SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też chce kebaba ;(

Ja za to wczoraj się nieźle nad*pcyłem :decayed: Nowoczesna wigilia, czego to jeszcze ludzie nie wymyślą :polew:

Ale było bardzo z kulturą, no i do domu sam doszedłem, położyłem się cywilizowanie spać, więc pełna kultura :decayed:

Chyba odwiedzę spoty Gliwickie przed sylwestrem jeszcze.

:hi: i nic nie daliscie znac podskoczył bym na knurów z jakaś beczułką browarka :tongue4::evil:

na zlota wpadnij - o nim nie trzeba dawać znać bo jest zawsze

a i tam beczułka browara jest mile widziana :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________

Ja też chce kebaba ;(

Chyba odwiedzę spoty Gliwickie przed sylwestrem jeszcze.

spoko wpadaj - każdy jest mile widziany - pamiętaj tylko o zasadzie że "każdy nowy stawia browara" :gwizdanie:

Potwora :sarcastic:

no pali jak potwor :decayed: szkoda ze nie jedzie :thumbdown:

:hi:

no i właśnie organizer uzupełniłem :gwizdanie: :kox:

no to koledzy 23.12 ZLOT WIGILIJNY[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 10:05_________________________________________________IDEAŁEM BY BYŁO JESZCZE GDYBY SPADŁ ŚNIEG :kox:

uruchom swoje kontakty :naughty:

no to w takim razie tym bardziej nie mogę go ominąć :kox: :kox:

:hi:

Ten filmik jest strasznie nudny, coś jak "śmierć w wenecji" :decayed: Przy 3 minucie wyłączyłem. Luksusowa limuzyna dla krawaciarzy :tongue4:

Mnie się ten podoba :drool:

49 Rajd Barbórka 2011 - The Best Of Karowa by OesRecords (part1 of 2)