Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

witamy :hi:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 11:00_________________________________________________zapraszamy B6 na zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Oooo Prezes widzę nadrobił :kox:

Miron a na paintballu będziesz czy się boisz drużyny benzynek :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się - dlatego nie będę :decayed:

może uda mi się na grill podjechać ale i to jeszcze nic pewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos na spocie ma moze kabel VAG? Poszukuje tez manetki o numerze 8E0 953 503 B.

Pozdrawiam

[email protected]

gg 514 88 79

Audi A4, B6, AWX

Ile razy to jeszcze wkleisz zanim domyślisz się że ZAUWAŻYLIŚMY :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos na spocie ma moze kabel VAG? Poszukuje tez manetki o numerze 8E0 953 503 B.

Pozdrawiam

[email protected]

gg 514 88 79

Audi A4, B6, AWX

fajnie że sie zacząłeś udzielać po moim PW ;)

jak chcesz coś kupić to masz specjalny dział kupie lub sprzedam.

kabel do Vaga ja mam, nie wiem czy będe jutro na spocie ale będe napewno w Sobote na grillu ;) [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 14:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_przelacznik_zespolony_tempomat_modul_kompletny_zestaw_i_inne-t91230.0.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9168076 byłem dziś oglądać i tak:

1. komis o dupe rozczaś na zadupiu (jak dla mnie) i mały i dużo aut (raczej średnich)

2. koleś z d*py , nic nie wiedział o aucie , nie ma książki , kupił auto w jakimś komisie w dojczach , ale zupełnie nic nie wiedział o aucie ani nic nie robił.

3. Auto

+1.8TQ , czysto chodziło jak na moje mega ucho :cool1:

+wnętrze (czarna podsufitka , czarne plastiki , 4el szyby , skóro-welur , kiera S4 , podświetlane osłonki przeciwsłoneczne ;] )

+prawe lusterko symetryczne

+18ki z dobrymi oponami i jak na moje oko jakieś większe hamulce :cool1:

+kluczyk scyzoryk

+wszystkie szyby poza przednią 99 , na przedniej nie było daty

-maska sprzedlifta ,

-naprawiane prawe nadkole (brzydkopomalowane )

-skorodowany trójkącik przy tylnym oknie :mysli:

-wyprysk na listwie tylnej klapy

-lampy FK bez xenonu

-znalazłem jakiś luźny kabel zakończony jakąś nieznaną mi wtyczką (wisiał niepodpięty) :kwasny:

-przy przedniej szybie jakoś dziwnie szły listwy wzdłuż drzwi

-malowany przedni zderzak

-białe wieśniackie tarcze na zegary , obklejone chrom-folią listwy ozdobne.

-nie odpalił od strzała , może słaby aku od stania w komisie

reasumując , trzeba podjechać na stacje diagnostyczną , zvagować i musisz sam podjąć decyzje. chociaż środek bajeczny jakby wymienić tarcze i listwy :decayed: [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 15:59_________________________________________________Vin auta WAUZZZ8DZYA080310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak mi teraz Keżorek napisz, czy Ty byś się nim zainteresował?

w ogóle to jechałeś nim? luzy na kierownicy może sprawdzałeś? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 16:12_________________________________________________Landryn a coś taki nerwowy? :decayed:

tak w ogóle to DZIĘKI Keżor :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn a coś taki nerwowy? :decayed:

Ja nerwowy :mysli: niemożliwe :no:

I skończ kur*a z tym landryn bo jak cie kur*a spotkam to ci tak napie**ole że się zesr*sz do kur*y nędzy :bicz3: :bicz::bicz2::baseball::takiego::punish::decayed:

I w ogóle co ty mi tu sugerujesz że ja jakiś kur*a nerwowy jestem :mysli:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak mi teraz Keżorek napisz, czy Ty byś się nim zainteresował?

w ogóle to jechałeś nim? luzy na kierownicy może sprawdzałeś? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 16:12_________________________________________________Landryn a coś taki nerwowy? :decayed:

tak w ogóle to DZIĘKI Keżor :good:

niestety nie jechałem nim.

