Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ty mi tu nie wymyślaj żadnych konkursów, a kolej na mnie albo Majka, ale wszystko zależy kiedy to będzie bo mam teraz te dwie nie fortunne zmiany :tongue4:

lece...

bawcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ps 2. Krisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64301.0.html;highlight=o%C5%9Bwietlenie+wn%C4%99trza

szukaj bo na dalszych stronach są opisy żarówek w modelach z poszczególnych lat (przed liftem, po pierwszym i po drugim) a tam były jakiś różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :good:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 20:02_________________________________________________Ps. Ale czekaj bo ty masz przed lift to jakoś tak jak ja a mi się za bardzo nie zgadzało z tym co było napisane (tzn rurkowe były jakoś inaczej ilościowo w stosunku tam do ich długości) najlepiej to powyjmuj rurki i idź z nimi do sklepu a reszta żarówek się zgadza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rurki właśnie były ok , tzn prawie , musiałem tylko blaszki rozgiąć lekko i ok , ale chce pozmieniać wszytsko na białe ledy , bo narazie mam jakby to ująć - choinkę w aucie :gwizdanie:

muszę podjechać gdzieś do norauto , może koło areny , bo w zabrzu kicha , nie ma , dzisiaj byłem_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox (a koło elektronika (za rogiem) masz sklep ze sprzętem car-audio i tam też mają ledy) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w "elektoniku" w Gliwicach na Dworcowej

hmm , to ja podjadę najpierw do scalaka w zabrzu , jak tam nie będzie , to się do Gliwic pofatyguję , dzięki za namiar

Kris ja kupowałam tu i napewno sa .

Company name: Jarcars Elektronika Czesci Samochodowe Hurtownia

Short name: Jarcars

Address: 3-go Maja 76,

41-800 Zabrze

New voivodship: slaskie

Phone(s): 0048 32 2786432

Mobile: 0048 607620958

WWW: www.jarcars.pl

Ja tam na ich stronie nie widzę ledów :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w "elektoniku" w Gliwicach na Dworcowej

hmm , to ja podjadę najpierw do scalaka w zabrzu , jak tam nie będzie , to się do Gliwic pofatyguję , dzięki za namiar

dzięki , napewno zajrzę :good:

Kris ja kupowałam tu i napewno sa .

Company name: Jarcars Elektronika Czesci Samochodowe Hurtownia

Short name: Jarcars

Address: 3-go Maja 76,

41-800 Zabrze

New voivodship: slaskie

Phone(s): 0048 32 2786432

Mobile: 0048 607620958

WWW: www.jarcars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi::)

Gregory niestety nici z piątku bo mój tata ma na popołudnie :confused4: ;( ;( może następnym razem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi browarami to mi jest obojętnie czy teraz czy później i tak pewnie w tym tygodniu strzeli 700 :naughty: Pucek bedziesz teraz w piatek?? i czy stawiasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi::)

Gregory niestety nici z piątku bo mój tata ma na popołudnie :confused4: ;( ;( może następnym razem... :)

spoko , to niech przyjedzie tata Guregora :tongue4:

Pucek, to kiedy ja mam jechać oglądać to auto ?? no ja też mam kawałek do tej dąbrowy czy kaj to tam jest :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________

dzisiaj jestem przy bramce wjazdowej , patrze , audi b6 avant czarny - nawet fajny z naklejką przedemną na klapie , chcialem podjechać i pogadać , ale patrze i ...: kaszana.pl.eu , zrezygnowałem :tongue4:

jak miał rejestracje SO to znam :gwizdanie: fajny koleś :wink4: a z czasem wszyscy fajni przejdą tutaj :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi::)

Gregory niestety nici z piątku bo mój tata ma na popołudnie :confused4: ;( ;( może następnym razem... :)

spoko , to niech przyjedzie tata Guregora :tongue4:

