Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nie no Mironek ja za grosze ją moge odkupić jak niechcesz jej oddawać :> :polew:

mówisz 2 lata...to jestem pierwszy na liście do odkupienia Twego paździocha :naughty:

tak liczyłem że za rok na wiosne czyli 2010 będziesz chciał sprzedać...ale jak jednak na 2011 to lepiej dla mnie bo są sporo większe szanse że będzie MOJA :wink4:

piszę poważnie :cool1:

ps. zrezygnowalem z plastikowego seata...bo Audi to Audi...w takim razie na ten czas oczekiwania na wspaniałą moją przyszłą B6 kupie sobie motor :naughty:

i dbaj Prezes dbaaaajjjj :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pucek kto to wie czy 2010 czy 2011 :)

Najalepiej daj 10 tyś zaliczki i czekaj kiedy przyjadę pod Twój dom oddać Ci furke :decayed: czy to będzie 2010 czy 2011 hhhhmmm niech to będzie zaskoczenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję 10001 PLN i podjedziesz do mnie. :polew:

jeste pod Twoim domem ale nikt mi nie otwiera :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostaw ją na podwórku a kluczyki pod starym kapeluszem na parapecie.A wrócisz taxi bo ja w pracy i niestety cię nie odwiozę.Chyba,że brat swoim E36 ale żeby ci kupra nie popaliło. :tongue4::polew::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fantazje...

przecież każdy już wie że Prezesowe B6 będzie moje...

bo kto się nim lepiej zaopiekuje jak maniak który traktuje auto na 1 miejscu :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bijesz punkty Pucek bijesz :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 12:36_________________________________________________jak jeszcze go zarejestrujesz S1 PUCEK to chyba dam Ci rabat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w takim razie jeździć? niedługo muszę rozrząd zrobić.

P.S. coś z tym Vag-iem wam nie wyszło rano nie było kombi ;( :P

Kombi to przy okazji roarzadu ci zrobimy, bo niestety mielismy tylko wersje demonstracyjna vaga :tongue4:

Co do rozrzadu to poza spotowymi mechanikami znam 2 dobrych:

-jeden bosch-e na Jana III Sobieskiego kumpel robil u nich rozrzad i jak narazie jezdzi, nie sa drodzy (okolo 800zl z robota) jedyne co to miejsce ich pracy nieciekawe,

-drugi nazywa sie Jacek ul. Dolnej Wsi zajmuje sie moim autkiem od samego poczatku nie jest moze tani, ale gwarantuje, ze jak cos robi to robi to pozadnie i na dobrych czesciach, zawsze jak cos siadlo np po miesiacu wymianial na swoj koszt(zadko ale bywalo) tak samo ojciec z paskiem do niego jezdzi i sporo innych ciekawych autek np. porsche i inne klasyki, zna sie na rzeczy i tyle. Jak bys byl zainteresowany to daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje 10500 tysia i czekam :polew: obiecuje że nie będę bokami chodził na spotach :naughty: no może czasem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się przyłączę a co tam raz się żyje i raz tylko takie autko się trafia :decayed:

10500,02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardzo maly przeskok, ale zawsze cos... daje 10500,73 :evil:

P.S. gdyby mial przynajmniej kolpaki na kolacha to cena napewno bylaby duzo wyzsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mięczki

SIEMANKO wogóle :hi:

ja daję 20000 + moje prawie nie bite :kox:czerwone cacko :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra...teraz to leże i kwicze ze śmiechu...

buhhahahahha :polew: ten Twój PRAWIE nie bity czerwony ogier...nie no wymiękam... a Wam i tak Prezes nie sprzeda...bo ja byłem pierwszy :wink4:

heheh Miron wygadałeś..chciałem właśnie taką tablice sobie zamówić :polew: :> powaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mięczki

SIEMANKO wogóle :hi:

ja daję 20000 + moje prawie nie bite :kox:czerwone cacko :decayed: :decayed: :decayed:

Koniec pitolenia - piterra przebił wszystkich - przekonał mnie nie bitym b5 ( takich jest na palcach policzyć ) - Pucek, sory - tak wyszło - szukaj sobie leona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto się jutro objawi?? :D

będę się starał - może jeszcze zabiorę kumpla z A4 B5 ( 97r avant 1.9tdi + chip compsport na 145 kucy xenon diody tył ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pupa, ale mnie Prezes zdołowałeś...jak czerwona niebita strzała Cie bardziej rajcuje to ja niewiem...no fakt! te 101 arabskich koni robi swoje!!! :kox:

no jak już wiadomo mnie kolejny raz nie będzie:/ niestety druga zmiana, więc nie zobaczycie mojego poobijanego padła, szukam lakiernika/blacharza i zaczynam rezać conieco i modować :>

zwykły lakiernik mi pomaluje felgi bez problemu czy szukac szpeca od felg?

edit

krolu przegłeś... :wink4: co prawda avanty B5 nie są ciekawe, ale B6 to bajka...lepiej sprecyzuj swoją wypowiedz bo Prezes ujeżdza avanta B6...więc podpadniesz :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avanty mogą miec i 300 kM i tak są do bani :D

Nie no avanty nie są takie złe co powiesz o autkach na :ON: to jest porażka :gwizdanie: :naughty::kox:

Ps: wiem że nikogo to nie zdziwi bo w końcu "nawet jak mnie nie ma to jestem" :naughty: jak to ktoś zarzucił (Pelex chyba) no i że jestem tam zameldowany :polew: :polew: (jak stwierdził Miron) to jutro będę :cool1::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...