Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie z rana :bry:

szybka kawka dla podniesienia cisnienia i gibam do garazu na wycenke milego dnia wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

witajcie z rana :bry:

szybka kawka dla podniesienia cisnienia i gibam do garazu na wycenke milego dnia wszystkim zycze

daj cynka jak poszło

Zlocik dziś oczywiście Arena :wink4:

Byłem wczoraj na nocnym ściganku w SK - i jak myslicie kogo nie zabrakło :naughty:................. Krola oczywiście.

Podglądał techniki ruszania - chyba się szykuje na łojenie wszystkich z SG :naughty:

Ogólnie było fajnie - ściganko miało być na 22.00, przyjechałem 22.05 a o 22.30 już byli niebiescy :polew:

.............. to się pościgałem :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 08:41_________________________________________________Czester jak tam temat B6 ? kupujesz/nie kupujesz - jedziesz oglądać ta wypasioną czy olewasz furacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron... Katowice tam wpadają regularnie... był jeszcze Miszka, zwykle jest Wolf ale w tym tyg. ma 2 zmianę no i Keżor ale jego autko jest chore... ;/

Powiem Ci w sumie, że tym razem niebiescy się nie popisali... 1 autko żadnej akcji... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie przez to, że te sciaganko jest regularnie to gliny nie mają problemów z rozwaleniem imprezy - takie coś musi być organizowane na ( tel. w różnych dniach i porach ) i w zdecydowanie mniejszym gronie ( mniejsza ilość gapii ) :wink4: Dokładnie tak jest to robione przed Żorami (parking Mr.Hamburger ) i jest o niebo lepiej - do SK już nie jadę bo to bez sensu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie przez to, że te sciaganko jest regularnie to gliny nie mają problemów z rozwaleniem imprezy - takie coś musi być organizowane na ( tel. w różnych dniach i porach ) i w zdecydowanie mniejszym gronie ( mniejsza ilość gapii ) :wink4: Dokładnie tak jest to robione przed Żorami (parking Mr.Hamburger ) i jest o niebo lepiej - do SK już nie jadę bo to bez sensu :wink4:

no to daj znać kiedy jedziemy na Zory :D w Katowicach jest w miarę fajne choć chaos straszny... chociaż ta brava co na 3 wyprzedzała to byla policja .... :kox: :kox: :kox: :kox: oni zatrzymali ta 207 co się ścigała...

A i opowiadaj co było w tej TT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu - ponoć seria w najmocniejszym wydaniu czyli 1.8TQ 225ps, ale wiesz jak to jest, czy była dłubnięta tego już mógł nie powiedzieć - ale ogólnie śmigał fajnie - no i fajnie ruszał.Jak mój kuzyn z nim wczoraj jechał to 2 razy go obiechał tak więc może miał seriie może nie, trudno powiedzieć[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:00_________________________________________________miejsce nie jest żłe - tylko ten rozpiździaj jest niedopuszczalny na tego typu imprezkach - moment i tragediia[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:01_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=bWuozP9FFGg&NR=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

co do wczoraj to faktycznie wolna amerykanka w Kato, duzo wiochmenow i gapiow ale nie ma nic lepszego blizej wiec i takie cos jest fajne, dodam jeszcze ze wczesniej tak kolo 21:30 motury pokazywaly co potrafia i to bylo warte uwagi,

ps Krolu ty sie na autach nie znasz....zlapali 206 a nie 207..........to pozwolisz ze zapytam jakie Audi Ty masz????

ps2 to byli ci Twoi koledzy ??? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

co do wczoraj to faktycznie wolna amerykanka w Kato, duzo wiochmenow i gapiow ale nie ma nic lepszego blizej wiec i takie cos jest fajne, dodam jeszcze ze wczesniej tak kolo 21:30 motury pokazywaly co potrafia i to bylo warte uwagi,

ps Krolu ty sie na autach nie znasz....zlapali 206 a nie 207..........to pozwolisz ze zapytam jakie Audi Ty masz????

ps2 to byli ci Twoi koledzy ??? :shocked:

To byli Ci najporządniejsi... :decayed:

a fakt to było 207... ale byly w nim 3 czarnulki wiec nie przykładałem uwagi co to za furka byla...

a ja mam Audi S4by krolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KROLU 206 a nie 207 :wallbash:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:20_________________________________________________ :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:20_________________________________________________Pogoda dziś odpowiednia - tylko co mi nie przyjedzie tyle fur co ostatnio :disgust:- mega frekfencja ma być dzisiaj :)[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:21_________________________________________________no i ta jedną strone chyba dacie radę dobić co ? bo ja zaraz zmykam :)[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:22_________________________________________________aż się nie mogę doczekać co Czester wymyśli :mysli: bo ostatnio coś wspominał, że jakieś mega dobre zagraniczne piwo przywiezie, że niby 0,5l 9,70zł kosztuje - muszę przyznać, że jeszcze takiego nie piłem.

Czester :notworthy: za ofiarność - Ty nas jednak musisz lubieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...