Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :)

P.S. zainteresowani via toolem do osobówki mają fajna promocje ... czyli zakup urządzenia za 100 zł i w tym już 50 zł doładowane czyli samo urządzenie wychodzi 50 zł a nie tak jak jeszcze pare dni temu ponad 150 zł ... promocja czasowa spieszyć się ... ja kupiłem dziś po 6 rano :D ... hejtującym od razu odpowiem na pytanie po ciul to komu ... ja śmigam do roboty autostradą więc mega wygoda ... omijanie korków do bramek... brak konieczności otwierania szyb zimą gdy sa jeszcze przymarznięte czy latem jak auto ładnie wychłodzone przez klime ... :D:D:D i dodatkowy plus ... jadac raz czy dwa razy w roku na kamien sl to wiekszosc leszczy w audi a4 bedzie się bawic w bileciki a ja przetne przez bramki jak prawdziwy japoński przecinak :D:D:D:D

No to ... :beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci ...Hmmm...moze jest cos w tym racji....gdzie kupowałeś ?

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ...Hmmm...moze jest cos w tym racji....gdzie kupowałeś ?

wysłane z htc

Praktycznie kazda stacja benzynowa przy a4. Ja dokładnie kupiłem między kleszczowem a zjazdem na rybnicką przy scanii.

Dodam tylko ze te doladowane 50 zl nie przepada czyli jak ktoś się skusi a nie pojedzie płatnym odcinkiem to i tak kasa nie przepada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzimy sie wieczorem...tylko nie wybierz rozowego bo se na szybie 2 montujesz...

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzimy sie wieczorem...tylko nie wybierz rozowego bo se na szybie 2 montujesz...

wysłane z htc

Juz o tym myślalem zeby ci go opier... na rozowo sprayem hahahahahaha bedzie fun .... niestety twn do osobowek jak malutki ... nie taki duzy jak do dmc powyżej 3.5 t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Bry :)

P.S. zainteresowani via toolem do osobówki mają fajna promocje ... czyli zakup urządzenia za 100 zł i w tym już 50 zł doładowane czyli samo urządzenie wychodzi 50 zł a nie tak jak jeszcze pare dni temu ponad 150 zł ... promocja czasowa spieszyć się ... ja kupiłem dziś po 6 rano :D ... hejtującym od razu odpowiem na pytanie po ciul to komu ... ja śmigam do roboty autostradą więc mega wygoda ... omijanie korków do bramek... brak konieczności otwierania szyb zimą gdy sa jeszcze przymarznięte czy latem jak auto ładnie wychłodzone przez klime ... :D:D:D i dodatkowy plus ... jadac raz czy dwa razy w roku na kamien sl to wiekszosc leszczy w audi a4 bedzie się bawic w bileciki a ja przetne przez bramki jak prawdziwy japoński przecinak :D:D:D:D

No to ... :beer::beer:

Mam już to od roku :decayed: Płaciłem 135 za urządzenie plus doładowanie (no ale wtedy nie było żadnych promocji) i powiem, że branie bilecików na bramkach jest dla cieniasów :decayed: Wpierdalam się na pas dla tirów i śmigam bez durnych bilecików/opłat. Stan doładowania sprawdzam na stacji BP na Żwirki/Rybnickiej a potem tylko śmieje się z osobówek stojących w kilkunastosamochodowym korku :decayed:

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ps. Dla zainteresowanych to minimalna kwota doładowania - 50 zł. Górnej granicy nie ma

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Stan doładowania urządzenie sygnalizuje też odpowiednim pikaniem (w instrukcji jest opisane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie po co wam ten viatoll w stronę KRK on nie działa :wink: a zakup jeżdżąc raz w roku na Wrocek to się mija z celem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie po co wam ten viatoll w stronę KRK on nie działa :wink: a zakup jeżdżąc raz w roku na Wrocek to się mija z celem :facepalm:

Na kraków jechałem w roku 2013 jakieś 3 razy a na wroclove jezdze 2 razy dziennie bo do roboty śmigam a4 ... stąd w moim przypadku duża wygoda z posiadania tego urządzonka które jest totalnie bezobsługowe ... nawet baterii nie ma ani kabelka zasilania.

Wszystko zależy kto gdzie jeździ jednym jest przydatny innym nie a dałem info tylko dlatego że cena jest naprawde okazyjna a nie wiadomo czy za jakiś czas nie będzie to obowiązkowe bo mają bramki likwidować z powodu korków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2016r jak dobrze kojarzę znikną bramki:wink: co do obowiązku to tylko na autostradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry, ja będę

do 2016r jak dobrze kojarzę znikną bramki:wink: co do obowiązku to tylko na autostradzie

2017 ale to takie polskie plany, a wiadomo jakie są realia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę :wink:

brac grilla? :naughty:

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Seba, weź te kółka jak Ci się przypomni... a jak nie dasz rady to też się nic nie stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę że będzie parę osób, może Was jednak odwiedzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...