Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostosowali mi mapy gazu do nowych map benzyny i po dzisiejszej trasie do roboty (ok 50km) widze przynajmniej na FISie spadek o ok 10%. Zobaczymy ile spadnie pod dystrybutorem.

No to sam widzisz, że coś niemożliwe by Twoja paliła aż tyle mniej niż moja, a nie jeździsz oszczędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Ci pokazuje FIS? U mnie po dzisiejszej trasie 12,3. Więc niemożliwe żeby w takiej opcji spalił dwa razy więcej gazu. Generalnie powinien palić 20-30% więcej LPG niż PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rannej trasy do pracy, jakieś 2 mile (hahaha), średnie spalanie 9 mil na galon czyli jakieś 31 litrów na 100 km.

Chwilowe 13 mik ba galon, 21 litrów na 100 km.

Ale dobrze pamiętam trasę, przy spokojnej jeździe, po wyliczeniach (nie na FIS) było 11 litrów na 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy spokojnej jezdzie jest to możliwe.

31 litrów? ale to chyba non-stop korek, jedynka i lodowaty silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spr. rano korekty Vag-iem , jak idą ostro na minus to przelany , Krzysiek dał bardzo dużą korektę na plus na zimnym silniku , ciśnienie sporo do góry , hana niebieska , to musi palić , powąchaj rano czy aby nie czuć z wydechu nie spalonego lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, jeszcze jakbym się znał na tym. Pojadę i zostawię u Krzyśka na noc i sam ogarnie sprawę.

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Sprawdzę korekty, zrobię logi i wrzucę tutaj. Za niedługo kończę pracę to od razu podepnę i działam.

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 17:58 ----------

No dobra, tym razem pelen zestaw. Wczoraj po pracy, odpalilem i jazda:

Filmik:

To tylko na postoju, az do przelaczenia sie na LPG.

I pliki:

TECHSCOPE:

Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net

VAG LOG z odpalenia oraz jazdy:

Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net

Mam nadzieje ze teraz bedzie cos widac :wink:

---------- Post dopisany 28-11-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 17:17 ----------

Rozmawiałem jeszcze wczoraj z Dawidem (eurochip) odnośnie mojego auta, mapy benzyny, przelewania go i mocy.

Powiedział że jest tak jak mówił, że nie ma mowy o jakimś przyroście mocy w tym silniku, jest po prostu przelewany, zmienione czasy wtrysku, dawka paliwa i ludziom się wydaje że szybciej jedzie.

W każdym bądź razie, będę wracał do ustawień fabrycznych chyba i zobaczym co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu i wrzucę to tutaj. Oto dźwięk przy odpalaniu mojego S4 na zimnym. Wydaje mi się że również słychać łańcuch. Czy powinienem się tym przejmować?

https://plus.google.com/u/0/photos?pid=5953208811928568290&oid=105191427076831389609

Przejechane mam 191 000. Przy 250 zamierzam wymieniać napinacze łańcucha. Poza tym dźwiękiem auto chodzi idealnie. Właśnie zamówiłem olej Motul specyfic 5w30, filtry oleju, paliwa, kabinowy i powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu chwila czasu była, więc:

ave5a2yq.jpg

u8e2yry8.jpg

tujurejy.jpg

Jeszcze tylko listwy boczne, dokładka tył, gril i felgi ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz masz jednak coś wspólnego z szatanem - wszystko idzie ku ciemniści :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej bylo ja zdjac i pomalowac porzadnie?

Wyjmować tą listwę? Przeca to roboty trochę?

A źle pomalowana? Poza tym to dip, więc można wkażdej chwili zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa dip to co innego :) zdejmujesz zderzak i listwa schodzi, a zderzak to przeciez z 15 minut :decayed:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Sa tam jakies fajne auta na sprzedaz u was? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa dip to co innego :) zdejmujesz zderzak i listwa schodzi, a zderzak to przeciez z 15 minut :decayed:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Sa tam jakies fajne auta na sprzedaz u was? :decayed:

Zwykłą farbą bym tego nie robił ;-P

Autka czy fajne są? Zależy co masz na myśli ;-) czasami coś się znajdzie, zależy kto czego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że olaliście mojego posta. :facepalm:

Nie bardzo Cię rozumiem? Masz tu w wątku napisane, co ja pytałem odnośnie tego dzwięku, co ludzie odpisywali.

Pytałeś się mnie na PW, odpisałem. Czego jeszcze oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że olaliście mojego posta. :facepalm:

Nikt Cię nie olał , jest jak Ksiądz napisał tak ma 90% esek , ku twojemu pocieszeniu u mnie jest czasami nawet głośniej i olewam to , jak p...e rozrząd wtedy będę się martwił , naprawa tego rozrządu jak książka pisze to koszt ok 8k , za tą cenę kupie silnik , albo 2.7 BT zrobione na 350+ się zamontuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz w swoim przejechane? Nie da sie tego zrobic taniej? To az taki duzy koszt? Kurde myslalem ze to max 4000 bedzie kosztowalo, a 8 tys to troche duzo. Ja nie chcialem tego bagatelizowac i przy 250 000 mialem zamiar to robic. Caly silnik znalezc w dobrym stanie to tez nie prosta sprawa. Kurde mam nadzieje ze przesadziles z tymi 8k. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci że same napinacze i to nie z tym najdroższym plus ślizgi to 300 funtów. Mam na sprzedaż nadal, wszystko prosto od AUDI.

A to dzisiejsza chwilka:

veqytu3y.jpg

Podoba się?

Ale chyba lustra też trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

142k , jak będę sprzęgło robił to może wena mnie złapie i zrzucę pokrywę od rozrządu ,

Ksiądz o gustach się nie rozmawia , ale mi się nie podoba :facepalm: ja lubię auta w ori, ew. delikatny spoilerek , ładna fela i wszystko , a tak z daleka widać że modzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...