Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak obrucisz czujnik chyba bedzie blad na vagu

Opublikowano

Panowie, zgubiłem gdzieś to cięgno co jest z tyłu .. Ma ktoś to na seel ? lub wie jaką to ma długość to bym coś dorobił...

Potrzebne na wczoraj.

Quattro

IMAG2241.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

musisz dorobic bo w serwisie czesc niedostepna, chyba ze kupisz uszkodzony czujnik...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No to dorobię tylko potrzebne mi są wymiary... Poda ktoś ?


No to dorobię tylko potrzebne mi są wymiary... Poda ktoś ?

Ktoś coś ?

Opublikowano
  • Autor

Rozstaw śrub w tym cięgnie tylnym od quattro to 95 mm

Zresztą jak można to zgubić? Nie polamalo ci czujnika?

Opublikowano

Wszystko jest ok. tak jak by ktoś wypiął to i zabrał.

Opublikowano
  • Autor

Przecież to jest przykręcone na śrubę...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

musze tak zrobic u siebie :P

Opublikowano
  • Autor

musze tak zrobic u siebie :P

Jak byś chciał to mam silniczki do dynamicznego.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam ori a4 b6 xenon z samopoziomowaniem zwykłym co potrzebuje do poziomowania dynamicznego poza silniczkami lamp czy wystarczy jakaś podmianka w elektryce i jaka dokładnie

Edytowane przez ZAPi

Opublikowano
  • Autor

Kolego b6 ma już poziomowanie dynamiczne

Opublikowano

te silniczki z bmw to ile pinów muszą mieć, bo widac ze niektóre sprzedawane mają 5 a w opisie są tylko 4 wykorzystane. Tych czujników poziomowania to ile musi być jeden z przodu i drugi z tyłu?

Opublikowano
  • Autor

W silniczku wykorzystane są 4 piny. Czujniki zawieszenia 2 jeden z przodu drugi z tyłu.

Poprawiony pierwszy post. wszystkie informacje dot. samopoziomowania dynamicznego są już widoczne.

(do moderatora: Proszę o podwieszenie tego tematu ponieważ bardzo wiele osób do mnie pisze w sprawie montażu bo ciężko znaleźć temat, a tak będzie można pomóc wszystkim oficjalnie na forum.)

Opublikowano

Witam.

Zabieram się za montaż bixenonu ale nie w Audi lecz w Passacie 3BG. Myślicie, że cała elektryka(chodzi o poziomowanie dynamiczne) u mnie jak i u Was będzie wyglądać tak samo?

Pozdrawiam forumowiczów.

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Zabieram się za montaż bixenonu ale nie w Audi lecz w Passacie 3BG. Myślicie, że cała elektryka(chodzi o poziomowanie dynamiczne) u mnie jak i u Was będzie wyglądać tak samo?

Pozdrawiam forumowiczów.

Jeśli masz jakieś pytania pisz. Sam teraz mam passata i montowalem
Opublikowano

Ze schematami i zrozumieniem całości raczej nie mam problemów, tylko chodzi mi o to czy instalacja elektryczna wygląda tak samo? I jeszcze mam jedną sprawę.. Nie wiesz może jaki rozstaw śrub ma ten łącznik(3B0 505 465) przy tylnym czujniku oraz jakieś wymiary blachy przykręcanej do belki(3B0 505 573), bo jak za takie pierdoły to ich cena w ASO mnie przeraża. Łączniki chcę zrobić wg Twojego pomysłu.

Edit:

Porównałem schemat z forum passata z tym dostępnym tutaj dla samopoziomowania dynamicznego i jest taki sam. Ori lampy bixenonowe w passacie mają silniczki krokowe więc rozumiem, że nie muszę ich zmieniać.

Edytowane przez arnie1906

Opublikowano

Podwieszone :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Grzesiu. Teraz nie pamiętam Wymiarów ale jak znajdę te oryginalne to zmierze i ci podam.

Opublikowano

pin silniczka --- pin lampy --- pin sterownik

pin silniczka nowego czy starego

pin lampy a4 -a6 czy passat b5 fl?

pin sterownik jaki sterownik?

tabelka którą zrobiłeś

Przekładka pinów ze starego do nowego- ale czego starego i czego nowego

z czujników wychodzą 3 przewody a do sterownika idą tylko 2 gdzie sie podziewa 3?

Opublikowano
  • Autor

pin silniczka --- pin lampy --- pin sterownik

pin silniczka nowego czy starego

pin lampy a4 -a6 czy passat b5 fl?

pin sterownik jaki sterownik?

tabelka którą zrobiłeś

Przekładka pinów ze starego do nowego- ale czego starego i czego nowego

z czujników wychodzą 3 przewody a do sterownika idą tylko 2 gdzie sie podziewa 3?

Czytałeś temat od początku czy tylko kilka ostatnich postów?

Całość jest o montażu samopoziomowania oryginalnego i o przeróbce oryginalnego (statycznego) na dynamiczne.

Sterownik samopoziomowania stary o oznaczeniu 4b0 907 357 a nowy 4z7 907 357 (numery pisze z pamięci w pierwszym poście wszystko jest opisane. )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.