SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

No co jest ludziska rodzice wam komputery pozabierali czy jak :kox:

Panowie jest dobrze nie zarzynacie mnie postami tylko cztery stronki od wczoraj to jest :good:

Ja tak jak już pisałem może na jakąś chwilkę wpadnę ale o której to nie wiem pewnie pod koniec spota :( tak wyszło

Mam pytanko do tych co mają HIDy. Czy komuś zdarzyło się tak że nie zawsze jedna z lamp się zapalała za każdym razem ? Bo u mnie jak nazłość strona od kierowcy szwankuje i co gorsza nie daje rade określić dlaczego tak się dzieje bo jeżeli przekładam lampy z prawej na lewą i odwrotnie to obydwie się normalnie zapalają i nie ma problemu, więc ani palnik ani przetwornica :no:

Wiem że xenon jak ma za małe napięcie to może się nie zapalić :mysli: być może to jest przyczyną ale przy światełkach standardowych nie widze różnicy w świeceniu więc napięcie będzie ok

Co to jak tak wyszło a piwka się nie napijesz :kox: już dawno cię nie było to nie wymyślaj i wpadaj :wink4:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 10:12_________________________________________________Ponawiamy prośbę

Panowie zapraszamy do wątku:

Podawajcie jakieś propozycję bo żeby to jakoś fajnie zorganizować to już musimy myśleć i załatwiać powoli :good:

bry :hi:

ale pobalowałem wczoraj :wallbash::decayed:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 10:51_________________________________________________ok spadam wypucować furmanke i się poopalać na działke :gwizdanie: :tongue4:

Hihi, ciekawe czy ja tam trafię drugi raz. Zobaczymy :>

jakby co to dzwoń do mnie

Brak styku na wtyczce lub kabelkach.

Odnośnie dzisiejszego spota, to mnie dziś nie będzie. Chciałbym wpaść do was, ale mam imprezkę rodzinną która się zaczyna o 16-tej, no więc kolizja- czołówka interesów. Pozdrawiam i życzę smacznej kiełbasy i zimnego piwa :wink4:

Witam z rana :hi:

wlasnie wstalem , po 14h snu i maxymalnie zmeczony jestem hehe , ale do popoludniu powinienem dojsc do siebie :)

trzeba sie ogarnac , dojsc do siebie i wyskoczyc na dwor autko wyczyscic (ale tylko wewnatrz) o ile da rade. jak sadzicie - taki wynalazek jak odkurzacz na pare - sprawdzi sie w czyszczeniu srodka ?? :mysli:

:hi: Witam w poludnie mam grila takze nie bedziemy musieli wedzic przy rurach wydechowych jeszcze tylko wegiel na jakiej stacji dorwe i bedzie gril jak malowany no to spotykamy sie o 16.00 na pewno juz jo :mysli:

Witam z rana :hi:

Chcialem napisac, ze tez mam grila, ale diman mnie wyprzedzil :> mam tez chyba z 2kg kielbasy, wiec mysle ze jak krolu dowiezie swoja to napewno starczy dla kazdego :good:

Cos malo postaraliscie sie z tymi stronami, piwa nie bedzie :(

[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 12:52_________________________________________________Pucek dzieki za dobre checi

Hello

więc widzimy się o 16 na Arenie

ja też zabiorę więcej kiełbasek, jakiś ketchup i coś tam jeszcze