Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

już odwiedziłem warsztat- podpieli kompa - i co wybiło: wtryskiwacz na cylindrze 5- przerwa.

Odpowiedź była prosta: nie zapięli do porządku kostki do wtrysku. Auto odrazu zaczęło po odpaleniu chodzić normalnie-i eSa wróciła do życia. Prócz tego nie było żadnych błędów.

Co do tego 1400zł:pompka spryskiwacza, filtry powietrza, oleju,kabiny, paliwa, olej do skrzyni, do silnika, do dyfra, diagnostyka, uszczelnienie w jednym miejscu układu chłodzącego+wymiany.

Pięknie prawda :>

Ps. Olejki wszystko Motul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak wymienili to co napisałeś to cena nie aż taka straszna bo wymieniłeś ponad plan, czyli olej w skrzyni i dyfrze, jak oleje Motula to wcale nie są tanie, no więc nie jest źle, ale w tej kwestii niech wypowie się nasz TurboRezacz Gregor :decayed:

a ja wczoraj tzn. dzisiaj rano z roboty wracałem na śniegu, na letnich no i nie ma to jak napęd na 4 kółka :>

szkoda że nie hamuje tak jak rusza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też dziś pierwszy raz w życiu miałem okazje przjechać się quattro na śniegu rano do pracy i niestety też jeszcze na letnich- hamowanie naprawde ciężkie- ale rozpędzanie się i jak w zakręcie dodawałem więcej gazu eSa lekko bokiem poszła leciutka kontra i jedziemy dalej- coraz bardziej kocham ta markę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogi, bo to jedna jedyna słuszna marka :decayed:

ja tam raczej nie szaleje, jeszcze, bo nie wyczaiłem tego auta, będą zimowe (za tydzień) będzie śnieg to będzie jazda :naughty:

narazie to staram się nie rozwalić auta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z siostrą bo oni sobie organizują imprezę w Brennej... w długi weekend 11-14 listopad czy jakoś tak - koszt wynajęcia domku 100-120 zł 8 osobowy...

Domek przystosowany do przebywania tam w zimie... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.11.2009 Mayday Polska

11.11.2009 wracam do świata żywych

12,13.11.2009 II zmiana

ODPADAM :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru co ci sie z kapeluszem stalo ? :polew:

A proszę :hi:

zamienil na copka :witch1:

Dziwne :mysli: użyłeś :witch1: i Lukaszr się nie pojawił :mysli:

Krolu nie kuś :chytry: ale fajnie by było tak oblać 1000 stronę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za 100 punktów- kto z okolic Knurowa potrafił by mi zVAGować autko?

Pan mechanik do mnie: Ale to auto nie chodzi tak jak należy, szarpie i tak jakby nie pali na jeden gar

A ciekawe kiedy zdołali zaobserwować, że jeden gar nie pali. Z tego ci piszesz to mieli tylko wymienić oleje, płyny itp... Żeby zauważyć że jeden gar nie pali w V6 to trza się przejechać i to nie emerycką jazdą, a więc musieli autem jeździć(ktoś z warsztatu).

Jak chcesz to mogę ci zdiagnozować auto w piątek na spocie bo zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby daleko nie szukac to moze cos z naszego podworka :cool1:

Corrado i Corsa A z Czerwionki :naughty:

To Corrado to stroił GTO, wiem o które chodzi, a shrek też fajnie zapitala, szkoda że ten licznik tak skacze :confused4:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 19:48_________________________________________________

gregory nie wiem czy doczytales ale kolega ma rozwiązany problem...

No właśnie nie doczytałem, dopiero teraz. To spoko że już dobrze. A ja będę się swoim problemem zajmował w weekend, chce to wkońcu doprowadzić do końca żeby auto śmigało tak jak należy bez żadnych zadyszek :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 19:55_________________________________________________

niezly filmik, a ten prwie 4 calowy wydech zrobil na mnie wrazenie :blink:

No przy tym rozmiarze turbo to raczej taki jest odpowiedni :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już odwiedziłem warsztat- podpieli kompa - i co wybiło: wtryskiwacz na cylindrze 5- przerwa.

Odpowiedź była prosta: nie zapięli do porządku kostki do wtrysku. Auto odrazu zaczęło po odpaleniu chodzić normalnie-i eSa wróciła do życia. Prócz tego nie było żadnych błędów.

Co do tego 1400zł:pompka spryskiwacza, filtry powietrza, oleju,kabiny, paliwa, olej do skrzyni, do silnika, do dyfra, diagnostyka, uszczelnienie w jednym miejscu układu chłodzącego+wymiany.

Pięknie prawda :>

Ps. Olejki wszystko Motul...

Jak na tyle roboty to jednak nie dużo, bo np wymiana olej w skrzyni w ASO to już wydatek prawie 700zł wiec u Ciebie te 1400zł to była jednak promocja :naughty:

Myslałem ze 1400 za olej w silniku +filtry+pompka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Ladna cisza nastala :shocked: Wiedzialem, ze jak dobijemy do 1000 to skonczy sie spamowanie po 10 stron dziennie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest że jak okrągła liczba to się wszyscy cieszą i dzień później jest 20 stron w 30 minut a później znowu się ciągnie jak gluty z nosa do następnej X00 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz kazdy chcial do1000 dobic, a ze nastepny 1000 jeszcze daleko to juz nie ma takiej motywacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pierwsze 100 było w pół roku a następne w 3 tygodnie to może jak teraz 1000 było w ponad rok to 2000 powinno być w 2 miesiące :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

To Corrado to stroił GTO, wiem o które chodzi

tak dokladnie, to wiesz tez pewnie ze teraz ten silnik siedzi w VW Golf II :naughty:

Spokojnie pierwsze 100 było w pół roku a następne w 3 tygodnie to może jak teraz 1000 było w ponad rok to 2000 powinno być w 2 miesiące

no moze sie tak zdarzyc bo zbliza sie okres zimowy wiec czesciej przesiaduje sie przed kompem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...