Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Siemanko Czester..możesz porozmawiać z tym Różowym gadem, bo się panoszy na Katowickich, bzdury wypisuje i nawet do spamu tego nie można zaliczyc :polew: :polew:

No i gdzie się wpie*dalasz między wódkę a zakąskę :wink4:

a niby którą z tych dwóch rzeczy ty jesteś ? bo jeśli miałbym wybierać to obstawiałbym, że jesteś.....tam troche wcześniej pisali kim jesteś :polew: :polew: :polew: podpowiem pierwsza litera K druga U :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i nie chodzi o Kur*e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a niby którą z tych dwóch rzeczy ty jesteś ? bo jeśli miałbym wybierać to obstawiałbym, że jesteś.....tam troche wcześniej pisali kim jesteś :polew: :polew: :polew: podpowiem pierwsza litera K druga U :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i nie chodzi o Kur*e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Toś mi zadał zagadkę :kox: takie rzeczy to jeszcze nie na mój poziom :tongue4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________Za nisko :tongue4: tak dla ścisłości :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby którą z tych dwóch rzeczy ty jesteś ? bo jeśli miałbym wybierać to obstawiałbym, że jesteś.....tam troche wcześniej pisali kim jesteś :polew: :polew: :polew: podpowiem pierwsza litera K druga U :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i nie chodzi o Kur*e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Toś mi zadał zagadkę :kox: takie rzeczy to jeszcze nie na mój poziom :tongue4:

Wiem, jak już wymyslisz o jakie słowo chodzi to możesz coś napisac na forum, a póki co masz szlaban

narazie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema buraku :decayed:

Odezwal sie rozowy burak :decayed:

Buraki nie są różowe :tongue4:

Jestes wyjatkiem, tak samo jak fioletowe buraki :polew:

Ech trzeba bedzie kupić zapas łopat na ogólnopolski :decayed:

Pojechałem po naszym mistrzu ciętej riposty a ten nawet się nie odezwał :shocked: spodziewałem się zwałki z góry na dół a tu nic :blink:

buahaha

Różowy burak = niedojrzały

a przecież ten nasz gliwicki klubowicz , ten od gluta toż to zwykły PASTEWNY Burak

co często wypisuje różne wykwintne słowa których znaczenia nie bardzo może pojąć

ale i tak lubię tego Pastewnego w jego Glucie w kolorze "white casablanca" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha

Różowy burak = niedojrzały

a przecież ten nasz gliwicki klubowicz , ten od gluta toż to zwykły PASTEWNY Burak

co często wypisuje różne wykwintne słowa których znaczenia nie bardzo może pojąć

ale i tak lubię tego Pastewnego w jego Glucie w kolorze "white casablanca" :polew: :polew: :polew:

No nareszcie się odezwałeś :wink4:

Ja spadam do wieczorka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaa i póki pamiętam

Rudi za te witanie 4razy na godzinę to ...................

masz fart że mnie wtedy na forum nie było

bo riposta by poszła oj oj [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 14:40_________________________________________________kurcze Pastewny Różowy już uciekasz

co za ciężki tekst :mysli:

ci zapodałem i teraz do wieczora będziesz analizował

:decayed: :djavascript:void(0);ecayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 14:42_________________________________________________PROŚBA do Mirona

zrób te foty (oprócz pierwszej) zwijane w pierwszym poście

bo mnie szlag trafia jak muszę tyle przewijać :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ekipo ;) widze tu standartowo najazd na rozowego :D a ja powazne pytanie mam na dzis: duzo jest roboty z ustawieniem tego kata wtrysku i czy ktos za odpowiednia ilosc browaru by sie tego podjal?? Bo jak jest mokro i wilgotno to dalej go nie umiem odpalic :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ekipo ;) widze tu standartowo najazd na rozowego :D a ja powazne pytanie mam na dzis: duzo jest roboty z ustawieniem tego kata wtrysku i czy ktos za odpowiednia ilosc browaru by sie tego podjal?? Bo jak jest mokro i wilgotno to dalej go nie umiem odpalic :cry:

mogę to jutro obejrzeć

i zobaczymy co się da zrobić

może jak jutro wpadniesz to od razu to zrobimy

a jak nie to na sobotę się ugadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku jutro mnie macie pod forum z gory dzieki :)

qfa przegladanie forum na komorce to juz autentycznie akt desperacji jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku jutro mnie macie pod forum z gory dzieki :)

qfa przegladanie forum na komorce to juz autentycznie akt desperacji jest!

to wezmę narzędzia na spota

i żeby Krolu był

bo on jest od softwear'u a ja od hardweare'u

tylko ja jutro będę po 18 ale do 20musimy się z tym uwinąć bo ja o 21 muszę być w domu

ale cała operacja zajmuje 1godzinę

choć osobiście wolałbym to zrobić w sobotę

no ale zobaczymy może jutro się uda[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:23_________________________________________________no rzesz qrcze

pojawiłem się

to inni pouciekali ;([br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:31_________________________________________________Egon nie czytaj

same pierdoły

zero konkretów

tylko :bicz3: :bicz::drunk: :drool: :bicz2::foch::rant::bag: :doh1: :ranting1: :laghing2: :sex::ban::spam: :spam: :spam: :spam: :spam::offtopic: :offtopic: :fool::bla: :bla: :bla: :bla: :bla::oops::boobs::sexinbed::drinks::kwiatek::ssij::siema::takiego::banan1::friends::nabijasie::ot::giveheart::pilot::vava::vaglogi::krol::banan3::witch::ad::witch1:

i poza tym nic ciekawego

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki

to zaraz jak przyjadę to bierzemy się za robotę

myślę że w godzinę to machniemy

(i tu liczę czas od otwarcia do zamknięcia maski)

żeby co niektórzy nie sapali mi że to w 10 minut się da zrobić

bo da się w 3 minuty zrobić -a całą resztę czasu pochłania rozbieranie,grzanie i odkręcani i zakręcanie :bla:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy z :krol: 'em ustalić stawkę :naughty: i damy radę

a ostrzegam że nie jesteśmy tani :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale zobaczymy jak z czasem będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku jutro mnie macie pod forum z gory dzieki :)

qfa przegladanie forum na komorce to juz autentycznie akt desperacji jest!

to wezmę narzędzia na spota

i żeby Krolu był

bo on jest od softwear'u a ja od hardweare'u

tylko ja jutro będę po 18 ale do 20musimy się z tym uwinąć bo ja o 21 muszę być w domu

ale cała operacja zajmuje 1godzinę

choć osobiście wolałbym to zrobić w sobotę

no ale zobaczymy może jutro się uda[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:23_________________________________________________no rzesz qrcze

pojawiłem się

to inni pouciekali ;([br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:31_________________________________________________Egon nie czytaj

same pierdoły

zero konkretów

tylko :bicz3: :bicz::drunk: :drool: :bicz2::foch::rant::bag: :doh1: :ranting1: :laghing2: :sex::ban::spam: :spam: :spam: :spam: :spam::offtopic: :offtopic: :fool::bla: :bla: :bla: :bla: :bla::oops::boobs::sexinbed::drinks::kwiatek::ssij::siema::takiego::banan1::friends::nabijasie::ot::giveheart::pilot::vava::vaglogi::krol::banan3::witch::ad::witch1:

i poza tym nic ciekawego

:polew: :polew: :polew:

:hi: hehe jak zawsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...