Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś za mnie coś ?? :whistling:

Artur moja zjadla za Ciebie bo nawet sie musialem tam wrocic i wziasc na wynos z Twoim ulubionym sosikiem :grin:

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

:hi:

http://s12.postimg.org/4p8l1fn6x/20140306_224136.jpg

A ja się dziwiłem że od kilku dni mi szarpał przy ruszaniu :polew:

Ja pier**le, tam nie ma klocków :decayed: No to fest musiała być jazda. Nie ślizgało ci sprzęgło? Pytanie jak koło zamachowe wygląda, czy nie jest przypalone czy poharatane. To miałeś spieka stalowego :naughty:

Gregor wlasnie tylko szarpalo przy ruszaniu a pozniej kolejne biegi normalnie bez slizgania. Od strony dwumasa byla minimalna okladzina ale odpadla po sciagnieciu tarczy, a od strony docisku nie bylo nic poza nitami i dlatego wytarlo rowek w nim. Zalozylem wczoraj kpl nowke sachsa i jezdzi sie malina teraz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Majki furka na żywo naprawdę fajnie wygląda taki rodzinny dupowoz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do BT... w poniedziałek mam rozmowe w sprawie nowej pracy, więc jak zaproponują mi robote od kwietnia... to choby sie waliło paliło jade...

najwyżej po Bukowinie weżme UŻ na pierwszy dzień żeby dojść do siebie :decayed::grin::grin::grin:

Kuźwa jak mi nie dadzą wolnego na Zator to też się zwolnię :grin::grin::grin::grin::grin: a w ten weekend co jest BT to mam wolne :banan:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

:hi: dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema

Majki, fura mega się prezentuje, a 18" moim zdaniem jest takie optymalne i wygląda kozacko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzięki chłopaki fajnie że się podoba bo przynajmniej przestałem narazie przeglądać allegro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol, nie wiem czy Avant też wchodzi w grę http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/audi-a4-b6-3-0-quattro-2003r-avant-angol-319655/ ale fajna opcja, zawsze idzie swapa w przyszłości na 1.8T zrobić, a auto z małym przebiegiem i niewytłuczone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol, nie wiem czy Avant też wchodzi w grę http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/audi-a4-b6-3-0-quattro-2003r-avant-angol-319655/ ale fajna opcja, zawsze idzie swapa w przyszłości na 1.8T zrobić, a auto z małym przebiegiem i niewytłuczone :wink:

Osobiście bym takiego auta nie kupił, a dlaczego?

srebrny, angol i silnik wolnossący, kolor to sprawa indywidualna, angol - co kto lubi, jeżeli mam iść w takie coś to wolę znaleźć coś lepszego a można to tam zrobić, a co do silnika, jeżeli ktoś jeździ autem z uturbionym silnikiem to po prostu zanudzi się na śmierć bo nie czuć tej mocy, ale za to mamy bezawaryjność:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek Kto co lubi, niekoniecznie musi być to ten egzemplarz :wink: tak jak piszesz, poszuka dobrze to i eSke dobrą zajdzie, albo 1.8T Q :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol, nie wiem czy Avant też wchodzi w grę http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/audi-a4-b6-3-0-quattro-2003r-avant-angol-319655/ ale fajna opcja, zawsze idzie swapa w przyszłości na 1.8T zrobić, a auto z małym przebiegiem i niewytłuczone :wink:

Osobiście bym takiego auta nie kupił, a dlaczego?

srebrny, angol i silnik wolnossący, kolor to sprawa indywidualna, angol - co kto lubi, jeżeli mam iść w takie coś to wolę znaleźć coś lepszego a można to tam zrobić, a co do silnika, jeżeli ktoś jeździ autem z uturbionym silnikiem to po prostu zanudzi się na śmierć bo nie czuć tej mocy, ale za to mamy bezawaryjność:whistling:

Auto z turbo wcale nie jest awaryjne. No chyba, że ktoś pochodzi z epoki mercedesów beczek, które robiły pół miliona km bez zajrzenia pod maskę. Ale ta epoka się już dawno skończyła i dzięki bogu.

Dzisiaj jeśli się dba o auto to silnik turbodoładowany też pojeździ i daje frajdę. Nawet BMW się przekonało do turbo, bo ostatnie modele BMW już prawie każde ma turbo. Dlatego powoli kończy się era w której w BMW królował silnik R6 wolnossący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

albo się starzeje albo mi odbiło - pewnie powiecie że jedno i drugie :decayed:

Po 4 kpl. alu 20 cali przyszedł czas na zmiany (wiem wiem jasne rotory mam już miesiąc) :decayed:

Nie wiem czy dobrze robię, zobaczymy czy ruch jest słuszny - ale zdecydowałem się na ponowną zmianę kapci a największym zaskoczeniem jest rozmiar bo 19 :facepalm:

Nigdy nie sądziłem że zmienię kiedyś rozm. na mniejszy - ale chyba w najbliższym czasie tak się stanie - zobaczymy czy zmiana będzie na plus czy minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

albo się starzeje albo mi odbiło - pewnie powiecie że jedno i drugie :decayed:

Po 4 kpl. alu 20 cali przyszedł czas na zmiany (wiem wiem jasne rotory mam już miesiąc) :decayed:

Nie wiem czy dobrze robię, zobaczymy czy ruch jest słuszny - ale zdecydowałem się na ponowną zmianę kapci a największym zaskoczeniem jest rozmiar bo 19 :facepalm:

Nigdy nie sądziłem że zmienię kiedyś rozm. na mniejszy - ale chyba w najbliższym czasie tak się stanie - zobaczymy czy zmiana będzie na plus czy minus

Porąbaniec :):facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, a skąd ta zmiana na 19" coś to za wzór wypatrzył?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nowego czy szokującego - ROTORY :decayed:

Napaliłem się ostatnio na ori rotory z S5 i RS5 - te drugie zbyt wystaja ale te pierwsze czyli szer.9' i ET33 przy odpowiednich oponach podejdą a ich głębia w porównaniu z moimi obecnymi jest powalająca- oczywiście wolałbym 20 cali ale wspomniane wcześniej ET występuje tylko w 19 calach - i tak się zastanawiam czy tak czasem zwiekszenie głębi kosztem zmiejszneiu o 1 cal nie wyjdzie całość autku na lepsze

Oczywiście jest duża szansa że będę miał jednocześnie jedne i drugi i ostatecznie zostawię te ładniejsze - ale coś czuję że już się nacieszyłem 20 a te 19 juz widziałem na żywo i wyglądają slicznie - tym bardziej że to nówki sztuki w ori

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Moje obecne mi się podobają ale drażni mnie ich płaskość i mogły by 5mm bardziej wystawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...