:polew: :polew: :good::decayed:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 09:03_________________________________________________Ps. Gregor miałeś mi wysłać numer z etki :wink4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 09:09_________________________________________________Dobra spadam bo tak się rozpisaliście że nie nadążam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY z rana :hi: :hi:

jak miał rejestracje SO to znam :gwizdanie: fajny koleś :wink4: a z czasem wszyscy fajni przejdą tutaj :decayed:

chyba tak , z tego co pamiętam , bodajrze Oświęcim , ale ręki sobie obciąć nie dam :>

SO to jest Sosnowiec a Oświecim to chyba KOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY z rana :hi: :hi:

jak miał rejestracje SO to znam :gwizdanie: fajny koleś :wink4: a z czasem wszyscy fajni przejdą tutaj :decayed:

chyba tak , z tego co pamiętam , bodajrze Oświęcim , ale ręki sobie obciąć nie dam :>

SO to jest Sosnowiec a Oświecim to chyba KOS

miało być bez tego "chyba tak..." na początku , bo chyba to KOS był , dzięki Majki za sprostowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi::)

Gregory niestety nici z piątku bo mój tata ma na popołudnie :confused4: ;( ;( może następnym razem... :)

A żebyś wiedział że nici. Ja też nie poszaleje bo sprzęgło zaczęło ślizgać to kres jego wytrzymałości i dwumas też ma już dość. Koniec dymanicznych przyspieszeń do czasu wymiany sprzęgła obniżyłem doładowanie, aby to jakoś kleiło. Myślę, że do tygodnia sprawa sprzęgła powinna się rozwiązać :wink4:

Ps. Gregor miałeś mi wysłać numer z etki :wink4:

Czekaj.....czekaj, numer z Etki o co chodziło :mysli:

Aaaa..., wiem Hall. No to hall do AEB to:

: 058 905 161 B

Kup taki to wymieni się na spocie, bo to 5 minut roboty, jedna śrubka. Potem zobaczymy jak ten twój glut jeździ. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wiec, w piatek mnie nie ma, czyli jak bedzie 700 to Majk najwyzej postaw :wink4:

chyba ze postawie w sobote, ale tam nie kazdy bedzie wiec nie bede wydziwial

niech ktos zadzwoni do dimana, on bedzie chetny na paintball

no Kezor, moze byc dzisiaj, szczerze to ja predzej jak w sobote przed strzelaniem nie podjade :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 12:19_________________________________________________patrzcie co mi przyszlo na maila... :polew:

Witam serdecznie! Jestem przedstawicielem salonu samochodowego BODZIO-CAR

Katowice ul. G. Hallera 2 (Katowice-Szopienice). Mamy klienta, ktory poszukuje

dokładnie takiego samochodu jak pan/pani posiada. Jezeli interesuje Cie

sprzedaz samochodu za naszym posrednictwem prosze o PILNY KONTAKT w godzinach od

11-20tej 693-596-969 lub 353 30 32 z Poważaniem Agnieszka Supernak.

co Wy na to? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wiec, w piatek mnie nie ma, czyli jak bedzie 700 to Majk najwyzej postaw :wink4:

chyba ze postawie w sobote, ale tam nie kazdy bedzie wiec nie bede wydziwial

niech ktos zadzwoni do dimana, on bedzie chetny na paintball

no Kezor, moze byc dzisiaj, szczerze to ja predzej jak w sobote przed strzelaniem nie podjade :rolleyes:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 12:19_________________________________________________patrzcie co mi przyszlo na maila... :polew:

Witam serdecznie! Jestem przedstawicielem salonu samochodowego BODZIO-CAR

Katowice ul. G. Hallera 2 (Katowice-Szopienice). Mamy klienta, ktory poszukuje

dokładnie takiego samochodu jak pan/pani posiada. Jezeli interesuje Cie

sprzedaz samochodu za naszym posrednictwem prosze o PILNY KONTAKT w godzinach od

11-20tej 693-596-969 lub 353 30 32 z Poważaniem Agnieszka Supernak.

co Wy na to? :decayed:

zobacz ile dają i jaką sobie liczą prowizję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...