Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Ślązaki :siema:

Mironek mam prośbe , nie strasz mojej kobity pod Wawelem bo sie strasznie zestresowała :polew: :polew: :polew:

:hi: Cuberek - zestresowana była to fakt, ale bardziej z faktu, że nas gdzieś razem zobaczysz :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 22:17_________________________________________________Cuber - Ty wiesz - jestem wszędzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, Miron ... teraz bedzie jej musiał jakiegoś dobrej jakości pasa cnoty poszukać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czster fotki które wkleiłeś do działu "galerii zlotów śląskich" są kozackie - a ta fotke w której uchwyciłeś w powietrzu hummera w dodatku dachem do dolu to normalnie mitrzostwo świata.Efekt byłby dużo lepszy gdyby w tym czasie hummer był obudową.Ale fotka jest naprawdę miazga.

Ps. Nie rób mi zdjęć na wydechu :polew:

Ciesze sie, ze Ci sie podobaja :good: Niestety nie uchwycilem "Hummera" z obudowa, bo dlugo z nia nie pojezdzil :tongue4:

P.s. Nastepnym razem nie bede robil Ci zdjec z profilu tylko od przodu :>

Hmmm :mysli: tego księżyca nie pamiętam :naughty: zdjęcia :good:

Ksiezyc byl, tylko nie kazdy go zauwazyl :evil:

@Czester - 1 mistrzowska :kox:

No wlasnie mysle nad 1 labo 3 :mysli: Tylko zeby Ci tam z gory, nie stwierdzili, ze wjechalem w pole i zrobilem zdjecie auta, bo juz takie teksty posuwali :polew:

[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:42_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Co za bałwan :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.rynkowy.com.pl/wiadomosci/?p=4175#more-4175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes jak Ci sie zapalił wykrzyknik na pomarańczowo i 3 razy piknął to sprawdz sobie naładowanie akumulatora, zawsze to sie ujawnia rano po pierwszym zapaleniu. Jak go zagasisz i znowu zapalisz to moze juz tego nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi :vaglogi: za aplikuje dynamiczne :wink4: bo dym czarny daje strasznie z rury :evil:

Proton ty przypadkiem nie umiesz takowych zrobić :naughty:

Czester właśnie rozmawiałem z Irkiem byłym właścicielem tej Audicy i mówił że koleś dostał 600 mandatu narazie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi :vaglogi: za aplikuje dynamiczne :wink4: bo dym czarny daje strasznie z rury :evil:

Proton ty przypadkiem nie umiesz takowych zrobić :naughty:

Czester właśnie rozmawiałem z Irkiem byłym właścicielem tej Audicy i mówił że koleś dostał 600 mandatu narazie :wallbash:

Pelex gdybym dzisiaj nie wyjezdzal, to logi bym Ci zrobil, moze nie takie idealne, ale zawsze cos :gwizdanie:

Co do tego kolesia to ja bym mu doje... z 1000zl mandatu za jego glupote, i drugie tyle kary. Widzialem go raz na lotosie, straszny palant, i ponoc ministrant byly :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gamoń przeokrutny :wallbash: i teraz całe gliwice będą krzywo patrzeć na :a4fan::chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gamoń przeokrutny :wallbash: i teraz całe gliwice będą krzywo patrzeć na :a4fan::chytry:

Dokladnie :wallbash: takiego to tylko :baseball: :baseball: fajne komentarze byly pod spodem, nie wiem czy czytales :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahha ale ciemnota musi jeździć tym białym audi (tym z linku :decayed:)

czy aby nie ten koleś jeździł na knurowskich blachach??? bo pamiętam na pierwszym spocie, na Forum stała taka tam z boku, i gość bał się chyba podjechać, a jeździł na xenonie 8000k...

od dzisiaj II zmiana - cały tydzień w piii.... :wink4:

to nic, nie spamujcie za dużo, Miron myślałem że ułożyłeś jakieś Q7, a tu lipa, nawet A5 nie dałeś rady :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahha ale ciemnota musi jeździć tym białym audi (tym z linku :decayed:)

czy aby nie ten koleś jeździł na knurowskich blachach??? bo pamiętam na pierwszym spocie, na Forum stała taka tam z boku, i gość bał się chyba podjechać, a jeździł na xenonie 8000k...

od dzisiaj II zmiana - cały tydzień w piii.... :wink4:

to nic, nie spamujcie za dużo, Miron myślałem że ułożyłeś jakieś Q7, a tu lipa, nawet A5 nie dałeś rady :polew:

Pucek to chyba ta, nie ma takiej drugiej w Gliwicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

ok już doszedłem do tego co to jest dzisiaj z mechanikiem... okazało się że po wymianie tarcz i klocków w lewym tylnym kole łożysko jak wskoczyło na miejsce to się luz zrobił.. wszystko ładnie już zrobione i problem się nie powtarza :)

Pittera :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety nie ma mnie od dzis do niedzieli. Jade na spozniona majowke. Na spocie tez mnie nie bedzie :( Bawcie sie dobrze, i nie spamujcie za duzo, zeby nie stracil calego dnia na czytanie forum :>

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

ok już doszedłem do tego co to jest dzisiaj z mechanikiem... okazało się że po wymianie tarcz i klocków w lewym tylnym kole łożysko jak wskoczyło na miejsce to się luz zrobił.. wszystko ładnie już zrobione i problem się nie powtarza :)

Pittera :drunk:

czyli tak ja ci pisałem

fajnie że to nic groźnego

ale to jest właśnie AUDI

nic poważnego się nie psuje tylko zawsze jakaś pierdoła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 13:06_________________________________________________Pelex poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_brak_mocy-t78572.0.html;msg788272;boardseen#new

może coś ci to pomoże

[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 13:36_________________________________________________czy ktoś mi coś napisze

czy warto zaciemniać szybki folią za 20 zeta

pisać opinie[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 14:16_________________________________________________przyszły tajle

więc zaraz idę wymieniać

w końcu pożegnam ten klikający przegub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester i Pelex o jakim wydarzeniu piszecie z białym a4 byłym od Irka?? bo tak czytam ale nie wiem o co halo??

Raz widziałem tego gościa jakiś młodzik w czapeczce ledwo zza drzwi wystaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester miałeś mi napisać co za środkiem pozbywałeś się lakieru bezbarwnego z felg :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi :vaglogi: za aplikuje dynamiczne :wink4: bo dym czarny daje strasznie z rury :evil:

Proton ty przypadkiem nie umiesz takowych zrobić :naughty:

Umiem, ale trochę daleko masz chyba do mnie. No chyba, że planujesz wypad na południe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki czytaj uważniej :naughty:

http://www.rynkowy.com.pl/wiadomosci/?p=4175#more-4175

Kurcze Proton chyba tak zrobie i się do Ciebie wybiore tyle tylko że nie wiem czy akurat na Spota czy znalazłbyś dla mnie czas w inny dzień? :)

Piterra już to czytałem ale dzięki za zainteresowanie :notworthy: jak już zaczne rozbierać to wole wiedzieć od czego ewentualnie zacząć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...