chyba zerwales ta zolta szybko dosyc nie?

Opublikowano
  • Autor

Tutaj nie ma problemu z LPG, przynajmniej w moim rejonie.

Dipa zdjąłem z poprzedniej bo jak wystawiłem na handel (jak znalazłem obecną) to miałem za dużo głupich pytań, co to, jak, dlaczego, z czym to się je, itd...

Zdjąłem i sprzedała się w miarę szybko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.