nie zainteresowałbym sie nim bo to benzynówka,

ale środek ma MEGA wypas , a z zewnątrz do przeżycia ;] , zostaje jeszcze sprawa tego jak bardzo był bity , bo może sie wdupił w dzika czy cuś :chytry: ale chopek który tam był rozłożył mnie na łopatki jak cały czas gadał , nie musi pan go kupować jak sie panu nie podoba , ja w nim nic nie robiłem, takiego przywiozłem , ale jak mu powiedziałem że koleś sobie przełożył podsufitke z S4 to kurfa pado : taaa to sobie właściciel na zamówienie załatwiał w audi ( a przecież nic o aucie nie wie ;] , no i gada że lampy ma wsadzone po 700zł za sztuke , a tak naprawde kosztują 700 za kpl , no i nie jest to xenon a zwykłe żarówy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

jeszcze raz wielkie dzięki Keżor że tam podjechałeś, pooglądałeś i napisałeś co myślisz, ja i tak nie mam kiedy tam jechać go oglądać, ale jak widzę że koleś jest taki zleksza dziwny że mówi że pan go kupować nie musi, to ciekawe jak by zareagował gdyby to auto zaczeło oglądać 5 chłopów, z laptopem i pokazujący każdą bolączkę tego auta, obstawiam że by nas wy***ał :polew:

pozatym "troszkę" rano popiłem i niedawno wróciłem z roboty dopiero, "troszkę" na bani jeszcze, a byłem na nocce :decayed::polew:

a za godzinę do roboty :disgust:

LANDRYN, luuuuuzik, ważne jest że będziemy razem w drużynie to nic mi się nie stanie :naughty:

ale ogólnie to jakoś mało chętnych jest na paintball :thumbdown: trochę mnie to martwi, bo ELYTA się nie popisała :gwizdanie:

no i snajpera brak, kupił grill i reling i nie ma na kulki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek to dawaj jedziemy na parę autek weźmiemy sprzęt do vagowania parę lewarków i troszkę narzędzi, porozkręcamy go w kilku miejscach to może koleś zrozumie że z nami nie ma żartów i odda auto za pół ceny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Wedlug etki kod tego auta wychodzi na anglika ma L0R wbite i 0LL to dwa kody na Anglię ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lookhash - fajny avatar :wink4:

:mysli:

jeszcze raz wielkie dzięki Keżor że tam podjechałeś, pooglądałeś i napisałeś co myślisz, ja i tak nie mam kiedy tam jechać go oglądać, ale jak widzę że koleś jest taki zleksza dziwny że mówi że pan go kupować nie musi, to ciekawe jak by zareagował gdyby to auto zaczeło oglądać 5 chłopów, z laptopem i pokazujący każdą bolączkę tego auta, obstawiam że by nas wy***ał :polew:

pozatym "troszkę" rano popiłem i niedawno wróciłem z roboty dopiero, "troszkę" na bani jeszcze, a byłem na nocce :decayed::polew:

a za godzinę do roboty :disgust:

LANDRYN, luuuuuzik, ważne jest że będziemy razem w drużynie to nic mi się nie stanie :naughty:

ale ogólnie to jakoś mało chętnych jest na paintball :thumbdown: trochę mnie to martwi, bo ELYTA się nie popisała :gwizdanie:

no i snajpera brak, kupił grill i reling i nie ma na kulki :decayed:

:decayed:

nie martw się - na te 6 kulek kase bym znalazł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Panowie :hi:

Za 2 tygodnie wreszcie wpadam do was na spota :notworthy:

Pelex mogę na Ciebie liczyć z tym tempomatem? :cool1:

Tak poza tym to zaśmieciłem trochę dział "Sprzedam" więc jak by ktoś coś z tego potrzebował to pisać :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd 17664 (P1256)

- Czujnik G62 temperatury płynu chłodzącego ma przewrę lub zwarcie z potencjałem +

Możliwe przyczyny usterek

- Uszkodzony czujnik G62

- Przerwa w ciągłości przewodu lub zwarcie z potencjałem +

Możliwe następstwa

- Czarny dym przy uruchomieniu silnika

- Swiece grzeją sie przez 20 sekund

Sposób usunięcia usterki

- sprawdzić czujnik G62 i w razie konieczności wymienić

- sprawdzić wiązkę elektryczną czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi prawdopodobnie walnięty czujnik temperatury płynu chłodzącego :wink4:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 21:51_________________________________________________wyprzedziły mnie dziewczynki :wallbash::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...