Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witojcie!

A ja tu sam jestem, ileż tu miejsca i przestrzeni :decayed: No i nie naspamowane wiele, jak miło :decayed:

Wpadłbym do Kato, ale kończę TIP-a do 300 konnej ośki, a poza tym coś moje gardło złapało i nie chcę aby się pogorszyło, bo sylwester tusz tusz :) Impreza się szykuje fajna :kox: Jutro chyba pojadę do Jastrzębia :wink4:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

i jo syckich witom :yeah:

Opublikowano

Dobry :hi:

Ja chyba też na kato pomknę :mysli::decayed:

Opublikowano

Witam :hi: Ja też się wybieram. Ale nie wiem na jak długo bo zdrówko nie dopisuje.

Opublikowano

Witam :hi: Ja też się wybieram. Ale nie wiem na jak długo bo zdrówko nie dopisuje.

przedzwoń jak będziesz wyjeżdżał bo ja teraz musze spadać :wink4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:bry:

bo co więcej tu można napisać

jak zacząłem to czytać to gorączki dostałem

Opublikowano

Witam :hi:

Mam mały problem otóż po wyjęciu i włożeniu licznika zablokowało mi sie IMMO tzn. tak jakby nie widziało kluczyków :wallbash:

Ciągle miga kontrolka immobilizera, a w Vagu wyszły dwa błedy :

01128 System antykradzieżowy – czujnik immobilizera – D2

01176 Usterka kluczowa

Po usunięciu tych błedów auto dalej nie pali , a błedy wyskakują ponownie :kwasny:

Czy jest u nas na gliwickich ktoś kto na to poradzi czy trzeba jakiegoś Specjalisty :gwizdanie:

Opublikowano

a na co wyciągałeś licznik?

wydaje mi się że musisz zaprogramować immo

Darek albo Gregor, Darka masz bliżej

Opublikowano

a na co wyciągałeś licznik?

wydaje mi się że musisz zaprogramować immo

Darek albo Gregor, Darka masz bliżej

wyciągnąłem licznik żeby założyć alu ringi ,

tylko pytanie czy uda sie zaprogramować IMMO bez PINu bo nie mam , :kwasny:

pewnie najpierw będzie trzeba z czytać PIN :wallbash:

Opublikowano

wyciągnąłem licznik żeby założyć alu ringi ,

Pakiet chrom i auto kaput :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 20:54_________________________________________________Patrikos a może teraz ilość chromu na zegarach zakłóca sygnał immo z pastylki w kluczyku :polew:

Opublikowano

:hi:

Patrikos sprawdź czy oby na pewno wszystkie kostki siedzą do końca, bo te kostki to łapią na zapadkę i zapadka musi siedzieć dobrze :gwizdanie: IMO się nie mogło rozkodować przez odpięcie zegarów.

Opublikowano

a na co wyciągałeś licznik?

wydaje mi się że musisz zaprogramować immo

Darek albo Gregor, Darka masz bliżej

wyciągnąłem licznik żeby założyć alu ringi ,

tylko pytanie czy uda sie zaprogramować IMMO bez PINu bo nie mam , :kwasny:

pewnie najpierw będzie trzeba z czytać PIN :wallbash:

kurde ja tez zakładałem chromki w b5 i wszystko było ok, Patrikos nie przekreciłeś zapłonu jak miałeś licznik wyciągniety??

jak Darek nie pomoze to napisz PW do Sparkiego od nas ze sląskich on gdzies tu w okolicy robił to też mu zablokowało imo w licznikach

Opublikowano

a na co wyciągałeś licznik?

wydaje mi się że musisz zaprogramować immo

Darek albo Gregor, Darka masz bliżej

wyciągnąłem licznik żeby założyć alu ringi ,

tylko pytanie czy uda sie zaprogramować IMMO bez PINu bo nie mam , :kwasny:

pewnie najpierw będzie trzeba z czytać PIN :wallbash:

kurde ja tez zakładałem chromki w b5 i wszystko było ok, Patrikos nie przekreciłeś zapłonu jak miałeś licznik wyciągniety??

jak Darek nie pomoze to napisz PW do Sparkiego od nas ze sląskich on gdzies tu w okolicy robił to też mu zablokowało imo w licznikach

A przekrecenie kluczyka bez dobrze podpiętego licznika mogło coś uszkodzić ?

Bo nie wiem czy za pierwszym razem dobrze mi siadły wtyczki i pożniej poprawiałem,

a w między czasie przekrecałem kluczyk :kwasny:

Opublikowano

witam panie :bry:

Opublikowano

witam panie :bry:

Spadaj :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

witam panie :bry:

ale żeś się rozbrykał :gwizdanie:

chyba jutro na spocie chcesz być sam :decayed:

Opublikowano

:bry: spot jest dziś w Kato :) i jutro w Jastrzębiu :naughty:

w SK są nudy a w SJZ nic się nie dzieje :decayed:

A jak ma się coś dziać jak jeszcze w SJZ nie było spotów?! :polew:

Opublikowano

Pucek a ty się przyznaj coś znowu w robocie narobił żeś obolały :chytry:

Opublikowano

witam panie :bry:

ale żeś się rozbrykał :gwizdanie:

chyba jutro na spocie chcesz być sam :decayed:

Nie zależy mi! :foch:

Bo nie mam auta... :beksa:

I będę musiał nie swoim przyjechać... :bag:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:22_________________________________________________Patrikos, a przyjedziesz może jutro do Jastrzębia?! To bym te taśmy od Ciebie wziął...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.