SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

miron78

muszę jeszcze tylko przejechać się takim "wozidełkiem" kiedyś :wink4:

muszę DOGI'ego poprosić kiedyś :slina:

Jak się przejedziesz :evil: to już z niego nie wysiądziesz, gwarantuję Ci to. Jak już będziesz miał się przejechać to weź kasę ze sobą :naughty::decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 01:50_________________________________________________Waga podobna jak Twojego ale ponad 3x koni więcej :kox:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 01:51_________________________________________________Jak poczujesz jak Ci cebulki włosów wyrywa podczas przyspieszania to nawet na swego więcej nie popatrzysz :tongue4:

• Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• miron78

11982

• Pucek

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

myślę sobie ,że przy normalnej jeździe to też spali koło 15 a później to pewnie bywa różnie :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 01:54_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

średnio 15-17 pewnie łyknie ale jakbyś się postarał to nawet do 12 się zbliżysz w trasie tylko jak tu jeździć pomału taką bryką :confused4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 01:58_________________________________________________Nie ma co gdybać. Wal do niego z kasą. Jak mu pomachasz gotówką to może jeszcze zejdzie z ceny i będziecie obaj zadowoleni. :decayed:

muszę się drzemnąć i pomyśleć bo coś mi się ostatnio ściaga z tym moim nie jeżdżącym nogaro blue :wink4:

Przemyśl, prześpij się i jedź do Knurowa, Mirek wskaże Ci drogę :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 02:08_________________________________________________Dobra spadam bo moja się obudziła i mi miałczy że późno :polew: i że mam gasić kompa i nie siedzieć na forum :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 02:09_________________________________________________Narka.

Przyjedź w piątek to pogadamy :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 02:10_________________________________________________ :hi:

:hi: :hi:

Ja Ci więcej kasy już nie pożyczę :decayed::polew: :polew:

postaram się wpaść :hi:

:hi:

Nie mów że się postarasz tylko przyjeżdżaj :wink4:

:hi:

A co Ty spania nie masz, o 2 w nocy gadaliśmy a Ty o 7 dzień dobry? Ja spałem do 9.00 :naughty:

:hi: :hi:

Ja Ci więcej kasy już nie pożyczę :decayed::polew: :polew:

Hamer, ja muszę się wstawić za Arturem. Pożycz mu ten ostatni raz i niech se chłop kupi wreście pożądne aute a nie będzie jeździł traktorem :tongue4:

:polew:

he he :polew:

Mirek i jak tam, kupujesz :naughty: to z wcześniejszego linka?

:hi:

Róbcie Tak ,żeby Fura Doogiego została wśród forumowiczów!

( to jedyna sznsa żeby się przejechać :> )

:polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 23:20_________________________________________________Egon czemu na liście do bukowiny jestes pomalowany na pomarańczowo co oznacza inny termin ???

Bo ja mam zlot ogólno polski w innym terminie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak naserio to ze zaliczke wplace w lutym

Widziałem :)

Guru nie jesteś sam na forum - patrz co w podpisie ma Buba :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: